Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 19, 10:32

Į „Eurovizijos“ atranką grįžtantis Gebrasy pristato dainą: tikslas – laimėti

Praėjusiais metais nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje didelio žiūrovų palaikymo sulaukęs Audrius Petrauskas-Gebrasy su daina „Where‘d You Wanna Go?“ konkurso finale užėmė antrąją vietą. Šiemet atlikėjas nusprendė sugrįžti į konkursą ir pabandyti dar kartą su savo autorine daina „Into Your Arms“.

„Nesugrįžti ir nepabandyti sudalyvauti „Eurovizijoje“ šiemet būtų buvus mažų mažiausiai nuodėmė, ir to man neleido pamiršti ir visi žmonės, kurių žinutės, kad privalau dar kartą pabandyti užplūdo visus mano socialinius tinklus. Nemeluosiu, labai smagus jausmas, kai tavęs laukia sugrįžtančio,“ – pripažįsta atlikėjas.

Praėjusių metų atrankų sėkmė dainų autoriui ir atlikėjui atvėrė daug naujų galimybių, prasiplėtęs klausytojų ratas paskatino išleisti ne vieną naują dainą, netrūko ir koncertų bei televizinių pasirodymų, tačiau daugiausiai laiko vis tik praleista įrašų studijoje.

VIDEO: Gebrasy - Into Your Arms (Official Lyric Video) (Eurovision 2022)

„Jei reikėtų padaryti praėjusių metų apžvalgą, tai jie išties buvo labai turiningi visomis įmanomomis prasmėmis. Iš karto po „Eurovizijos“ finalo kartu su prodiuseriu Faustu Venckumi sugrįžom į studiją kurti toliau. Nežinau ar patys sau prognozavom tokią sėkmę atrankose, tačiau negaliu nepabrėžti, kad jų dėka pavyko nuveikti daug įvairiausių dalykų. Išleidom keletą naujų dainų, toliau tobulinom kitus Gebrasy kūrinius, nemažai dirbom studijoje ir su kitais atlikėjais. Sakyčiau, kad 2021-ieji buvo didžiulio įdirbio metai, ir viso to rezultatai pasimatys būtent dabar“, – atskleidžia Gebrasy.

Atlikėjas neslepia savo ambicijų šių metų „Eurovizijos“ atrankose nuveikti kažką reikšmingo, o konkurso žiūrovus jau šį šeštadienį bandys nustebinti su itin jautria daina „Into Your Arms“.

„Daina yra apie išsiskyrimą, kuris dar yra labai šviežias. Tu bandai save apgauti, kad viskas yra gerai ir nori žengti į kitą savo gyvenimo etapą, tačiau vis galvoji apie tai, ką praradai, neužmiegi naktimis galvodamas kodėl nepavyko. Galop net bandai įtikinti save, kad niekada neturėjot jokių problemų ir nostalgiškai prisimeni tik pačius geriausius momentus iš draugystės, nes tau trūksta tos šilumos ir saugumo jausmo, kurį jautei, kai dar buvot kartu. Manau, kad tai yra ta tematika su kuria gali susitapatinti daugelis, išgyvenę šiuos jausmus, ir tai yra mano misija kaip kūrėjo – skatinti jausti, nes užsidaryti savyje ir bijoti savo paties emocijų yra žalinga, niekur nenuvedanti praktika“, – teigia dainos autorius.

Kalbėdamas apie šių metų konkursą, Gebrasy neslepia, kad jo tikslas – atstovauti Lietuvą didžiojoje „Eurovizijoje“.

„Dėl ambicijų šių metų konkurse galiu pasakyti paprastai: virš antros vietos yra tik vienas laiptelis ir būtų neatsakinga bei nesąžininga mane palaikančių žmonių atžvilgiu jei nesiekčiau būtent to – atstovauti Lietuvai didžiojoje „Eurovizijoje“. Norint žengti tą žingsnį, reikia pasiruošti taip, kad niekam neliktų abejonių. Šį šeštadienį labai lauksiu žiūrovų palaikymo, nes be jų pagalbos neišpildyčiau savo „Eurovizinės“ svajonės“, – prisipažįsta Gebrasy.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką