Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į „Euroviziją“ išvykstantis Andrius Pojavis: „Pasigailėjau ne vieną kartą – du!“

Andrius Pojavis
Luko Balandžio nuotr. / Spaudos konferencijos akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienio popietę sostinės centre esančiame viešbutyje „Novotel“ Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Andrius Pojavis, prieš išvykdamas į konkursą, paskutinį kartą susitiko su žiniasklaidos atstovais. Specialiai sukviestoje spaudos konferencijoje į žurnalistų klausimus atsakė ir dainininkas, ir Lietuvos delegacijos nariai – vadovas Audrius Giržadas, vadybininkas Martynas Tyla bei rėmėjų atstovai. Į Švediją, kur vyks šių metų „Eurovizija“, A.Pojavis per Kopenhagą iškeliaus jau sekmadienį.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!


„Išvykstame sekmadienį, nedideliu būriu. Mus pasitiks dvi tautietės, kurios rūpinsis mumis kelionių metu. Turime repeticijų grafiką, žinome, kada ir kur dalyvausime. Į ateitį žiūrime su viltimi“, – esminę informaciją žurnalistams pateikė A.Giržadas.

Pirmasis A.Pojavio koncertas numatytas lietuvių bendruomenei, po jo lauks lietuviškas vakaras – bendravimas su vietoje gyvenančiais tautiečiais. „Būsim pas airius, būsim pas skandinavus“, – toliau vardijo A.Giržadas pabrėždamas, kad nūdienoje vakarėlių „Eurovizijoje“ mažėja dėl prastos ekonominės situacijos. Tačiau jau žinoma, kad A.Pojavis duos interviu užsienio žiniasklaidai ir atliks akustinį pasirodymą.

Pats A.Pojavis tikino su savimi pasiimsiantis gitarą – neatmeta galimybės ir kur nors prisėsti ar tiesiog padainuoti. Ir talismanų turi: „Visokių pakabukų, mažų dalykų. Rimtai sakau.“ Priduria, kad ir prieš lemiamą pasirodymą sugalvos ką veikti – ką nors kartu su pritariančiaisiais vokalistais, kad nebūtų liūdna.

Efektų nebus

Paklaustas, ar smarkiai jo pasirodymas skirsis nuo nacionalinės atrankos finale matyto, A.Pojavis tikino, kad ne: „Labai didelių naujovių neparodysim. Daug kas priklausys nuo filmavimo. Aš važiuoju ten sudainuoti – blizgučių ir fejerverkų nebus.“

Luko Balandžio nuotr./Spaudos konferencijos akimirka
Luko Balandžio nuotr./Spaudos konferencijos akimirka

Savo ruožtu A.Giržadas, paklaustas dėl specialiųjų efektų, viską suvedė į finansus. „Dūmelis bei vėjelis ir šįmet kainuoja didelius pinigus. Šįmet režisieriai visus nustebino – iš anksto pateikė savo vizijas ir pastebėjimus. Dūmelių ir vėjelių mums nereikės“, – patikino. Ir apie savireklamą A.Giržadas svarstė – yra įsitikinęs, kad niekam nereikia dalinti nei plakatų, nei bukletų.  

M.Tyla tikino besidžiaugiantis, kad šių metų konkursas – kaip niekad įdomus: juk nėra jokių realių kandidatų nugalėti. „Šiai dienai favoritas dar nėra įvardintas. Lažybų bendrovės favoritu laiko danus, tačiau girdėjau ir labai skeptiškų įvertinimų – sako, eilinė eurovizinė daina“, – sakė. Vyras atkreipė dėmesį, kad ir patys konkursai paprastėja – niekas į juos perdėm nebeinvestuoja: nei dalyviai, nei organizatoriai.

Prognozių neseka

Paklaustas, ar nesigaili patekęs į visą šią košę, A.Pojavis buvo atviras. „Pasigailėjau ne vieną kartą – du. Vieno karto neprisimenu, o kitas buvo kai skridau iš Amsterdamo – galvojau, kodėl aš čia esu. Šiaip tai yra labai gera patirtis man suvokti ir suprasti šou pasaulį, atrasti jame savo vietą“, – sakė dainininkas, prisiminęs, kaip skrendant iš Amsterdamo užsidegė jo lėktuvas.

Luko Balandžio nuotr./Audrius Giržadas
Luko Balandžio nuotr./Audrius Giržadas

Dainininkas pabrėžia, kad pikti komentarai internete jam – nė motais. Šaliai jis linki vienybės: „Aš atvažiuoju atstovauti Lietuvai. Na ir kas, kad bus parašytas mano vardas. Juk dainuosiu nuo visos valstybės.“ Vyras tikina, kad šeima jį palaiko, o jokių prognozių neseka: „Neieškau prognozių, jų neskaitau ir negalvoju apie tai. Aš dainuoju. Prognozės – dalykas sudėtingas. Ir orus prognozuoja, o viskas pasikeičia. Juk ištraukus iš konteksto vieną dainą kažką pasakyti negalima. Viskas priklausys nuo pasirodymo tą vakarą.“

Tokiai A.Pojavio pozicijai antrina ir M.Tyla: „Jei lietuvių nuomonė, kad esame paskutiniai, jiems patinka, tegul su ja gyvena visą gyvenimą.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką