Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jeronimas Milius: „Nereikia iš „Eurovizijos“ daryti nacionalinės vertybės“

Jeronimas Milius
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Jeronimas Milius
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš ketverius metus „Eurovizijos“ konkurse dalyvavęs Jeronimas Milius Lietuvai iškovojo 16-ąją vietą. Prakalbęs apie konkursą dainininkas šypsosi – anot jo, nereikia iš „Eurovizijos“ daryti „nacionalinės vertybės“ – daug verčiau į viską žvelgti atsipalaidavus.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

J.Milius pripažįsta, jog šiais metais Lietuva į „Euroviziją“ siunčia itin dėmesio vertą atstovą. Pasak atlikėjo, Donatas Montvydas yra talentingas, o jo paruoštas kūrinys turėtų nepalikti abejingų. Vis dėlto D.Montvydo pasirodymo J.Milius nesiryžta komentuoti. „Nesu ekspertas ir patarimų nedalinu“, – sako dainininkas.

Prisiminęs paties dalyvavimą „Eurovizijoje“ J.Milius tikina, kad šio konkurso niekada nesureikšmino. „Į konkursą važiavau gerai praleisti laiką – tą ir dariau. Visi šneka apie politinius dalykus „Eurovizijoje“… Tegul šneka – vieni šneka, nes nori, kiti – nes pavydi, jaučia nuoskaudas, patyrė nesėkmes. Į tuos dalykus nesigilinu. Man „Eurovizija“ yra eilinis dainų konkursas, tik tiek, kad jį rodo per televizorių. Neketinu jo sureikšminti“, – sako atlikėjas.

Dainininkas tikina, kad „Eurovizija“ niekada nebuvo jo tikslas, tad ir sugrįžti ten jis nematąs prasmės. „Nematau prasmės ten grįžti. Pasirodyti „Eurovizijoje“ niekada nebuvo mano siekiamybė, tad nei noro, nei tikslų ten sugrįžti neturiu“, – sako J.Milius.

Reikia žiūrėti paprasčiau

Kalbėdamas apie „Euroviziją“ J.Milius pripažįsta: tai, kad D.Montvydas konkurse pasirodys paskutinis, gali turėti įtakos rezultatams. „Konkurse dalyvauja nemažai dalyvių, tad tuos, kurie pasirodo pirmieji, norom nenorom šiek tiek pamiršti, nebent jų pasirodymo metu įvyksta kas nors šokiruojančio ir netradicinio. Tai, kad Donatas bus paskutinis, turėtų atnešti šiokią tokią naudą – paskutiniuosius atsimena geriau“, – svarsto dainininkas.

J.Milius ragina tautiečius visų pirmą pakeisti požiūrį į „Euroviziją“ – anot jo, tuomet ir dalyvauti konkurse taps lengviau. „Viskas priklauso nuo požiūrio. Jei tu važiuoji galvodamas, kad nesėkmė prilygs nacionalinei tragedijai ir iš tavęs atims Lietuvos pilietybę, tada nevažiuok. Jei važiuoji į „Eurovizijos“ konkursą kaip į vieną iš daugelio, kuriame pasiseks arba ne, tuomet viskas atrodo paprasčiau. Nereikia iš „Eurovizijos“ daryti nacionalinės vertybės. Išeitų geriau visi į lauką, pakvėpuotų grynu oru…“ – šypsosi dainininkas

Prakalbęs apie D.Montvydo perspektyvas konkurse, J.Milius reiškia viltis, kad šįmet Lietuvai pasiseks, tačiau užimtos vietos konkurse ragina nesureikšminti. „Labai linkėčiau jam patekti į finalą. Jis gabus vaikis, todėl yra to vertas, o kokią vietą užims konkurse, nėra svarbu. Svarbiausia, kad jis pats būtų patenkintas savo pasirodymu – tai ir bus didžiausias įvertinimas. Esame didžiausi kritikai patys sau, nes žinome savo galimybių ribas. Net jei Donatas ir liks pats paskutinis, tai nieko nereikš, jei į savo pasirodymą jis sudės maksimalias pastangas“, – sako dainininkas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką