Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Specialiame koncerte prisistatė „Eurovizijos“ atrankos dalyviai: Linas Adomaitis, Gerai Gerai ir Miss Sheep bei kiti

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pristatomojo koncerto akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pristatomojo koncerto akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienio vakarą didžiojoje LRT studijoje vyko antrasis Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pristatomasis koncertas, jo metu į sceną lipo ir žiūrovams prisistatė dar 16 šių metų atrankoje dalyvausiančių atlikėjų. Jų gretose – ir puikiai pažįstami veidai. Koncertą visi norintys televizorių ekranuose galės išvysti jau šį šeštadienį, jį transliuos LTV.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Apie pirmąjį pristatomąjį „Eurovizijos“ koncertą 15min.lt jau rašė.

Koncerto metu scenoje pasirodė ir nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje jau apšilę, ir pirmąkart „Eurovizijos“ scenoje stoję dainininkai, kuriuos nacionalinės atrankos organizatorių komanda ilgą laiką kaip įmanydama stengėsi išlaikyti paslaptyje.

Savo dainą koncerto metu atliko ir čia pasisvečiuoti sutikusi 2011-aisiais Lietuvai konkurse atstovavusi Evelina Sašenko. Mergina prisiminė, kaip pati važiavo į „Eurovizijos“ konkursą. „Man važiuojant į konkursą visi linkėjo visko ir nė vienas patarimas nepadėjo. Kodėl? Nes ten yra kitas pasaulis. Todėl linkiu kiekvienam nugalėti čia, išvažiuoti ten ir išgyventi“, – šypsojosi ji nūdienos atrankos dalyvių.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Koncerto akimirka
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Koncerto akimirka

Jėgas nacionalinėje atrankoje iš naujo mėginti nutarė pernai atrankoje pasirodžiusi vaikinų grupė „Alive Way“, palikusi gerą įspūdį žiūrovams, iki pat ašarų praėjusiais metais žiūrovus prajuokinęs Donatas Šimkus – Dūmas, kartu su „Bekešo Vilkais“ pernai jėgas bandžiusi, o šįmet jau kaip solistė pasirodysianti Girmantė Vaitkutė, anksčiau atrankose pasirodžiusi grupė „Timohi“ ir Eglė Jakštytė.

Jėgas „Eurovizijos“ atrankoje išmėginti pasiryžo ir iki šiol publikai menkai girdėti dainininkai – brolių Donato ir Sauliaus Petreikių grupė „Saulės Broliai“, „Sepa“, „D'oro“, „Freezing kiss“, „Božolė“, Giedrė Smolskaitė, „Glaam“, Feliksas Merlin ir Andrius Pojavis.

Žiūrovus maloniai nustebino ir lietuviškos scenos grandų noras atstovauti Lietuvai „Eurovizijoje“ – koncerto metu į sceną užlipo ir atrankai besiruošiantis Linas Adomaitis, ir duetas Gerai Gerai & Miss Sheep.

Vesti šių metų nacionalinę „Eurovizijos“ atranką patikėta LTV veidui Andriui Rožickui.

Kiekvienas scenoje pasirodęs dainininkas turėjo šansą paagituoti žiūrovą, kodėl startavus atrankoms šis turėtų balsuoti būtent už jį.

Eurovizinių dainų neišgirdo

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Koncerto akimirka
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Koncerto akimirka

Nors pristatomasis atrankos koncertas prilygo naujajam „Eurovizijos“ startui, konkursinių dainų, pretenduosiančių skambėti didžiajame „Eurovizijos“ konkurse, jau gegužės mėnesį vyksiančiame Malmėje (Švedija), žiūrovai neišgirdo – scenon vienas po kito lipę atlikėjai jiems dovanojo senus savo kūrinius arba populiarius užsienio hitus.

Koncerto metu atlikėjai prisistatė žiūrovams ir turėjo galimybę įvertinti konkurentus, o į rimtą kovą dėl Lietuvos atstovo „Eurovizijoje“ vardo stos jau kitą mėnesį prasidėsiančių atrankų metu.

15min.lt jau rašė apie pasikeitusias nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos taisykles. Pagal jas šiais metais žiūrovų laukia net penki „Eurovizijos“ atrankos turai, geriausi jų metu nuskambėję kūriniai rungsis dviejų atrankos pusfinalių metu, o jau gruodžio mėnesį žiūrovų laukia įspūdingas „Eurovizijos“ atrankos finalas – jo metu paaiškės, kuris dainininkas šįmet mėgins apginti šalies garbę.

Lietuvos atstovą „Eurovizijoje“ rinks ir televizijos žiūrovai, ir specialiai suburta komisija, apsispresti padės konsultantų komanda.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką