TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečioji „Eurovizijos“ atranka ir juokins, ir pristatys naujus talentus (nuotraukos)

Soliaris
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Didžiuliai angelo sparnai Soliariui sužavėti komisijos nepadėjo.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienio vakarą LRT studijoje pasirodė dvylika dainininkų ir muzikos grupių, trokštančių atsidurti nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ finale. Daugiausiai publikos palaikymo ir komisijos komplimentų šiame etape sulaukė Merūnas bei grupė „InCulto“. Karštai komisijos buvo palaikyta ir dainininkė Jūratė Miliauskaitė, o grupės „Tha Cavaliers“ ir „Eden“ buvo pramintos atradimais.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Trečiajame atrankos etape turėjusi dalyvauti grupė „Vanilla Sound“ su daina „Faces“ dėl nežinomų priežasčių nepasirodė.

Šiuo metu muzikos projekte „Žvaigždžių duetai“ dalyvaujantis dainininkas Ramūnas Difartas šiame atrankos finale pasirodė pirmas ir atliko dainą „Blues Of Life“.

„Labai puiki trečiojo turo pradžia, solidi daina. Manau, ji verta „Eurovizijos“ atrankos finalo“, – pasirodymą gyrė programos „Opus3” vadovas Darius Užkuraitis.

„Klaustukų paliko mimas su dviratuku, bet jūs spinduliavote gerą energiją“, – sakė  muzikos prodiuseris Jonas Vilimas.

Angelo sparnus ant pečių užsikoręs atlikėjas Soliaris į sceną nusileido nuo lubų, o vėliau paskendo tirštuose dūmuose. Efektinga dainos „So High“ atlikimo pradžia komisijai įsiminė, tačiau likusi dalis buvo pavadinta monotoniška.

„Nustebino nusileidimas, buvo efektas kažkoks, bet jautėsi susikaustymas, atrodė lyg būtum pasiruošęs planą, kaip judėsi. Trūko organiškumo. Neįtikino truputėlį“, – kritikavo komisijos narė,  dainininkė Aistė Smilgevičiūtė.

„Buvo labai monotoniška ir ta monotonija neužkabino“, – pastebėjo dainininkas Povilas Meškėla.

Grupė „The Cavaliers“ su daina „We Are About To Love“ susilaukė ir komisijos komplimentų už įdomias idėjas, ir kelių pastabų.

 

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Filmavimo akimirka
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Evos pasirodymas

Jūsų gabalas, daina yra superinė, galiu pasidžiaugti, kad gimė dar viena rokinė grupė su geru vokalistu, kas yra labai svarbu.

„Jūs esate įdomių ieškojimų kelyje, tačiau tokio stiliaus kūriniui atlikti reikia meistriškumo“, – teigė kompozitorius, LATGA-A atstovas Mindaugas Urbaitis.

„Man daina labai patiko, paliko gerą įspūdį, tik manau, kad reikėjo truputį pakelti tonaciją“, – patarė D.Užkuraitis.

Roko grupė „Eden“ su kūriniu „Nirvana“ komisijos buvo pakrikštyta šio vakaro atradimu.

„Jūsų gabalas, daina yra superinė, galiu pasidžiaugti, kad gimė dar viena rokinė grupė su geru vokalistu, kas yra labai svarbu“, – pasidžiaugė P.Meškėla.

„Šis vakaras – atradimų vakaras. Baladė truputį saldoka, bet daugiau viskas gerai. Norint patikti didesnei auditorijai daina tinka, vokalas stiprus“, – gyrė D.Užkuraitis.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Filmavimo akimirka
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Merūnas Vitulskis

Uogomis nusagstyta palaidine vilkinti Eva ir dvi jos pritariančiosios vokalistės į pagalbą pasitelkė dailininkę, piešusią smėliu. Atlikusios dainą „Nes tu pamiršai“, dainininkės buvo pabartos už per didelį saldumą.

„Atsisakyčiau saldumo. Įsivaizduoju tave tamsiai apsirengusią, gal net norėjosi lengvo „rokinio pasidraskymo“. Pasigedau ekspresijos dainos pabaigoje“, – kalbėjo A.Smilgevičiūtė.

„Priedainis puikiai įsimenantis, bet vietomis atrodė, kad ne viskas atlikta iki galo“, – komentavo J.Vilimas.

Merūnas Vitulskis italų kalba atliko dainą „Rosa“. Šis Merūno pasirinkimas D.Užkuraičiui sukėlė klausimų, ar „Eurovizjos“ žiūrovai balsuotų už itališkai dainuojantį lietuvį, juo labiau, kad Italija šį muzikos konkursą dažnai ignoruoja.

„Klausiau prigludęs prie savo kėdės – vokalas puikus, bet matėsi, kad ši daina tavyje dar „nesėdi“. Tai dar truputį matosi. Nėra tos mažytės kibirkštėlės“, – pastebėjo J.Vilimas.

Dramatiškai uždainavusios „Širdelės“ ir atlikusios kūrinį „Aš ir tu“ iš komisijos narių išgirdo, kad jų kūriniui trūksta ekspresijos ir savitumo. „Pilnas eteris yra tokių dainų, jei darom, panos, tai ir darom dramą“, – rėžė P.Meškėla.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Filmavimo akimirka
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Gaudentas Janušas

Scenoje pasirodęs Gaudentas Janušas su daina „Man nieko nereikia“ salėje užkūrė tikrą pirtį. Vyras sudainavo komišką ir gerokai pamišusį kūrinį apie savo mylimą moterį, pinigus, Lietuvą, krizę, emigrantus ir be žado paliko komisijos narius.

Muzikologas D.Užkuraitis vyro pasiteiravo, kokiu tikslu šis atėjo į finalą – ar pasilinksminti, ar palinksminti publiką. „Tai eurovizinė alternatyva tiems, kas nemėgsta Eurovizijos“, – apie Gaudento dainą atsiliepė komisijos narys.

Prodiuseris J.Vilimas atlikėją pagyrė, kad šis scenoje dirbo itin rimtai, o dainos pabaigoje net atsiklaupė, tačiau teigė nemanantis, kad „Eurovizijos“ žiūrovams Europoje ši daina būtų juokinga, priešingai nei Lietuvos publikai. 

„Ar turite vadybininką?“, – G.Janušo pasiteiravo juo tapti panoręs laidos vedėjas Giedrius Masalskis.

„Kas mane vedžiojo paskutinį kartą neprisimenu“, – savu stiliumi atsakė Gaudentas.

Grupė „4Fun“ pristatė šviesų pasirodymą – dainą „Don‘t You Know“ grupės lyderė Julija Ritčik atliko apsivilkusi baltą pūkuotą liemenę ir pasislėpusi po šviesių plaukų peruku, o už jos nuogaros sukosi  nuotaikingi vaizdo klipai. Tačiau, pasak komisijos, ši daina vargiai ar pretenduotų į „Eurovizijos“ finalą.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Filmavimo akimirka
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Grupė „InCulto“ 

Matau ne vieną ir ne du jau matytus motyvus. Bet čia yra funk, gal to ir reikia. Jurgis absoliučiai gerai dirba, tai yra faktas, bet aš negirdžiu įsimintinos melodijos. Kažkokio dar vieno kablio aš pasigendu.

„Jūsų vizitinė kortelė yra sėdėti – iki pusės dainos yra puiku, tačiau vėliau ima vis kažko trūkti. Bet daina yra labai smagi ir žavi“, – A.Smilgevičiūtė.

Linksmą ir energingą pasirodymą surengę grupės „InCulto“ nariai iš M.Urbaičio sulaukė nuogąstavimų, kad po tokios dainos „Eurovizijos“ žiūrovai Lietuvos ims ieškoti kituose žemynuose.

„Matau ne vieną ir ne du jau matytus motyvus. Bet čia yra funk, gal to ir reikia. Jurgis absoliučiai gerai dirba, tai yra faktas, bet aš negirdžiu įsimintinos melodijos. Kažkokio dar vieno kablio aš pasigendu“, – apie salėje sėdėjusius žiūrovus papirkusią dainą „Eastern European Funk“ sakė D.Užkuraitis.

Dainininkė Evelina Sašenko su daina „For This I‘ll Pray“ M.Urbaičio buvo pagirta už puikią pasirodymo visumą. „Visiškai savo rogėse Evelina. Tu šią dainą atskleidei – ir vokalas, ir tavo akys bylojo tą pagrindinę mintį“, – kalbėjo J.Vilimas. 

Jūratė Miliauskaitė su daina „Let It Rain“ sulaukė komisijos narių komplimentų. „Tu visą laiką viską puikiai darei, atrodei gerai, dainavai gerai, gabalas geras“, – gyrė M.Meškėla.

„Norėčiau perduoti linkėjimus. Jūs esate žavi“, – prisidėjo A.Smilgevičiūtė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką