Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 14d. 14:13

Paslaptis atskleista: Sasha Son(g) dainą baigs rusų kalba (video)

Sasha Son(g)
Alain Douit (EBU) nuotr. / Sasha Son(g)

Trečiadienį Maskvos olimpiniame stadione vyko viena paskutinių antrojo finalo repeticijų, kurioje atlikėjai privalėjo atrodyti taip, tarsi tai būtų tikrasis pusfinalis, mat to reikalauja „Eurovizijos“ taisyklės.

Naujausi pranešimai iš „Eurovizijos“

Kaip atrodys Sashos Son(g) pasirodymas, jau aišku: atlikėjas į sceną lipa iškart po energingojo graiko Sakio Rouvo. Dainos pradžioje Lietuvos atstovas sėdi prie didelio fortepijono vilkintis juodu kostiumu bei skrybėle. Už jo stovi trys pritariamieji vokalai: „Muzikos akademijos“ dalyvė Baiba Skaistenė, Nora Strolytė ir geras Sashos Son(g) bičiulis iš Londono Samas Hywelas Jame‘as.

Po pirmojo priedainio Sasha palieka fortepijoną ir atsistoja scenos viduryje. Už jo esančiuose LED ekranuose vaizduojami fortepijono klavišai (nors žadama pridėti ir trumpų vaizdų iš vaizdo klipo, jau tapusio skandalingu).

Prieš paskutinį priedainį Sasha Son(g) nusiima skrybėlę ir ima dainuoti rusų kalba. Pasirodymas baigiamas, kai atlikėjas rankoje laiko paslaptingai užsidegančią ugnį, o LED ekranuose išryškėja žodis „viltis“.

Beje, prieš kelis mėnesius iš dalies praradęs savo populiarumą, Sasha Son(g), atrodo, vėl skinasi kelią lyderių link. Štai ką rašo vienas žymiausių „Eurovizijos“ apžvalgų portalų: „Tai labai geras pasirodymas. Jei ne televizijos žiūrovai, mes esame įsitikinę, kad žiuri pripažins šį pasirodymą. Pasirodymo aplinka atrodo nuostabiai... Jis lengvai gali patekti į finalą.“

Sashą Son(g) bus galima išvysti jau ketvirtadienį vakare, antrajame pusfinalyje, pasirodysiantį keturioliktu numeriu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

17:24
00:38
01:30

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką