Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 15d. 15:35

Komiko Willo Ferrello filmas apie „Euroviziją“ įgauna pagreitį: pristatyta pirmoji jo daina

Dainos „Volcano Man“ iliustracija
„Twitter“ nuotr. / Dainos „Volcano Man“ iliustracija

Mėnesių mėnesius „Euroviziją“ dengė paslapties šydas. Ne, šįkart kalbame ne apie patį dainų konkursą, o Holivudo aktoriaus Willo Ferrello naują projektą. Internetinė televizijos platforma „Netflix“ ir jis dar pernai pranešė kuriantys filmą apie šį visą Europą kiekvieną gegužę užvaldantį reiškinį, kuriame vaidins ne viena garsi žvaigždė. Komedijoje, ne paslaptis, turėtų skambėti tipinės „eurovizinės“ – viena jų neseniai pristatyta ir gerbėjams.

Kaip pranešė naujienas apie „Euroviziją“ ir su ja susijusius įvykius viešinantis tinklaraštis Wiwibloggs.com, gerbėjams suteikta galimybė išgirsti vieną pirmųjų filmo albumo „Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga“ dainų „Volcano Man“.

Kūrinyje, atliekamame paties Willo Ferrello ir atlikėjos pasivadinusios My Marriane, pasakojama didvyrio ir meilės globėjo Volcano Man istorija. Moteris atlikėja dainuoja apie tai, kaip naktį ją pažadina „lengvi akordai“, atvedantys ją į „aukštumų fjordus“. Ten, „virš debesų kalno viršūnėje“, su jos „tirpstančia širdimi“ kalba jis.

Šiame muzikiniame numeryje susipina etnografinis folkas, giedojimas giliai kvėpuojant ir šiek tiek disko stiliaus – pastaraisiais dešimtmečiais vyravusiais ir nacionalinėse atrankose atliekamuose kūriniuose. Tačiau pabrėžiama, kad šiuo kūriniu iš „Eurovizijos“ nesityčiojama. Juo išaukštinama žanrų ir dramaturgijos įvairovė, dainų konkursui suteikianti dar daugiau žavesio.

Apie platformoje „Spotify“ paviešintą dainą „Volcano Man“ pirmieji pranešė tinklalaidės „Ding-a-Dong“ autoriai.

Kol kas nėra aišku, ar ši daina bus viena iš filme dėl pirmosios vietos „Eurovizijoje“ besivaržančių, ar ji bus panaudota kitur.

„Kadangi ji nėra 3 minučių trukmės, galbūt tai demo versija, nepatekusi į pagrindinį konkursą? Ji skamba taip, lyg būtų grojama rodant titrus, panašiai kaip „Kiaulė voras“ „Simpsonų filme“, – komentaruose mintimis dalijosi vienas internautas.

„Twitter“ nuotr./Dainos „Volcano Man“ iliustracija
„Twitter“ nuotr./Dainos „Volcano Man“ iliustracija

Kaip ir daugelis 2020 metų projektų, šio Willo Ferrello ir „Netflix“ bendro projekto filmavimo darbai dėl koronaviruso yra sustabdyti, rašė „ET Canada“. Kūrėjai tikslios darbų atidėjimo priežasties neatskleidė, tačiau apie tai po vieno interviu šiek tiek užsiminė kita filme vaidinanti garsi aktorė Rachel McAdams.

Kaip žinote, Rachel McAdams filme įkūnys Sigrit Ericksdottir – islandų atlikėją, drauge su Larsu Erickssongu (vaidina Willas Ferrellas) besivaikančius „Eurovizijos“ svajonės.

Ji sakė, kad „Netflix“ komanda ir aktoriai filmuodami Islandijoje susidūrė su netikėtais iššūkiais – ir ne tik tais, sukeltais pandemijos. Pasirodo, darbams sutrukdė stiprūs vulkaniniai reiškiniai.

Laimei, scenų filmavimas Islandijoje, nedideliame šalies šiaurėje esančiame žvejų kaimelyje Husavik, buvo baigti sėkmingai.

Aktorius Willas Ferrellas apie darbą trumpai papasakojo islandų transliuotojo RUV laidoje „Our 12 Points“. Apie šalį jis atsiliepė tik pačiais gražiausiais žodžiais.

„Nuostabiai praleidome laiką filmuodami jūsų šalyje, – sakė komikas. – Jūs esate puikūs. Kokia graži vieta žemėje, kokie mieli žmonės. Labai gražus miestelis Husavik. Mums labai patiko!“

 „Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr./Willo Ferrello ir Vivecos Paulin sūnus Axelas švenčia ketvirtąjį gimtadienį
„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr./Willo Ferrello ir Vivecos Paulin sūnus Axelas švenčia ketvirtąjį gimtadienį

Anksčiau minėta, kad Willą Ferrellą kurti filmą apie „Euroviziją“ įkvėpė apsilankymas šiame dainų konkurse. Ekstravagantiškais kostiumais garsėjančio kasmetinio šou gerbėjas jis turbūt yra dar nuo tų laikų, kai jį su šiuo šou supažindino žmona, švedų aktorė Viveca Paulin. Pora yra susituokusi 18 metų.

1956 metais Šveicarijoje pradėta rengti „Eurovizija“ Jungtinėse Valstijose tebėra gana menkai žinoma, nors šį konkursą yra laimėjusios tokios tarptautinės žvaigždės kaip Celine Dion ir ABBA.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:06
01:38
01:19

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką