Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 17, 10:31

M.Markle plaukus „Eurovizijos“ dainoje minėjusi serbė: norėtų, kad ji išgirstų

Turine su daina „In Corpore Sano“ (liet. „Sveikas kūnas“) Serbiją atstovavusi menininkė Ana Đurić, prisistatanti Konstraktos slapyvardžiu, papasakojo, kodėl pasirinko apdainuoti Meghan Markle, o ne Kembridžo hercogienę Kate Middleton. Paminėjusi Sasekso kunigaikštienę, ji toliau dainavo apie drėkinimo svarbą ir odos bei plaukų būklę nepakankamai rūpinantis sveikata.
Serbijos atstovė ir Meghan Markle
Serbijos atstovė Konstrakta ir Meghan Markle / Luko Balandžio ir „Scanpix“ nuotr.

Serbų menininkė Ana Đurić, prisistatanti Konstraktos slapyvardžiu, tėvynei didžiojoje „Eurovizijoje“ Turine atstovavo su daina „In Corpore Sano“ (liet. „Sveikas kūnas“). Originali Konstraktos daina ir pasirodymas, kuriame ji, apsivilkusi seselės uniformą, plaunasi rankas, „Eurovizijoje“ neliko nepastebėti – atlikėja finale liko penkta.

Serbijos atstovės daina sulaukė didelio internautų susidomėjimo. Šis kilo ne tik dėl nestandartinio šou, bet ir dėl dainos tekste paminėtos Sasekso hercogienės Meghan Markle.

„Kokia galėtų būti Meghan Markle sveikų plaukų paslaptis? Kas tai galėtų būti? Kokia galėtų būti Meghan Markle sveikų plaukų paslaptis? Kas tai galėtų būti?“, – kūrinio pradžioje dainavo Konstrakta.

VIDEO: Konstrakta - In Corpore Sano - LIVE - Serbia ?? - Second Semi-Final - Eurovision 2022

Paminėjusi Sasekso kunigaikštienę, ji toliau dainavo apie drėkinimo svarbą ir odos bei plaukų būklę nepakankamai rūpinantis sveikata.

„Eurovizijos“ dainų konkurso organizatoriams ji aiškino, kad jos daina yra ne apie Sasekso kunigaikštienę, o apie laikus, kai sveikata vertinama kaip „didžiausia vertybė“. Savo kūriniu ji troško paskatinti žmones susimąstyti apie sveikatos priežiūros svarbą, taip pat apie perdėtą visuomenės dėmesį grožio standartams.

„Meghan Markle čia nėra tokia svarbi – ji tiesiog atstovauja visiems žiniasklaidoje aprašomiems žmonėms, į kuriuos mes sutelkiame dėmesį“, – pasakojo dainininkė.

Konstrakta pridūrė, kad hercogienė su ja dar nesusisiekė, tačiau ji labai norėtų, kad ši dainą išgirstų.

„Informer“ atlikėja taip pat atskleidė, kodėl pasirinko apdainuoti Meghan Markle, o ne Kembridžo hercogienę Kate Middleton.

„Dainoje nusprendžiau paminėti Meghan Markle, nes žiniasklaidoje rašoma, kad ji turi gražius plaukus, o Kate turi gražias skrybėles... Meghan turi gražesnius plaukus nei Kate Middleton, nemeluokime. Ji taip pat yra ištremta, o mes palaikome ištremtus žmones“, – aiškino ji.

Konstrakta yra kilusi iš Serbijos sostinės Belgrado. Ankstyvaisiais karjeros metais ji buvo grupės „ Zemlja Gruva“ narė, kurioje tobulino savo, kaip vokalistės, įgūdžius. Prieš trejus metus ji žengė solo atlikėjos keliu.

„In Corpore Sano“ – trečiasis „Konstraktos“ singlas nuo debiuto 2019 m.

15min primena, kad šeštadienio naktį Turino „Pala Olimpico“ vykusio 2022-ųjų „Eurovizijos“ finalo metu paaiškėjo šiųmečiai dainų konkurso laimėtojai – jais tapo Ukrainos atstovai „Kalush Orchestra“. Tuo metu Monika Liu su kūriniu „Sentimentai“ finale užėmė 14-ą vietą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką