Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 27d. 13:36

Šį šeštadienį paaiškės „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos „Pabandom iš naujo!“ finalo dalyviai

Ieva Stasiulevičiūtė ir Vytautas Rumšas jaunesnysis
J.Stacevičiaus LRT nuotr. / Ieva Stasiulevičiūtė ir Vytautas Rumšas jaunesnysis

„Eurovizijos“ nacionalinės atrankos „Pabandom iš naujo!“ pusfinalyje pasirodys šios, daugiausia žiūrovų ir komisijos simpatijų sulaukusios, grupės ir atlikėjai: Gebrasy, Gabrielius Vagelis, Evita Cololo, Norbertas, Aistė Brokenleg, Voldemars Petersons, Titas ir Benas, Martyna Jezepčikaitė, Milita Daikerytė ir grupė „BE U“.

„Šeštadienį pusfinalio žiūrovai išgirs ne tik dešimt įvairaus skambesio dainų, bet ir atlikėjų, kurių nemaža dalis, tikiu, daug kam šių metų „Eurovizijos“ atrankoje tapo atradimu. Norisi pasidžiaugti, kad net devynios iš dešimties atrankos pusfinalio dainų yra parašytos Lietuvos kūrėjų.

Taip pat norisi padėkoti visiems atlikėjams, kompozitoriams, tekstų autoriams – karantino sąlygomis ruoštis „Eurovizijos“ atrankai yra išties nemažas iššūkis. Daugelis atlikėjų prieš pusfinalį tobulino savo pasirodymus, pamatysime ir naujų sceninių sprendimų. Neabejoju, kad ne viena šių metų atrankoje pristatyta daina garsiai eteryje skambės ir toliau“, – teigia LRT populiarios muzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys.

Į finalą keliaus 5 iš 10 pasirodžiusių pusfinalyje. Kas tokie – nulems televizijos žiūrovų ir komisijos balsai, kurie skiriami lygiomis dalimis. Finale taip pat varžysis ir grupė „The Roop“, kuriems šiais metais iškart skiriama vieta atrankų finale.

Balsuoti už labiausiai patikusią dainą žiūrovai galės skambindami arba siųsdami trumpąsias žinutes telefono numeriu 1669 (vieno skambučio ar žinutės kaina – 0,60 euro). Nacionalinės atrankos rengėjai primena, kad iš vieno mobilaus telefono numerio per vakarą bus galima atiduoti daugiausia penkis balsus. Už žiūrovų skambučius ir trumpąsias žinutes surinktų lėšų dalis, kuri tenka LRT, bus skirta nacionalinę atranką laimėjusiam atlikėjui ar grupei.

Siekiant neskatinti telefoninio balsavimo varžybų, žiūrovų balsavimo rezultatai taip pat bus skelbiami tik laidos pabaigoje. Žiūrovų balsavimą visų nacionalinės atrankos laidų transliacijų metu stebės nepriklausomi stebėtojai – audito įmonės „Grant Thornton Baltic“ atstovai.

Kas iš jų atstovaus Lietuvai „Eurovizijoje“, vyksiančioje gegužės 18–22 dienomis Roterdame (Nyderlanduose), paaiškės vasario 6 dieną nacionalinės atrankos finalo metu. Šiais metais, atsižvelgiant į dinamišką pandemijos situaciją, yra numatyti net keli „Eurovizijos“ scenarijai.

Dėl pandemijos taip pat ir nacionalinės atrankos „Pabandom iš naujo!“ vyksta laikantis saugumo reikalavimų: filmavimai vyksta be žiūrovų, ribojami dalyvių susitikimai, komisija filmuojama atskiroje studijoje.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką