Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 14, 14:04

Monika Liu atvyko į areną ruoštis „Eurovizijos“ finalui: pasitiko būrys gerbėjų

Šeštadienį įvyks „Eurovizijos“ finalas, kuriame 14-u numeriu pasirodys Lietuvos atstovė Monika Liu. Atlikėja jaučiasi susikaupusi ir pasiruošusi pasirodyti kaip įmanoma geriausiai. Šeštadienio popietę ji jau pasiekė Turino „PalaOlimpica“ arena, kurioje buvo šiltai pasitikta gerbėjų.

Gegužės 14-oji yra ypatinga diena muzikos pasaulyje – vakare Italijos mieste Turine griaudės „Eurovizijos“ finalas. Sutapimas, bet Lietuvos atstovė Monika Liu pasirodo 14-u numeriu. Tikėkimės, kad šis skaičius atneš jai sėkmę.

Lukas Balandis / BNS nuotr./Monika Liu
Lukas Balandis / BNS nuotr./Monika Liu

Atlikėja kartu su Lietuvos delegacija atvyko į areną, kur turės daug laiko pasiruošti vakaro pasirodymui. Prie jos dainininkę pasitiko visas būrys gerbėjų. Kartu jie fotografavosi, kalbėjosi, Monika dalijo autografus.

Po finalo generalinės repeticijos Monika Liu įvardijo, iš kokių šalių per finalą tikisi gauti daugiausiai balų. Tiesa, ji pripažino, kad anksčiau nebuvo apie tai susimąsčiusi.

„Oi, nežinau, negalvojau. Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje turėtų balsuoti visi ten gyvenantys lietuviai. Gal dar Italija, nes kažkaip italai pamėgo mano stilių, dainą ir šukuoseną, – šypsojosi atlikėja. – Bus labai įdomu pamatyti.“

Ne paslaptis, kad Moniką Turino mieste nuolat užkalbina čia gyvenantys žmonės, tad jos kelionės iš taško A į tašką B užtrunka gerokai ilgiau – ji nori su visais pasišnekėti.

„Aišku, čia yra „Eurovizijos“ miestelis, tad viskas dėl to. Taip, dabar čia visi visus pažįsta ir žino“, – sakė Monika Liu.

Lietuvos atstovė pridūrė, kad net nenutuokia, kaip pasibaigs šeštadienio vakaras.

„Man smalsu, kaip seksis finale. Širdis nesako nieko. Svarbiausia, kad ji stabiliai plaktų ir kad funkcionuotų visi mano organai. Bet bus labai įdomu, gal paskutinė neliksiu“, – juokėsi atlikėja.

Lukas Balandis / BNS nuotr./Monika Liu
Lukas Balandis / BNS nuotr./Monika Liu

Šie metai su Lietuvos atstove Monika Liu, kaip Audrius Giržadas lygino su visais ankstesniais, yra vieni lengviausių. Jis itin gyrė atlikėjos punktualumą.

„Ko jau ko nesitikėjau, tai kad moteris bus tokia punktuali, visada laiku, visada pasiruošusi, visada stabili vokaliai, kai išeina į sceną. Aš suprantu, kad kiekvienam žmogui, patiriančiam tokį jaudulį ir tokią didelę atsakomybę, visada būna geresnės ar blogesnės nuotaikos dienų. Kas mane pažįsta, tai irgi žino, kas būna, kai aš supykstu. Tai yra labai žmogiška. Bet šiaip, žiūrint iš organizacinės pusės, su ja yra labai lengva“, – kalbėdamas su portalu 15min komplimentų šiųmetei atstovei „Eurovizijoje“ negailėjo pašnekovas.

Pati Monika yra sakiusi, kad Audrius jai dėl konkurso davė įvairiausių patarimų. Pasiteiravus apie tai, delegacijos vadovas atskleidė: „Vienas iš mano pastovių patarimų visiems dalyviams yra neskaityti interneto atsiliepimų, ypač iš tautiečių ir savo gildijos atstovų.“

Primename, kad praėjus keletui valandų po antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio pabaigos, oficialioje konkurso svetainėje eurovision.tv buvo paskelbta šeštadienį vyksiančio finalo pasirodymų tvarka. Jau anksčiau buvo pranešta, kad Lietuvos atstovė į sceną žengs antroje finalo dalyje, o dabar intriga atskleista – Monika Liu „Sentimentus“ Turine atliks 14-a.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką