Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 13d. 13:11

Prie eurovizinės „Gerai Gerai & Miss Sheep” komandos jungiasi scenos profesionalai

Gerai Gerai & Miss Sheep
V. Bali nuotr. / Gerai Gerai & Miss Sheep

Paskutinius štrichus savo eurovizinėje dainoje „War in the wardrobe“ dėliojantys „Gerai Gerai & Miss Sheep“ nesnaudžia ir repeticijų salėje.

Į gausias savo komandos gretas toje pat salėje elektroninės popmuzikos duetas kviečia ir didžiosios scenos profesionalus – veiksmui pasirodymo metu vadovauja Oskaro Koršunovo spektaklių žvaigždė, „Auksinio scenos kryžiaus“ savininkė Airida Gintautaitė, tuo tarpu pasirodymo choreografiją „Gerai Gerai & Miss Sheep“ patikėjo Jurijaus Smorigino auklėtinei, iš televizijos ekranų puikiai pažįstamai Evelinai Kauklienei.

„Man labai įdomu dirbti su tokiais žmonėmis, kurie su šokiu turi mažai ką bendro. Gal brangios vazos iš tų dviejų linksmuolių ir nenulipdysiu, tačiau bent jau koks ąsotis tikrai gausis. Nors kas ten žino? Gal sunkiai dirbdamas Gerai Gerai sugebės pakartoti Donato Montvydo suktuktą?“ – juokiasi garsi šokėja.

Kolegei antrina ir aktorė Airida Gintautaitė. „Labai svarbu, kad duetas į šį konkursą eina tvirtai apsisprendęs. Jiedu žino, ką savo dalyvavimu “Eurovizijoje” nori pasakyti. Štai kodėl man paprasta prie jųdviejų prisijungti ir patarti“, – sako A.Gintautaitė.

2008-aisiais savo muzikinį kelią pradėjęs, tokias pasaulinio garso žvaigždes kaip Moby, „Morcheeba“ vokalistę Skye ar islandus GUS GUS apšildęs,  metų debiutu apdovanojimuose M.A.M.A paskelbtas ir nuolat smalsiai į naujovęs neriantis duetas „Gerai Gerai & Miss Sheep“ ir patys neslepia susižavėjimo savo komandos nariais.

„Mudu sau nuolat metam iššūkį pasirodyti geriau nei praėjusiame koncerte. Turbūt mūsų bičiuliai tai jaučia, tad ilgai prašyti pagalbos netenka. Airida ir Evelina visų pirma yra mūsų draugės, o tik paskui – scenos profesionalės. Todėl jomis pasitikime dar labiau. Juk draugas neišduos“, – sako Gerai Gerai (Vilius Tamošaitis).

„Dar vienas mūsų bičiulis, Alius Petraška arba Nulis Vaizdo, rūpinsis vizualizacijomis ant scenos. Apšvietimą taip pat patikėjome draugui. Po velnių, mes laimės kūdikiai. Dabar svarbiausia – tų draugų nenuvilti“, – šypsosi aštrialiežuvė Miss Sheep (Dovilė Filmanavičiūtė).

Duetas išduoda, kad savo eurovizinę dainą klausytojams pristatys jau šią savaitę. Televizijos žiūrovai už ją balsuoti galės jau lapkričio 24-ąją. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką