Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilijos Matačiūnaitės pasirodymui „Eurovizijoje“ paramos koncerte paaukota beveik 50 tūkst. litų

Vilija Matačiūnaitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Vilija Matačiūnaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienio vakarą LRT televizija tiesiogiai transliavo Vilijos Matačiūnaitės paramos koncertą, kurio metu visi norintys galėjo skirti lėšas jos pasirodymui „Eurovizijos“ konkurse. Iš viso žmonės V.Matačiūnaitei paaukojo 48 tūkst. Lt. Tačiau dainininkę pasieks ne visi pinigai – dalis jų bus atskaičiuoti mokesčiams už telefoninį balsavimą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Surinktos lėšos bus skiriamos V.Matačiūnaitės vokalo tobulinimui, komandos pragyvenimui Danijoje, kur vyks šių metų „Eurovizija“, Lietuvos atstovės įvaizdžiui kurti bei pasirodymo kokybei kelti.

Kartu su V.Matačiūnaite vakaro metu scena dalinasi Jurga Šeduikytė su latvių grupe „PeR“, Sasha Song, Ramūnas Rudokas su grupe „Čilnam“ ir kiti. Koncerte turėjo pasirodyti ir Egidijus Dragūnas-Sel, tačiau į sceną jis taip ir neužlipo ir LRT studijoje nepasirodė.

Scenoje V.Matačiūnaitė pati atliko dvi eurovizinės dainos „Attention“ versijas – originalią ir akustinę, taip pat kelis kitus savos kūrybos kūrinius. Nepraleido progos uždainuoti ir kartu su kolegomis: duetu dainavo su Ramūnu Rudoku, Sasha Song.

Vakaro metu dainininkė pakeitė net kelis sceninius kostiumus: kiekvieną dainą atliko pasipuošusi vis kita suknele ar kostiumėliu.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Vilija Matačiūnaitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Vilija Matačiūnaitė

Koncertas buvo paįvairintas ne tik reportažais, atskleidžiančiais V.Matačiūnaitės pasiruošimą – žiūrovai išvydo dainininkę įrašų studijoje, drabužių parduotuvėse – bet ir pokalbiais su žinomais žmonėmis. Pavyzdžiui, apie V.Matačiūnaitės charakterį pagal jos gimimo datą aiškino astrologė Vaida Budraitytė.

„Tai – nepaprastai užsispyrusi ir atkakli moteris. Ji – perfekcionistė. Vilija labai moka draugauti, yra kraštutinės draugystės meistrė – arba draugaus iki senatvės, arba, jei ją pavesite, iškart nutrauks santykius ir susitaikyti nebebus galimybės. Jai palanku daug keliauti. Gerai, kad lietuviai pasirinko Viliją, nes užsienietiški projektai Vilijai atneša sėkmę“, – kalbėjo V.Budraitytė, pranašavusi V.Matačiūnaitei „Eurovizijoje“ 10-ąją vietą.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Vilija Matačiūnaitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Vilija Matačiūnaitė

Kalbėjo ir Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas. Anot jo, iki šiol brangiausią pasirodymą konkurse surengė Azerbaidžanas, pasižymėti demonstruojant finansines galimybes nutarė ir Gruzija. „Kai prašome paremti Viliją, neturime omenyje, kad tie pinigai bus skirti kokiam nors vakarėliui“, – kalbėjo vadovas. Kiek tiksliai jis norėtų, kad V.Matačiūnaitei paaukotų žmonės, A.Giržadas neįvardino.

Paramos sulaukė ir kiti

Šio paramos koncerto idėjos autorius – Martynas Tyla, padedantis V.Matačiūnaitei pasiruošti „Eurovizijos“ konkursui. Anot jo, aukoti raginami tie žmonės, kurie sau tai gali leisti, o prievolės čia anaiptol nėra.„Reikia, kad žmonės suprastų, jog palaikymo koncerto metu renkame lėšas ne sau, ne atlikėjo atlyginimui, o pasirodymo kokybei kelti. Palaikymo koncerte aukoti nėra prievolė, tai tiesiog skatinimas prisijungti ir palaikyti pačių išrinktą atlikėją. Tik kartu mes pasieksime geriausią rezultatą“, – anksčiau kalbėjo jis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Vilijos Matačiūnaitės paramos koncerto akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Vilija Matačiūnaitė su Sasha Song

Tokie paramos koncertai, kurių metu renkamos lėšos Lietuvos atstovui „Eurovizijoje“, nėra naujiena – paramos sulaukė ir Sasha Song, ir Donatas Montvydas bei Andrius Pojavis.

Prieš kurį laiką renginio iniciatorius M.Tyla patikino, kad lėšų, kurias aukos žmonės, niekad nebus per daug. „Niekada negana. Galime tik remtis patirtimi. Tokių koncertų buvo trys – per Donato Montvydo ir Sashos Song koncertus pavyko surinkti 80 tūkst. Lt., tačiau žinoma, kad tai tėra skaičiai televizijos ekrane – dalis lėšų nuskaičiuojama. Andriaus Pojavio koncerte pavyko surinkti 30 tūkst. Lt. Manau, kad pinigų kiekis ir išreiškia meilę atlikėjui, kad ir kaip tai skambėtų“, – sakė jis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Vilija Matačiūnaitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Vilija Matačiūnaitė

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką