Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 14d. 15:02

Monika Marija skelbia netikėtą žinią – „Eurovizijos“ atrankoje dalyvaus su dviem kūriniais

Monika Marija Paulauskaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Monika Marija Paulauskaitė

Vos praėjusią savaitę pristačiusi naujausią savo dainą iš debiutinio albumo – „Criminal“, su kuria dalyvaus „Eurovizijos“ atrankoje, Monika Marija šiandieną praneša apie netikėtą žinią. Atlikėja atrankoje pasirodys net du kartus su dar vienu kūriniu iš naujojo albumo.

Itin reikšminga atlikėjos gyvenime daina „Light on“ pristatyta dar gruodžio mėnesį. Atlikėja atvirai pripažino – šis kūrinys apie vieną skaudžiausių jos gyvenimo įvykių, kuomet jai teko susidurti su didžiule grėsme gyvybei. Vos pristatytas kūrinys susilaukė didžiulio pasisekimo ir teigiamo įvertinimo iš klausytojų, tad atlikėja kartu su „Elitaz music“ komanda nusprendė „Eurovizijos“ atrankai pristatyti net dvi dainas.

„Kai rinkomės dainą „Eurovizijai“, jaučiau, kad širdis linksta link „Criminal“, kad tai – mano stichija. Tačiau sunku priimti tokį sprendimą, kol nepasirodai su daina ant scenos, kol neatlieki jos gyvai. Po albumo pristatymo koncertų pajaučiau didelį žmonių palaikymą ir norą girdėti „Light On“ Eurovizijos scenoje, o mano klausytojai man – visada pirmoje vietoje“,– apie antrosios dainos pristatymą „Eurovizijai“ sako Monika Marija.

Pati atlikėja patikina, kad su abiem kūriniais jaučiasi užtikrintai. Jie, nors ir skirtingi, tačiau abu turi stiprias žinutes, primena apie pačios išgyvenimus, tad išjausti abu šiuos kūrinius ant scenos ir perteikti jų emociją Monikai Marijai nėra sunku.

„Abi dainos man vienodai brangios, nes už muzikos slypi stiprios istorijos, pakeitusios mano gyvenimą. Esminiai šių kūrinių skirtumai yra jų stilistikoje, žanre. Taip pat vienos dainos istorija yra apie tai, kas atsitiko man pačiai, o kitos dainos – apie tai, ką aš padariau kitam žmogui“,– pasakoja atlikėja.

Monika Marija sako, jog prognozuoti, kuri daina susilauks didesnio žmonių palaikymo, labai sunku, tačiau yra užtikrinta, kad būtent pasirodymai „Eurovizijos“ atrankos scenoje žiūrovams padės aiškiau matyti bendrą dainos išpildymą.

„Panašu, kad mano klausytojai dabar pasiskirstė į dvi stovyklas, todėl pati labai laukiu filmavimų, įdomu sužinoti, kaip dainas priims žiūrovai po pasirodymų, ne vien išgirdę įrašą“,– sako Monika Marija.

Įvertinti abu atlikėjos kūrinius žiūrovai turės galimybę jau šį mėnesį „Eurovizijos“ atrankų filmavimų metu.

VIDEO: Monika Marija - Light on

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką