Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 10d. 21:00 , atnaujinta: 2012 lapkričio 10d. 21:47

Nacionalinė „Eurovizijos“ atranka: žiūrovai į pusfinalį siunčia „Timohi“, Gabrielių Vagelį ir Ievą Zasimauskaitę bei Beissoul ir Gabrielę Griciūtę

Ieva Zasimauskaitė ir Gabrielius Vagelis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Ieva Zasimauskaitė ir Gabrielius Vagelis

Šeštadienio vakarą LRT televizija žiūrovams transliavo antrąją nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laidą, jos metu žiūrovams pasirodė dar aštuoni dalyviai. Transliacijos metu vyko tiesioginis žiūrovų balsavimas už labiausiai patikusius dainininkus. Susumavus jų balsus paaiškėjo, kurie dalyviai žiūrovams patiko labiausiai.

Kaip atrodo antroji „Eurovizijos“ atrankos laida 15min.lt jau rašė.

Laidos metu žiūrovams pasirodė aštuoni dalyviai: Nėrius Pečiūra, „Timohi“, Giedrė Smolskaitė, Ieva Zasimauskaitė ir Gabrielius Vagelis, „Alive Way“, Mundis ir Evelina, Beissoul ir Gabrielė Griciūtė bei Feliksas Merlin.

Žiūrovams apsispręsti, už ką balsuoti, savo komentarais padėjo komisijos nariai: Donatas Montvydas, Zita Kelmickaitė, Ramūnas Zilnys ir Darius Užkuraitis. Tiesa, jie tėra dalis visos komisijos – dar šešiolika anonimais panorusių likti komisijos narių – muzikos ekspertų – eteryje nepasirodė, tačiau vertinimus pateikė išklausę kūrinių įrašus.

Tačiau balai, kuriuos skyrė komisijos nariai, pasirodžiusiems atrankoje atlikėjams dar ilgai bus paslaptis: jie bus atskleisti tik kitos šeštadieninės transliacijos metu, tada bus sumuojami su žiūrovų balsais.

15min.lt primena skaitytojams, kad ir žiūrovų, ir komisijos narių atlikėjams skirti balsai turi vienodą įtaką jų likimui: lemia pusę galutinio verdikto. Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, galutinėje balų lentelėje pirmas tris vietas atrankoje užėmę dalyviai pateks į nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalį, kurį peržengę geriausieji keliaus į finalą. Jo metu paaiškės, kas šiais metais atstovaus Lietuvai didžiajame „Eurovizijos“ konkurse, gegužės mėnesį vyksiančiame Malmėje, Švedijoje.

Papildyta 21:47 val. Žiūrovams parodyta pirmoji jų balsavimo lentelė. Šiuo metu pirmoje vietoje yra grupė „Timohi“, antroje – Mundis ir Evelina, trečioje – rokeriai „Alive Way“. Paskutinis kol kas Beissoul ir Gabrielės Griciūtės duetas.

Papildyta 22:10 val. Žiūrovams vėl parodyta jų balsavimo lentelė. Šiuo metu pirmoje vietoje vis dar yra grupė „Timohi“, antroje – Mundis ir Evelina, trečioje – rokeriai „Alive Way“. Paskutinią vietą šiuo metu užima Feliksas Merlin.

Papildyta 22:23 val. Žiūrovams vėl parodyta jų balsavimo lentelė. Šiuo metu pirmoje vietoje vis dar yra grupė „Timohi“, antroje – Mundis ir Evelina, trečioje atsidūrė Gabrielius Vagelis ir Ieva Zasimauskaitė. Paskutinią vis dar užima Feliksas Merlin.

Papildyta 22:59 val. Žiūrovams vėl parodyta jų balsavimo lentelė. Pirmi vis dar „Timohi“, antri – Gabrielius Vagelis ir Ieva Zasimauskaitė.

Papildyta 22:05 val. Pagal programėlės Balsuok vartotojus, pirmoji vieta turėtų tekti Ievai Zasimauskaitei ir Gabrieliui Vageliui, antroji – Beissoul ir Gabrielei Griciūtei.

Žiūrovų nuomone, pirmoji vieta teko grupei „Timohi“, antrpji – Ievai Zasimauskaitei ir Gabrieliui Vageliui bei Beissoul ir Gabrielei Griciūtei. Paskutinis liko Feliksas Merlin.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką