Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mia priėmė iššūkį: „Eurovizijos“ atrankoje dainavo su Edgaru Lubiu

Vilija Pilibaitytė-Mia ir Edgaras Lubys
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Mia ir Edgaras Lubys
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienio vakarą LRT studijoje vyko penktosios „Eurovizijos“ atrankos laidos filmavimas. Dėl teisės atstovauti Lietuvai didžiajame „Eurovizijos“ konkurse susikovė septyni šou likę atlikėjai, juos vertino komisijos nariai. Kaip įprasta, atranka neapsiėjo be netikėtumų – atskirai šou besikaunantys Vilija Pilibaitytė-Mia ir Edgaras Lubys priėmė komisijos nario Ramūno Zilnio iššūkį ir uždainavo kartu.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Praėjusią savaitę iš „Eurovizijos“ atrankos pasitraukė du dalyviai: dėl ligos kovos nebetęsia Milita Daikerytė, o žiūrovai ir komisija drauge išbalsavo Tadą Juodsnukį. Šis, sužinojęs rezultatus, netruko prapliupti keiksmais

Penktosios laidos metu pasirinktas eurovizines dainas atliko septyni atlikėjai: Edgaras Lubys, Vaidas Baumila, Vilija Pilibaitytė-Mia, Monika Linkytė, Liepa Mondeikaitė, Neringa Šiaudikytė ir Jurgis Brūzga. 

Tiesa, pasirodymų būta tik šešių, mat atskirai šou besikaunantys Vilija Pilibaitytė-Mia ir Edgaras Lubys priėmė komisijos nario Ramūno Zilnio mestą iššūkį ir uždainavo kartu. Duetu jie atliko kūrinį „Take my love“.

Tokio siūlymo Mia ir Edgaras sulaukė ketvirtosios atrankos laidos metu. Atkreipęs dėmesį, kad atrankoje taip pat dalyvaujantis E.Lubys dažnai kuria Miai dainas, o šiuo metu atranka yra „toje vietoje, kur dar galima eksperimentuoti“, R.Zilnys atlikėjai pasiūlė uždainuoti su Edgaru duetu – ką gali žinoti, gal labai gerai nuskambės?

Pati Mia tąsyk, išgirdusi siūlymą, sukluso: „Jūs čia rimtai?“ Tačiau pasiūlymo neatmetė. Tuo tarpu E.Lubys tik nusijuokė: „Palaukime, kada dar keli dalyviai iškris, tada galėsime visas dainas dainuoti šešiese.“

Vis dėlto po apmąstymų dainininkai kartu uždainavo. Nors E.Lubys tikino, kad, jo nuomone, geriau jiedu dainuotų po vieną, bet jei būtų reikalavimas, ir į "Euroviziją" kartu išvažiuotų. Vertintojai abu atlikėjus vertino atskirai - kaip solistus. 

Anot profesionalų, dueto būta vykusio: gerai padainavo, gerai nuskambėjo, pakako emocijos. Komisijos gretose prisėdęs Gintaras Rinkevičius net sakė, kad tai - stipriausias pasirodymas per visą šou. O viską išprovokavęs R.Zilnys sakė, kad jei šis kūrinys atrankoje dar skambės, tai niekas geriau už šį duetą ir nepadainuos.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Penktosios „Eurovizijos“ atrankos laidos filmavimo akimirka
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Penktosios „Eurovizijos“ atrankos laidos filmavimo akimirka

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką