Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 9d. 19:23

Serbija ir Slovakija į Euroviziją siunčia duetus (video)

Praūžė vienas iš paskutiniųjų „Eurovizijos“ atrankų savaitgalių. Paaiškėjo, kas konkurse atstovaus Rusiją, Ukrainą, Estiją, Serbiją ir Slovakiją.

Sekmadienio vakarą vyko net trys nacionaliniai „Eurovizijos“ finalai: Ukrainoje, Serbijoje ir Slovakijoje, kuriuose paaiškėjo, kas atstovaus šioms Europos šalims.

Ukrainos žiūrovai bei komisija savo tautos atstove „Eurovizijoje“ išrinko Svetlaną Lobodą, atlikusią dainą „Be My Valentine“ (lietuviškai „Būk Mano Valentinu“).

Vos tik paskelbus Ukrainos rezultatus, „finalų estafetę“ perėmė serbai ir slovakai, tą vakarą taip pat rengę nacionalinės atrankos finalus.

„Beovizijos“ (Serbijos nacionalinės atrankos) finalas baigėsi laikrodžiui rodant kelias minutes po vienuoliktos valandos. Po įspūdingo renginio, kuriame pasirodė vienuolika atlikėjų, paaiškėjo, kad šiai Balkanų šaliai atstovaus net du žmonės. Marko Kon ir Milan Nikolić, atlikusių dainą „Cipela“ (liet. „Batai“), duetas sužavėjo serbų širdis.

VIDEO: Marko Kon i Milan Nikolić - Cipela - Beovizija 2009 Pobednik/Winner

Beveik tuo pačiu metu baigėsi ir Slovakijos, grįžtančios į „Euroviziją“ po beveik vienuolikos metų pertraukos, nacionalinės atrankos finalas. Jame pasirodė per šešiolika atlikėjų ir grupių, kurie savo balsais stengėsi sužavėti žiuri ir televizijos žiūrovus.

Slovakams, kaip ir serbams labiausiai patiko duetas. Kamil Mikulcík ir Nela Pocisková su daina „Leť tmou“ (liet. „Skrydis per tamsą“) duota teisė atstovauti Slovakijai 2009-ųjų „Eurovizijoje“.

VIDEO: Kamil Mikulčík & Nela Pocisková: "Let' Tmou" (Slovakia 2009)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką