Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskutiniame „Eurovizijos“ atrankos pusfinalyje triumfavo Donatas Montvydas, paskui jį į finalą žengia grupė „Dar“ ir Simona Milinytė

Atrankos akimirka
BFL/Tomo Lukšio nuotr. / Atrankos akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Vėlyvą šeštadienio vakarą Lietuvos televizija transliavo paskutiniąją, ketvirtąją nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laidą, jos metu žiūrovai tiesiogiai balsavo už labiausiai jiems patikusius kandidatus. Po laidos paaiškėjo, kad į atrankos finalą pateko pirmą vietą užėmęs Donatas Montvydas, antrąją vietą užėmusi grupė „Dar“ ir trečioje vietoje atsidūrusi Simona Milinytė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Iki šiol nacionalinės atrankos finale vietas jau yra iškovoję pirmojo pusfinalio dalyviai Beissoul, „The Independent“ ir „Multiks“, taip pat antrojo pusfinalio dalyviai Vytautas Matuzas, Katažina ir „Alive Way“ bei trečiojo pusfinalio dalyviai Monika Linkytė, „Bekešo vilkai“ ir „Vig Roses“.

Rezultatai buvo paskelbti susumavus televizijos žiūrovų ir pasirodymus vertinusios komisijos – Lauryno Šarkino, Vytauto Miškinio, Rositos Čivilytės, Raigardo Tautkaus ir Aro Vėberio – balsus. Pagal naujas nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos taisykles, komisijos duoti balai ir žiūrovų skirti balsai turi vienodą įtaką atlikėjų likimui.

Trečiojo nacionalinės atrankos pusfinalio metu žiūrovai balsavo už scenoje pasirodžiusius vaikinų grupę „Dar“, Donny Montell pasivadinusį Donatą Montvydą, Donatą Virbilaitę, Vaidą feat. Movetron, Simoną Milinytę,  grupę „Laiptai“, Gretą Šmidt, Lady Bell ir grupę „Merlin“.

Komisijos nuomone, geriausiai atrankoje pasirodė Donatas Montvydas – jam vertintojai skyrė maksimalų 50-ies balų įvertinimą. Antroji vieta komisijos balsavime teko 42 balus surinkusiems grupės „Dar“ vaikinams, trečioji – 37 balus gavusiai atlikėjai Simonai Milinytei. Prasčiausiai komisija įvertino Vaidos feat. Movetron pasirodymą – viso labo 27-iais balais.

Papildyta 21:37 val. Savo pasirodymus žiūrovams jau pademonstravo du atlikėjai – tai grupė „Merlin“ ir atlikėja Lady Bell. Po šių atlikėjų dainų šiuo metu žiūrovų balsavimo lentelė atrodo taip: pirmoje vietoje su 483 balsais yra vaikinų grupė „Dar“. Antroje vietoje su 370 balsų laikosi Simona Milinytė, trečioje – Donatas Montvydas, turintis 62 balsus. Prasčiausiai kol kas sekasi atlikėjai Vaidai feat. Movetron – muzikantai sulaukė vos vieno balso.

Papildyta 22:19 val. Savo pasirodymus scenoje pademonstravo jau penki atlikėjai, žiūrovų balsavimo lentelė ima palengva keistis. Pirmoji vieta šiuo metu priklauso Simonai Milinytei, grupei „Dar“ teko antroji vieta. Trečioje vietoje atsidūrė ką tik padainavusi atlikėja Greta Šmidt, na o paskutinėje vietoje vis dar laikosi Vaida feat. Movetron. Šie muzikantai jau lipa į atrankos sceną.

Papildyta 22:37 val. Scenoje jau dainavo septyni iš devynių atlikėjų, žiūrovai dar išvys Simonos Milinytės ir Donato Montvydo pasirodymus. Žiūrovams vėlei parodyta jų balsavimo lentelė, kurioje situacija iš esmės nesikeičia – pirmoje vietoje vis dar Simona Milinytė, tačiau antroje vietoje esanti ką tik padainavusi grupė „Dar“ ją sparčiai vejasi. Trečioje vietoje vis dar laikosi Greta Šmidt, o paskutinėje – Vaida feat.Movetron.

Papildyta 23:07 val. Žiūrovai televizijos ekranuose išvydo jau visus devynis paskutiniojo pusfinalio pasirodymus, tačiau tiesioginis balsavimas už savo favoritus vis dar tęsiasi – balsuoti bus galima visą laiką, kol scenoje dainuos „Saulės kliošas“. Kol kas žiūrovų balsavime rezultatai tokie: pirmoje vietoje iškart po savo pasirodymo atsidūrė Donatas Montvydas, turintis per 5000 žiūrovų balsų. Nuo jo ženkliai atsilieka kiti atrankos dalyviai – antroje vietoje šiuo metu yra grupė „Dar“, trečioje – Simona Milinytė.

Papildyta 23:17 val. Žiūrovų balsavimo lentelė minimaliai keičiasi: Donatas Montvydas vis dar, rodos, nepavijamai pirmauja – jis turi daugiau nei 6000 balsų, tačiau grupė „Dar“ nežymiai pralenkė Simoną Milinytę ir atsidūrė antroje vietoje. Simona Milinytė šiuo metu yra trečia.

Papildyta 23:29 val. Susumavus žiūrovų ir komisijos balsus paaiškėjo, kad absoliučiu atrankos lyderiu tapo Donatas Montvydas – jis užėmė pirmąją vietą. Antroje vietoje atsidūrė vaikinų grupė „Dar“, o trečioje – jaunoji dainininkė Simona Milinytė. Visi šie atlikėjai perėjo į finalinį „Eurovizinės“ atrankos etapą. Jau kovo 3-iąją jie susirungs su kitais finalo dalyviais ir komisija nuspręs, kas gi atstovaus Lietuvai šių metų „Eurovizijos“ konkurse Azerbaidžane, Baku mieste.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką