Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 17d. 01:21

Pirmasis Jurijaus Veklenko komentaras po „Eurovizijos“: „Nusivylimas, be abejonės, yra“

Jurijus Veklenko Tel Avive 15min iš Tel Avivo
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Jurijus Veklenko Tel Avive

Atidavęs visą save ir papirkęs tūkstančių žiūrovų širdis, Jurijus Veklenko išpildė didžiausią savo svajonę – pasirodė „Eurovizijos“ scenoje. Šį kartą nepasisekė, tačiau Jurijaus kelionė su liūtais tikrai nepasibaigė. Tuo įsitikinęs ir jis pats – kalbantis iš karto po pusfinalio atlikėjo kerinti jo šypsena niekur nebuvo dingusi.

Netrukus po pusfinalio transliacijos J.Veklenko komentarą davė ir žiniasklaidai.

„Nusivylimas, be abejonės, yra, bet džiaugiuosi už save, už žmones, kurie palaikė, ir norėčiau jiems padėkoti“, – paklaustas, kaip jaučiasi po rezultatų paskelbimo, sakė J.Veklenko.

Jis patikino, kad padarė viską, ką geriausiai galėjo, o visa kita priklausė jau ne nuo jo.

„Eurovizija“ yra žaidimas. Vienais metais pasiseka, kitais metais nepasiseka. Niekada nežinosi, ko reikia „Eurovizijai“. Eidamas tai puikiai žinojau ir vis tiek esu patenkintas, kad iki to priėjau, nesudrebėjo rankos, kojos, ir pasirodžiau taip, kad man pačiam yra ne gėda“, – kalbėjo J.Veklenko.

Pasirodžiau taip, kad man pačiam yra ne gėda

Pasiteiravus, ar mano, kad į finalą pateko tos šalys, kurios ir turėjo patekti, Jurijus rezultatų nepeikė.

„Visos šalys, kurios pateko, pateko visiškai pelnytai. Kiekviena šalis padarė visiškai tą patį, ką ir aš – atsistojo ant scenos ir atidavė visą save“, – sakė Jurijus.

Visas Jurijaus komentaras – vaizdo įraše:

Nors šįsyk Jurijui nepasisekė patekti į konkurso finalą, jis neatmeta galimybės po kelerių metų mėginti sugrįžti į jo sceną. Tiesa, tai priklausys nuo tinkamai susiklosčiusių aplinkybių: „Gal po kelerių metų, jei tikrai turėsiu labai gerą dainą, bet dabar leisiu pasireikšti ir kitiems.“

J.Veklenko patikino, kad būtinai žiūrės šeštadienį vyksiantį „Eurovizijos“ finalą. Jame, kaip ir daugelis, jis palaiko favoritu laikomą Nyderlandų atstovą.

Tačiau dabar labiausiai Jurijus nori pailsėti ir atsigauti po įtempto eurovizinio maratono. Jis neslepia jau spėjęs pasiilgti Lietuvos.

„Nuovargis šiek tiek jaučiasi, tiesiog norisi pagaliau grįžti į Lietuvą. Reikia iš pradžių išsimiegoti iki pietų, pavalgyti ir tada toliau dirbti“, – sakė J.Veklenko.

Dvyliktuoju numeriu scenoje pasirodęs Jurijus Veklenko su kūriniu „Run with the lions“ ir žinute apie drąsą išlipti iš savo susikurtų rėmų ketvirtadienio vakarą stengėsi pavergti visą Europą. Deja, patekti į finalą nepavyko.

TAIP PAT SKAITYKITE: Į Izraelį palaikyti Lietuvos atstovo atvykęs R.Širvinskas-Makalius: „Jurijus užkariaus klausytojų širdis“

TAIP PAT SKAITYKITE: Laikykime kumščius: Jurijus Veklenko kovoja dėl vietos „Eurovizijos“ finale

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

01:36
00:45
24:54

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką