Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Gjensidige Baltic“ apdraudė „InCulto“ keliones

Jurgis Didžiulis
Donato Bendiko nuotr. / Koncerto akimirka „D‘lux“ klube
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Norvegijos kapitalo draudimo bendrovė „Gjensidige Baltic“ apdraudė „InCulto“ narius, atstovausiančius Lietuvai „Eurovizijoje“, kelionių draudimu ir draudimu nuo nelaimingų atsitikimų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Islandijos ugnikalnio išsiveržimas ir jo padariniai oro transporto sistemai, sutrikdė šimtų tūkstančių žmonių keliones. Šiuo metu su prisistatymu labai intensyviai keliaujantys po „Eurovizijoje“ dalyvaujančias šalis, o vėliau vyksiantys į Oslą „InCulto“ nariai galės būti tikri, kad atsitikus nenumatytiems ir nepageidautiniems kelionių trukdžiams, jiems nereikės patiems rūpintis kelionių draudimu, tuo pasirūpins jų draudikas.

„Žinoma, ugnikalnio mes nesustabdysime, tačiau pasirūpinsime kompensacija dėl priverstinai praleistų valandų oro uoste, ir užtikrinsime, kad jiems netektų sukti galvos dėl nenumatytų medicinos ar gydymo išlaidų“, – teigė „Gjensidige Baltic“ Lietuvos filialo generalinis direktorius Kęstutis Motiejūnas.

„Šiuo metu tęsiame eurovizinį turą ir labai daug keliaujame po Europą. Būna, kad dažnai įklimpstam į įvairias sudėtingas situacijas, todėl labai džiugu žinoti, kad atsirado papildomas užnugaris – draudimo bendrovė „Gjensidige Baltic“, – sakė „InCulto“ grupės lyderis Jurgis Didžiulis.

Pasak K.Motiejūno, simboliška, kad Norvegijos sostinėje Osle gegužės 25–29 d. vyksiančiame „Eurovizijos“ konkurse Lietuvai atstovaujančius „InCulto“ narius apdraudžia ir sėkmės linki Norvegijos draudiko įmonė Lietuvoje. Anot jo, „visur, kur veikia „Gjensidige“, ji stengiasi tapti vietos bendruomenės nariu“.

Draudimo bendrovė kiekvienam „InCulto“ nariui suteikė kelionių draudimą, kiekvieną apdrausdama 100 tūkst. eurų suma. Šis draudimas kompensuos nenumatytas gydymo išlaidas, o atsitikus nelaimingam atsitikimui draudikas organizuos nukentėjusiojo parvykimą į tėvynę ir padengs išlaidas.

Papildomai „Gjensidige Baltic“ kiekvieną „InCulto“ grupės narį apdraudė nuo nelaimingų atsitikimų, draudimo suma – 80 tūkst. litų. Šiuo draudimu kiekvienas muzikantas apdraustas visam „Eurovizijos“ konkurso laikotarpiui, nepriklausomai nuo to, kur jis yra – kelionėje ar Lietuvoje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką