Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 15d. 17:00

Nelaimė „Eurovizijos“ užkulisiuose baigėsi mirtimi: darbininko gyvybės išgelbėti nepavyko

Tel Avivo parodų centras
„Scanpix“ nuotr. / Tel Avivo parodų centras

„Eurovizijos“ dainų konkurse – skaudi nelaimė, mirė antradienį prieš pirmąjį pusfinalį sužeistas 66-erių darbuotojas Fuldi Schwartzas.

Izraelio žiniasklaida praneša, kad antradienį Tel Avivo parodų centre sužeistas izraelietis mirė ligoninėje. Nelaimingas atsitikimas įvyko besiruošiant 64-ajai „Eurovizijai“. Vyras iš sunkvežimio krovė apšvietimo instaliacijas ir viena jų, nukritus ant darbininko, sunkiai jį sužeidė.

Vyrui buvo pradurtas plautis, sulaužyti šonkauliai, jis taip pat patyrė stuburo traumą. Parodų centre buvo skubiai iškviesti medikai, kurie nugabeno izraelietį į „Ichilov“ ligoninę. Jam buvo atlikta operacija.

F.Schwartzo būklė pablogėjo antradienio vakarą, o trečiadienį, apie pirmą valandą nakties vyras mirė. Apie tai pranešė ligoninės atstovai.

Vyras turėjo šeimą – žmoną Dalia ir du vaikus Erezą ir May. Jo vaikai suabejojo saugumu „Eurovizijos“ scenos užkulisiuose.

„Dėl šios nelaimės mes nieko nekaltiname. Mus stebina tik tai, kad viskas įvyko būtent „Eurovizijos“ metu. Juk buvo investuota daug pinigų, visas pasiruošimas buvo kruopščiai prižiūrimas, apsaugai pasitelktos didelės pajėgos, tačiau to nepakako ir atsitiko šis tragiškas įvykis“, – nusivylimo neslėpė veliono sūnus Erezas.

Pirminis tyrimas atskleidė, kad apšvietimo konstrukcijos buvo pernešamos nesilaikant apsaugos reikalavimų.

Nuoširdžią užuojautą šeimai perdavė ir „Eurovizijos“ organizatoriai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

01:50
03:26
01:09

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką