Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ukrainoje „InCulto“ už koncertą geležinkelio stotyje gavo baudą (nuotraukos)

"InCulto" pasirodymas prie vieno didžiausių Kijevo prekybos centrų
Grupės asmeninio archyvo nuotr. / „InCulto“ pasirodymas prie vieno didžiausių Kijevo prekybos centrų.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Mes pagaliau Kijeve! Antradienį spėjome surengti koncertą viename VIP banke ir prie vieno didžiausių miesto prekybos centrų. Palinkėkit mums sėkmės šiandien!“ – tokius trumpus, bet labai nuotaikingus linkėjimus į tėvynę perdavė po Europą jau antrą savaitę keliaujantys „InCulto“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Lietuvos garbę „Eurovizijos“ konkurse ginsiantys vaikinai tęsia praėjusią trečiadienį pradėtą „InCulto ACME Eurovision Tour“ kelionę per dešimtį šalių. Nors Islandijoje išsiveržus ugnikalniui į šį turą galima įtraukti dar dvi šalis – Turkiją ir Bulgariją. Sužinoję, kad dėl ugnikalnio kaltės vietoj planuoto paprasto ir patogaus sugrįžimo į Vilnių laiką leisti teks ant ratų, muzikantai nė kiek nesutriko – priešingai, nutarė šią viešnagę išnaudoti tinkamai.

Sumaišties Europos oro uostuose nepabūgę vaikinai į Ukrainą atvyko traukiniais ir autobusais. Keliaudami jie surengė ne vieną dešimtį neplanuotų pasirodymų traukiniuose, geležinkelio bei autobusų stotyse, gatvėse bei kavinėse. Nepavyko tik koncertas Kijevo geležinkelio stotyje, nes už „nesankcionuotą“ pasirodymą milicininkas paprašė 50 JAV dolerių kyšio. Įspūdžių pilni lietuviai neslepia nuovargio, tačiau visi sutinka, kad ši kelionė turėjo ir daug naudos.

Taigi jau antrą dieną Kijeve tęsiasi „InCulto“ muzikinė pažintis su Ukrainos gyventojais.

„Nors ir lijo, vakar prie vieno didžiausių Kijevo prekybos centrų „Eldorado“ pas mus atėjo per 1 000 žmonių. Koncertas truko pusantros valandos! Jo metu laiko negaišo visa mūsų komanda – išdalijome krūvą kompaktinių ACME diskų su savo daina. Antrasis mūsų oficialus pasirodymas vyko naktiniame klube „D‘lux“ ir mums sekėsi ne prasčiau“, – pasakojo Jurgis Didžiulis, kuris, nesuprasi, juokaudamas ar ne, sako, kad kelionėje numetė penkis kilogramus.

Trečiadienį lietuvių rytas prasidėjo interviu rytinėje Ukrainos televizijos „Novyj kanal“ laidoje „Kelkis“, kurią kasdien žiūri visa šalis. Studijoje grupė praleido 30 minučių. Po pietų „InCulto“ lankysis Lietuvos ambasadoje Ukrainoje, o vakare surengs koncertą klube „Bochka Hmelnaya“. Jau rytoj „InCulto“ keliaus atgal į Vilnių, iš kur vos po paros išsiruoš į Olandiją ir Belgiją.

Primename, kad „InCulto“ savo šalį pristato per specialų koncertų turą „InCulto ACME Eurovision Tour“ po Armėniją, Gruziją, Ukrainą, Latviją, Estiją, Olandiją, Slovėniją, Didžiąją Britaniją bei Airiją. Tokiu būdu muzikantai tikisi sulaukti daugiau balsų „Eurovizijos“ konkurso Osle metu.

„InCulto ACME Eurovision Tour“:

04.13 – 04.17 ARMĖNIJA, GRUZIJA

04.20 – 04.22 UKRAINA

04.23 – 04.25 OLANDIJA

04.27 – 04.27 LATVIJA

04.28 – 04.30 SLOVĖNIJA

05.03 – 05.08 D. BRITANIJA, AIRIJA

05.10 – 05.11 ESTIJA

05.13 – 05.15 LIETUVA

 
Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką