Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijos žiniasklaida „Euroviziją“ rengiančiam Azerbaidžanui negaili gražių žodžių

Kristina Ivanova Azerbaidžane
CultureBridge nuotr. / Kristina Ivanova Azerbaidžane
Šaltinis: 15min
0
A A

Net du antradienį išleisto Rusijos laikraščio „Rossiyskaya Gazeta“ puslapiai buvo dedikuoti „Eurovizijai“. Anot Rusijos žurnalistų, šiais metais konkursą organizuojančiame Azerbaidžane rengiamas itin įspūdingas šou.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Teisė Azerbaidžanui organizuoti „Euroviziją“ prilygo nacionalinei sėkmei. Pergalė praėjusių metų konkurse įrodė šaliai, kad ji skverbte skverbiasi į Vakarų pasaulį. Azerbaidžanui kiekvienas muzikinis renginys turi didžiulę prasmę“, - į klausimą, ką „Eurovizija“ reiškia Azerbaidžanui, mėgino atsakyti pirmojo straipsnio autorius Alexanderis Karavayevas.

Viena iš pagrindinių žurnalisto įžvalgų taip pat sietina su muzika. Anot autoriaus, net pats Azerbaidžano šalies pavadinimas savyje talpina raides, iš kurių lengvai sudėliojamas žodis „džiazas“, o geriau įsiklausius į tradicinę Azerbaidžano muziką nesunku rasti nemenkų jos panašumų į klasikinį amerikietišką džiazą.

Antroji tame pačiame laikraštyje išspausdinta publikacija pavadinta  šių metų „Eurovizijos“ šūkiu - „Light your fire“ (liet. „Įžiebk savo ugnį“). Joje skaitytojams pateikiamas interviu su „Eurovizijos“ konkurso organizacinio komiteto atstovu, Heydaro Alyevo fondo prezidentu ir pirmaja Azerbaidžano ponia. Visi pašnekovai skaitytojams pasakojo apie šalies pasiruošimus konkursui.

„Tikiu, kad konkurso metu į Azerbaidžaną suvažiuos galybė žmonių, kurie iki šiol čia nėra apsilankę. Vyliuosi, kad jie noriai susipažins su mūsų šalies istorija ir kultūra, o vėliau panorės grįžti“, - kalbėjo pirmoji Azerbaidžano ponia.

Trečioji publikacija apie jau mažiau nei už mėnesio vyksiantį konkursą buvo dedikuota Azerbaidžano atstovei „Eurovizijoje“ Sabinai Babayevai, besiviliančiai, kad jai pavyks pakartoti priaėjusių metų Azerbaidžano atstovų sėkmę ir darsyk pelnyti pergalę konkurse.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką