Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 21, 12:06

Rūta Loop pristato „Eurovizijai“ skirtą dainą – kviečia uždegti šviesą savyje

Turbūt kiekvienas „Eurovizijos“ konkurso gerbėjas Rūtą Loop atsimena dėl jos 2020 metais išpopuliarėjusios dainos „We came from the Sun“. Šįkart Rūta nusiteikusi kaip niekada stipriai ir mano, kad tai viena gražiausių jos parašytų dainų: „Daina „Call me from the Cold“ man ypač svarbi. Manau, jog radau skambesį, kuris mane tikrai gerai atspindi.“ – dalinasi atlikėja.

Dar visai neseniai, pristačiusi savo naująsias dainas iš artėjančio mini albumo, Rūta interviu metu kalbėjo, kad „Eurovizijoje“ dalyvauti neplanuoja, tačiau nepraėjus nei dviems savaitėms – persigalvojo.

„Žinot, pasirodo būna ir taip, kad daina tiesiog ateina pas tave. Taip man nutiko su šia daina. Kartu su prodiuseriais Kasparu Meginiu bei Edgaru Žaltausku kūrėme ir įrašinėjome mano artėjančio albumo dainas, kai netikėtai Kasparui pradėjus groti pianinu, o man kuriant dainos melodiją, buvo tas nepaaiškinamas jausmas, kada jauti, jog daina turi kažką stebuklingo. Taip, bendru sutarimu, nusprendėme, kad šiais metais aš dalyvausiu „Eurovizijos“ konkurse.“ – užtikrintai pasakoja Rūta.

Gretos Skaraitienės / 15min nuotr./Eurovizinę dainą 15min studijoje pristato Rūta Loop
Gretos Skaraitienės / 15min nuotr./Eurovizinę dainą 15min studijoje pristato Rūta Loop

Atlikėja neabejoja, kad ši daina ras savo klausytoją ne tik dėl jos originalumo, bet ir pasakojamos istorijos dainoje: „Dažnai mes galvojame, kad žinome kaip žmogui padėti, kai jam yra sunku. Bet tikiu, kad labai dažnu atveju, žmogus tik nori būti išgirstas, suprastas, neteisiamas.

Šioje dainoje aš įkūniju energiją, kuri klauso, kuri girdi ir taip sukuria jaukią atmosferą, kuri padeda žmogui atsiverti, eiti į šviesą iš tamsos ir liūdesio. Tačiau ši daina nėra liūdna, ji viltinga ir šios dainos istorijoje žmogus supranta, jog jam reikėjo ne ieškoti šviesos, o uždegti šviesą savyje, kurią jis visada ir turėjo.“

Rūta džiaugiasi, kad šie metai jai prasidėjo kaip niekad darbingai ir jau visai netrukus atlikėja pasidalins savo artėjančio albumo „Lipam“ dainomis. Jame taip pat bus galima išgirsti ir „Eurovizinės“ dainos lietuviškąją versiją.

VIDEO: Rūta Loop - Call me from the Cold

Na, o vasario 19-tąją dieną kviečia visus išgirsti jos dainas naujojo albumo pristatymo koncerte Vilniaus muzikos klube „Tamsta“.

„Aš jaučiu, kad tai tik pradžia ir su nekantrumu laukiu, kas bus toliau. Atiduodu savo naująją dainą „Call me from the Cold“, kuri tikiuosi atneš vilties ir šviesos į kiekvieno namus.“ – šypsosi Rūta.

Jau šį šeštadienį galėsite stebėti ir palaikyti atlikėją Rūtą Loop „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje.

Visą pokalbį su atlikėja galite išgirsti čia:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką