Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 24d. 13:04

Vilija Pilibaitytė-Mia „Eurovizijos“ atrankoje sulaukė netikėto pasiūlymo

Vilija Pilibaitytė-Mia
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Vilija Pilibaitytė-Mia

Ketvirtosios „Eurovizijos“ atrankos laidos filmavimo metu dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia sulaukė netikėto pasiūlymo: komisijos narys Ramūnas Zilnys sugalvojo, kad jai reiktų uždainuoti duetu su taip pat atrankoje besivaržančiu Edgaru Lubiu.

Laidos, kurią televizijos žiūrovai pamatys šį šeštadienį, filmavimo metu Mia atliko dainą „The Right Way“. Ji pasirodė ketvirtu numeriu. Pernai per plauką nuo didžiosios „Eurovizijos“ likusi ir vietą ten Vilijai Matačiūnaitei užleidusi Mia tučtuojau pavergė ją vertinusius komisijos narius.

Gediminą Zujų Mia sužavėjo: gyrė balsą, dainavimą, profesionalumą. Darius Užkuraitis sakė, kad ši daina Miai išties labai tinka. O Ieva Norkūnienė prasitarė, kad Mia labai graži jos vaikui.

Netikėtą pasiūlymą Miai pateikė komisijos narys Ramūnas Zilnys. Atkreipęs dėmesį, kad atrankoje taip pat dalyvaujantis E.Lubys dažnai kuria Miai dainas, o šiuo metu atranka yra „toje vietoje, kur dar galima eksperimentuoti“, jis atlikėjai pasiūlė uždainuoti su Edgaru duetu – ką gali žinoti, gal labai gerai nuskambės?

Pati Mia, išgirdusi siūlymą, sukluso: „Jūs čia rimtai?“ Tačiau pasiūlymo neatmetė. Pažadėjo pagalvoti, o ką nuspręs, gal paaiškės jau kitą savaitę. Tuo tarpu vėliau kalbintas E.Lubys tik nusijuokė: „Palaukime, kada dar keli dalyviai iškris, tada galėsime visas dainas dainuoti šešiese.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką