Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 13, 09:00

Monikos Liu eurovizinės suknelės kūrėja M.Kazakevičiūtė: „Ji – tokia vienintelė“

Šiųmetė Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ sulaukia daugybės komplimentų ir dėl savo kūrybos dainos lietuvių kalba „Sentimentai“, ir dėl charizmos, taip pat ir dėl spindinčio įvaizdžio. Pastarasis buvo išgirtas ir italų spaudos. O atlikėjos žėrinčios suknelės dizainerė – Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė, kuri pasakoja, kad šiam drabužiui net norėdama nerastų geresnio modelio nei jos bendravardė Monika Liu.
Monika Liu ir Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė
Monika Liu ir Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė / Luko Balandžio / BNS, Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Efektinga suknelė – Monikos Liu „Eurovizijos“ vizitinė kortelė ir talismanas. Jos dizainerė, mados namų „MÁS 924“ įkūrėja Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė pasakoja, kad suknelė tarsi pati pasirinko savo likimą, nes iš pradžių ji kurta visai ne euroviziniam pasirodymui.

Lukas Balandis / BNS nuotr./Monika Liu
Lukas Balandis / BNS nuotr./Monika Liu

„Ją kūriau naujai „MÁS 924“ kolekcijai, tačiau kai sužinojome, kad Monika dalyvaus „Eurovizijoje“, nusprendėme, kad ši suknelė jai puikiai tiks atrankoje“, – portalui Žmonės.lt sako M.Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė.

Akivaizdu, kad artimą draugystę puoselėjančių menininkių sumanymas buvo labai teisingas: M.Kazakevičiūtės kūrinys ir Monikos Liu žavesys tobulai derėjo ir papildė vienas kitą. Nacionalinę „Eurovizijos“ atranką nugalėjusi Monika Liu nusprendė savo įvaizdžio nekeisti ir Turine Lietuvai atstovauti būtent su šiuo apdaru.

Lukas Balandis / BNS nuotr./Monika Liu
Lukas Balandis / BNS nuotr./Monika Liu

Blizganti ir švelniai provokuojanti suknelė neliko nepastebėta – ji sulaukė italų „Vanity Fair“ pagyrų bei pelnė Monikai rafinuočiausios dalyvės titulą.

„Rafinuočiausia vakaro atlikėja buvo lietuvė Monika Liu, vilkėjusi blizgančią suknelę su amerikietiška iškirpte, apnuoginančia nugarą ir pečius. Kita planeta“, – rašoma vanityfair.it.

Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė sako, kad toks pripažinimas jai – labai malonus. Visgi didžiausia dovana jai, kaip kūrėjai, yra puošti tokią talentingą ir žavingą atlikėją.

„Tai – puiki koloboracija. Labai retai būna, kad žmogus randa sau tobulai tinkantį drabužį. Tikrai neįsivaizduoju, kas, jei ne Monika, galėtų taip gerai ją reprezentuoti“, – džiaugiasi „MÁS 924“ kūrėja.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė

Lietuvos atstovės „Eurovizijoje“ dėvima suknelė sulaukė didelio susidomėjimo, tačiau moterys, trokštančios pasipuošti šiuo seksualumą pabrėžiančiu vakariniu drabužiu, gali nusiminti. Tai – vienetinis kūrinys, išsiskiriantis ne tik dėl tūkstančių žėručių, bet ir dėl kitų priežasčių.

„Blizgus suknelės audinys – taip pat vienetinis, limituoto leidimo. Jį pati pirkau Milane, tačiau daugiau jo nebėra ir įsigyti neįmanoma. Taigi, Monikos suknelė tokia – vienintelė“, – tikina dizainerė.

Lukas Balandis / BNS nuotr./Monika Liu
Lukas Balandis / BNS nuotr./Monika Liu

Lietuvai atstovaujanti Monika Liu apie savo žymiąją suknelę Turine gavo ne vieną klausimą. Vienos spaudos konferencijos metu atlikėja išdidžiai pristatė jos dizainerę ir sakė, kad ją vilkėdama jaučiasi tarsi su scenos partnere. Ji dėmesį atkreipė į sutapimą, kad „Eurovizijoje“ Italijoje dalyvauja vilkėdama suknelę, kurios audinys – itališkas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką