Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Specialiai 15min.lt iš Oslo: „InCulto“ padėkos koncerte – nuogalių ir sirgalių šou (nuotraukos, video)

 „InCulto“ padėkos gerbėjams koncertas Osle
Audrės Domeikaitės / 15min nuotr. / „InCulto“ padėkos gerbėjams koncertas Osle
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienio vakarą Lietuvos atstovai „Eurovizijoje“ surengė paskutinį savo pasirodymą Osle – juos antrą kartą priėmė „Hard Rock Cafe“, kuri per koncertą buvo pilna siaučiančių lietuvių. Iš paskutinių jėgų, negailestingai liedami prakaitą, muzikantai privertė publiką šėlti taip, kad kai kuriems fanams teko net plėšti nuo savęs drabužius...

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Šis koncertas yra mūsų padėka jums. O taip pat aš jau vakar po pasirodymo „Eurovizijoje“ sakiau savo grupei – jūs esate labai gerai! Tiesa, tada tai pasakiau kitu žodžiu, bet dabar nenoriu keiktis...“, – susirinkusius koncerto pradžioje juoktis privertė Jurgis Didžiulis.

Nors koncertas vėlavo prasidėti beveik valandą, nes kai kurie grupės nariai vėlavo atvykti, tautiečiams nuotaikos tai negadino – jų tiesiog rinkosi vis daugiau, kol prie scenos nebebuvo įmanoma prasibrauti.

Nuo pirmųjų akordų skleidėsi Lietuvos vėliavos, ant galvų iškilo tautinių spalvų perukai ir kepuraitės, o ant veidų užlipo plačios šypsenos. Garsiausi „InCulto“ „gabalai“ klausytojus ragino šokti ir uždegė patriotinę dvasią kavinėje.

Jurgis prie grupės prisidėti ir šokių žingsnelių ant scenos pamokyti pakvietė šeštuoju „InCulto“ nariu per tuos du mėnesius tapusį chareografą Šarūną Kirdeikį. Kai kurios lietuvaitės, nevaldydamos savo susižavėjimo, šaukė jį prieiti ir susipažinti.

Scenos krašte kaip visada šoko, šėlo ir savo vyrą palaikė Erica Jennings su sese. Per paskutinę dainą Š.Kirdeikis pakvietė Ericą kartu pašokti ant scenos ir jie kaip tikrų tikriausi sirgaliai rodė visiems žiūrovams sinchroninius judesius ir kūrė „tūsą“.

Vienas įsismarkavęs pilietis, pakvaišęs nuo „InCulto“ muzikos, nusiplėšė marškinėlius, o per paskutinius akordus – užšoko ant scenos ir stipriu pakabinimu padėkojo Jurgiui už... viską. Paskendę prakaite, muzikantai po koncerto dar turėjo atlaikyti didelę gerbėjų eilę, prašančią autografo ar bendros nuotraukos.

VIDEO: „InCulto" padėkos gerbėjams koncertas Osle
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką