Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 27d. 15:39

Panevėžiečiai Lietuvos atstovą „Eurovizijoje“ Donatą Montvydą palaikys „flashmob“ akcijoje „Šokam už Donatą!“

Donatas Montvydas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Donatas Montvydas

Panevėžiečiai vienijasi idant palaikytų Lietuvos atstovą „Eurovizijos“ dainų konkurse – Donatą Montvydą.

Gegužės 18 d. nuo 22 val. prie prekybos ir pramogų centro „Babilonas“ vyks flashmobas „Šokam už Donatą!“ – bendras panevėžiečių šokis pagal eurovizinę D.Montvydo dainą „Nenuleisk akių“ (angliškas konkursinis variantas – „Love is Blind“).

„Džiaugiamės, kad panevėžiečiai – moksleiviai, studentai ir įvairių profesijų atstovai – gegužės 18 d. susivienys ir šokdami palaikys Lietuvos atstovą, kuris šiais metais Azerbaidžane atstovaus mūsų šaliai „Eurovizijos“ dainų konkurse“, – sako prekybos ir pramogų centro „Babilonas“ rinkodaros direktorius Erikas Petkevičius.

Viena iš flashmobo „Šokam už Donatą!“ idėjos autorių, aerobikos šokių studijos „Eenergym“ vadovė Irina Šlimienė neslepia, kad bendras panevėžiečių šokis, skirtas D.Montvydui palinkėti sėkmės „Eurovizijoje“, didelis iššūkis. „Šokio choreografiją flashmobui pagal Donato dainą „Nenuleisk akių“ kūriau aš kartu su „Energym“ šokių studijos šokėju Airidu. Norėjosi įdomaus, originalaus, o tuo pačiu paprasto šokio, kad jį būtų lengva įsiminti bei pakartoti“, –teigė I.Šlimienė.

Beje, „Energym“ šokių studijos šokėjas, TV projekto „Tu gali šokti“ prizininkas Airidas Šešetas flashmobo metu bandys pakartoti garsųjį atlikėjo Donato Montvydo suktuką. „Nežinau, kiek kartų žiūrėjau Donato pasirodymą nacionalinės „Eurovizijos“ finalo metu, kai atlikėjas liesdamas ranka žemę apsisuka. Stengsiuosi šį suktuką padaryti ir flashmobo metu, dabar vyksta intensyvios treniruotės“, – pasakoja šokėjas A.Šešetas.

Beje, visi, norintys gegužės 18 d. šokti flashmobe, gali rinktis į specialias treniruotes. Pirmoji treniruotė vyks jau šį sekmadienį, balandžio 29 d. nuo 17 val. prie prekybos ir pramogų centro „Babilonas“ centrinio įėjimo, prie kolonų.

„Treniruotės vyks ir miesto mokyklose, taip pat ir prie prekybos ir pramogų centro „Babilonas“. Į internetą bus patalpintas ir nufilmuotas mokomasis šokio filmukas. Tad tikimės, kad panevėžiečiai neliks abejingi ir susirinks į flashmobą palaikyti mūsų šalies atlikėją Donatą Montvydą Eurovizijoje“, – kalbėjo aerobikos šokių studijos „Energym“ vadovė Irina Šlimienė.

Flashmobo „Šokam už Donatą!“ treniruotės vyks:

Prie prekybos ir pramogų centro „Babilonas“ Centrinio įėjimo, prie kolonų:

Balandžio 29 d. 17 val.
Gegužės 13 d. 17 val.
Gegužės 17 d. 17 val.

Panevėžio mokyklose:

„Minties“ gimnazijoje gegužės 3 d. 15 val.
5-oje gimnazijoje gegužės 3 d. 17 val.
V.Žemkalnio gimnazijoje gegužės 8 d. 17 val.
J.Miltinio gimnazijoje gegužės 10 d. 17 val.
K.Paltaroko gimnazijoje gegužės 11 d. 17 val.
J.Balčikonio gimnazijoje gegužės 15 d. 17 val.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką