Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 15d. 19:01

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos filmavime pasirodęs Minedas bėgo nuo žurnalistų

Minedas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Minedas

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos trečiosios laidos filmavime, vykusiame ketvirtadienio vakarą, netrūko nei dainų, nei visuomenei pažįstamų veidų. Laidos filmavime nutarė apsilankyti ir skandalingai pagarsėjęs Mindaugas Jonušas – Minedas, čia atlydėtas savo vadybininkės Dainos Bilevičiūtės. Tiesa, bendrauti su žurnalistais atlikėjas nepanoro.

Vos pasirodęs didžiojoje LRT studijoje, kurioje vyko atrankos filmavimas, Minedas vargais negalais pajėgė atsiginti čia susirinkusių žiūrovų žvilgsnių ir… krizenimo. Tiesa, 15min.lt žurnalistei pamėginus paklausti atlikėjo, ką jis veikia laidos filmavime, jis nesileido į kalbas. „Va yra mano vadybininkė Daina, su ja prašau ir kalbėti. Jokių komentarų, va, čia vadybininkė“, – piktai atrėžė Minedas ir sparčiu žingsniu paspruko į užkulisius.

Savo ruožtu D.Bilevičiūtė, neseniai pradėjusi bendradarbiavimą su Minedu, bendravo itin noriai ir pavymui dar pabarė Minedą: „Mindaugai, kas čia dabar, kaip negražu…“

Paklausta, ką atlikėjas veikia nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, D.Bilevičiūtė ėmė pasakoti. „Čia jis atėjo su penkiomis dainuojančiomis manekenėmis – tomis, kurios pasirodo su Nėriumi Pečiūra. Kas žino, gal vėliau ir patį Minedą pamatysime atrankoje“, – 15min.lt sakė ji.

15min.lt priminus, kad anksčiau Minedas jau mėgino jėgas konkurse, tačiau liko išjuoktas ir nieko nepešęs, D.Bilevičiūtė tikino, jog numoti ranka į atlikėją nederėtų – juk artimiausiu metu jis žada užkariauti ne tik lietuvaičių, bet ir viso pasaulio širdis.

„Gali būti, kad atrankoje Minedas pasirodys vėliau, jei tik grįš iš Holivudo. Ten būsime liepos mėnesį ir žiūrėsime, kaip pasiseks – juk klounai patinka ne tik „Eurovizijos“ žiūrovams – jų reikia ir Holivudui“, – sakė ji.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką