Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 9d. 17:04

„This Time“ vaizdo klipo filmavimo užkulisiai – specialiame klipe

Vaidas Baumila ir Monika Linkytė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Vaidas Baumila ir Monika Linkytė

Lietuvos atstovai šių metų „Eurovizijos“ konkurse Monika Linkytė ir Vaidas Baumila sukasi lyg vijurkai – neseniai pasirodė oficialios jų fotosesijos nuotraukos, tuojau pasirodys ir taip visus žavinčios dainos „This Time“ muzikinis vaizdo klipas. Klipo mintis priklauso visai lietuviškos „Eurovizijos“ komandai, o idėją įgyvendinti padėjo režisierė Algina Navickaitė.

„Klipas bus labai jaukus ir mielas, – pasakoja režisierė, – šiek tiek neįprastas „Eurovizijos“ dainų konkurse, nes labai paprastas. Be to, tai šioks toks socialinis eksperimentas.“

Muzikinis klipas bus lyg nedidelis dueto gyvo garso koncertas su muzikantų grupe. Organizatoriai pasikvietė žmones, kurie nebuvo girdėję Lietuvai atstovausiančios dainos „This Time“ ir buvo paprašyti parodyti savo reakciją į ją.

„Visi lyg susitarę pradėdavo šokti, – džiaugiasi A.Navickaitė, – ši daina tiesiog iššaukia geras emocijas. „This time“ mintinai moka turbūt visa Lietuva!“

VIDEO: Vaido Baumilos ir Monikos Linkytės dainos „This Time“ filmavimo užkulisiai

Muzikinis klipas taip pat džiugins visų širdis ir bučiniais – jame pasirodys daug meile trykštančių porų. „Eurovizijos“ organizatoriai buvo paskelbę konkursą, skatinantį poras siųsti savo bučinius ir gauti progą patekti į „This Time“ dainos klipą. 

Buvo kviečiamos bet kokio amžiaus, bet kokios lyties poros. „Tarp visų porų atsirado tik viena homoseksualų pora, pasiryžusi pasirodyti klipe, – sako režisierė, – reikia turėti daug drąsos, kad pasirodytum visai Lietuvai ir Europai.“ Ji juokiasi, kad kartais porelės įsikarščiuodavo ir bučinius tekdavo nutraukti. 

Muzikinio klipo filmavimas truko dvi dienas, tačiau A.Navickaitė džiaugiasi darbu ir pagrindiniais herojais – M.Linkyte ir V.Baumila. „Tai nebuvo pirmas mano ir Vaido projektas, mes jau pratę dirbti kartu. O Monika labai nustebino – su ja dirbti labai lengva, ji puikiai sukalbama ir labai maloni“, – Lietuvos atstovus „Eurovizijos“ dainų konkurse giria režisierė. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką