Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į „Euroviziją“ Vienoje važiuos Vaidas Baumila ir Monika Linkytė

Monika Linkytė ir Vaidas Baumila
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Monika Linkytė ir Vaidas Baumila
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienio vakarą paaiškėjo – šių metų „Eurovizijos“ konkurse Vienoje Lietuvai atstovaus Vaidas Baumila ir Monika Linkytė. Tačiau nacionalinės atrankos finale kova dėl šio kelialapio buvo itin atkakli. Tiesioginės transliacijos metu ilgą laiką pirmavo Vilija Pilibaitytė-Mia, sulaukusi didžiulio gerbėjų palaikymo.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 

VIDEO: Lietuvos „Eurovizijos“ atrankos finalo nugalėtojų spaudos konferencija

Lemiamu tapo paskutinis finale skambėjęs kūrinys „This Time“, kuris prieš savaitę buvo išrinktas Lietuvos eurovizine daina. Monikai ir Vaidui jį atlikus, duetas užkariavo ir komisijos, ir daugumos žiūrovų simpatijas.

Apie viską nuo pradžių:

Praėjusią savaitę tapo aišku, kad Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ dainuos V.Baumilai parašytą kantri stiliaus dainą „This Time“. Pats V.Baumila tokiu televizijos žiūrovų ir komisijos narių sprendimu liko patenkintas, patinka daina ir M.Linkytei, o V.Pilibaitytė-Mia kūriniui pažėrė kritikos. 

Prieš pat finalą paaiškėjo, kad M.Linkytė ir V.Baumila suvienijo jėgas: kovą tęs dainuodami duetu, taigi varžovų finale buvo tik du: duetas ir Mia. 

Šeštadienio vakarą visi atrankoje besivaržantys atlikėjai dainavo tą patį kūrinį – Lietuvai atstovausiančią dainą „This Time“, taip pat kelias pasirinktas dainas. Kas konkursinę dainą turėtų dainuoti didžiajame „Eurovizijos“ konkurse, kuris gegužės mėnesį skambės Austrijos sostinėje Vienoje, sprendė televizijos žiūrovai ir komisijos nariai. 

O komisija tarptautinė: iš Lietuvos – Ramūnas Zilnys ir Rosita Čivilytė, iš Latvijos – grupės „PeR“ narys Ralfsas Eilandsas, mažosios „Eurovizijos“ organizatorius iš Nyderlandų Rene Romkes ir Erikas Lemanas iš Liuksemburgo.

VIDEO: 2015-ųjų „Eurovizijos“ atrankos finalo dalyvių pasiruošimas

Pirmoji scenoje pasirodė Mia. Kartu su savo merginų grupe ji atliko praėjusią savaitę iš atrankos pasitraukusį, tačiau pačios mėgstamiausią kūrinį „Dangerous (S.O.S.)“. „Miai tinka ši daina. Nesvarbu, kaip baigsis šis vakaras, mano simpatija Miai išliks“, – sakė R.Čivilytė. Tačiau jai nepatiko atlikėjai talkinusios merginos – sakė, joms reiktų daugiau dirbti. R.Romkes sakė, kad Mia jį žavi jau seniai, o šis jos pasirodymas – labai stiprus.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Mia
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Mia

Po Mios scenoje pasirodė V.Baumilos ir M.Linkytės duetas, kaip prisistatymo dainą pasirinkęs „Prisimink mane“. „Kartu atrankos scenoje jūs esate stipresni nei po vieną“, – sakė R.Zilnys. E.Lemanas buvo sužavėtas atlikėjų balsais ir pritarė Ramūnui, kad dviese dainininkai scenoje atrodo tieisog puikiai.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vaidas Baumila ir Monika Linkytė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vaidas Baumila ir Monika Linkytė

Po dviejų dainų žiūrovams parodytas finalo svečio – grupės „PeR“ pasirodymas. Latviai atliko dainą „Smile“.

O tada – ir vėl Mia. Šįkart ji atliko pernai atrankoje dainuotą kūrinį „Take A Look At Me Now“. R.Zilnys sakė, kad po šio pasirodymo jam atrodo, kad Mia į konkursą nori labiau nei duetas, nes pasirodymo būta labai stipraus. R.Eilandsui irgi patiko: jis sakė, kad Mia parodė, ką moka geriausiai, be to, labai gražiai atrodo.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vilija Pilibaitytė-Mia
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vilija Pilibaitytė-Mia

M.Linkytė ir V.Baumila antram kūriniui pasirinko dainą „Tiktai tu“. R.Čivilytė sakė neturinti priekaištų dėl dainavimo, bet abejojo, ar gali duetas pasivaržyti su Mios emocionalumu ir noriu laimėti. O Rene visiškai nesutiko: sakė, kad Vaidas ir Monika yra idealus duetas ir pasirodymo būta puikaus.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Monika Linkytė ir Vaidas Baumila
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Monika Linkytė ir Vaidas Baumila

O tada prasidėjo tikroji kova: atlikėjams atėjo metas dainuoti eurovizinę dainą „This Time“. Pirmoji ją atliko Mia. Scenoje ji vėl pasirodė su savo merginų grupe. R.Čivilytė sakė, kad Mia yra verta didžiojo konkurso scenos, bet plačiau vertinti nenorėjo – palauks kito pasirodymo. E.Lemanas pritarė, kad atlikėja – tikra kovotoja, išsiskirianti charizma, ir linkėjo jai didžiulės sėkmės.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vilija Pilibaitytė-Mia
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vilija Pilibaitytė-Mia

Finalinį pasirodymą galų gale atliko ir V.Baumila ir M.Linkytė: vėl nuskambėjo daina „This Time“. Scenoje jiedu vėl pasibučiavo, o po pasirodymo tiesiog nepaleido vienas kito iš glėbio. Komisijos nariams neliko klausimų: pasirodymas visiems atrodė labai geras.

Po visų pasirodymų žiūrovams dainą dovanojo šių metų Šveicarijos atstovė „Eurovizijoje“ Melanie Rene.

REZULTATAI

Po dainų komisijos nariai pateikė savo verdiktą. Komisija balsavo taip: už Moniką ir Vaidą savo balsą skyrė R.Čivilytė, R.Zilnys, R.Eilandsas, E.Lemanas ir R.Romkes. Už Mią nebalsavo nė vienas komisijos narys.

Televizijos žiūrovai irgi nusprendė, kad į konkursą turi važiuoti duetas. Taigi susumavus rezultatus tapo aišku: Lietuvai „Eurovizijoje“ šįmet atstovaus V.Baumila ir M.Linkytė. 

VIDEO: Duetas Monika Linkytė & Vaidas Baumila atliko dainą „This Time“ (Pusfinalis) HD

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką