Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

100-ąjį komedijos „Primadonos“ pasirodymą vertino ir žiūrovai, ir garsūs humoristai

100-asis komedijos „Primadonos“ pasirodymas
Organizatorių nuotr. / 100-asis komedijos „Primadonos“ pasirodymas
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienio vakarą „Domino“ teatras savo gerbėjus kvietė paminėti gražaus komedijos „Primadonos“ jubiliejaus. Per kiek daugiau nei metus kuomet įvyko komedijos premjera spektaklis buvo suvaidintas lygiai 100-tą kartų. Tad į išskirtinį šimtąjį pasirodymą rinkosi ir neeiliniai svečiai. Tarp žiūrovų matėsi ir gerai visuomenei žinomų žmonių, ir spektaklyje vaidinančių aktorių artimųjų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Prieš pasirodymą vieną pagrindinių vaidmenų atliekantis Mantas Stonkus mėgino atsiminti pirmąjį, kartą kai scenoje atliko šį vaidmenį. „Buvo labai daug streso, veiksmo. Žiūrovas to nemato, tačiau judesio užkulisiuose net daugiau nei scenoje. Spektaklyje gausu kostiumų kaitos. Ir net sunku patikėti, kad netrukus scenoje šiame vaidmenyje būsiu šimtąjį kartą. Atsimenu, kad nebuvo lengva įsikūnyti į moterišką personažą. Tačiau užsidedi aukštakulnius, suknelę, korsetą. Ir balsas automatiškai paaukštėja“, – juokavo M. Stonkus.

Premjeroje apsilankė ir kolegų sugebėjimus įsikūnyti į primadoną vertino „Humoro klubo“ nariai Justinas Jankevičius, Mantas Katleris, aktorės Larisa Kalpokaitė, Asta Baukutė ir kiti.

Po spektaklio kalbintas Justinas Jankevičius negailėjo gerų žodžių aktoriams. „Tikrai nuostabus spektaklis. Labai gerai parinkti aktoriai, kurie puikiai atliko savo vaidmenis. Gana keista buvo matyti Mantą Stonkų šiame vaidmenyje. Pastebėjome, kad tai, ką daro scenoje, jis dažnai mėgsta perkelti ir į mūsų gyvenimus, o tai, ką darome gyvenime, jis pritaiko scenoje“, – apie „Humoro klubo“ kolegos pasirodymą sakė J. Jankevičius.

Organizatorių nuotr./Mantas Katleris ir Justinas Jankevičius
Organizatorių nuotr./Mantas Katleris ir Justinas Jankevičius

Komedija „Primadonos“ – vienas gausiausiai lankomų „Domino“ teatro repertuare. Šmaikštus siužetas, profesionalūs aktoriai, puiki choreografija ir garantuota gero juoko dozė – komplimentai, kurių negaili salę po spektaklio paliekantys žiūrovai. Brodvėjiškoje komedijoje žiūrovai gali išvysti jau gerai žinomus aktorius: Eimutį Kvoščiauską, Mantą Stonkų, Šarūną Banevičių, Sakalą Uždavinį, Mindaugą Capą, Jovitą Balčiūnaitę, Austėją Lukaitę ir Joną Braškį.

Keno Ludvigo (Ken Ludwig) komedijoje „Primadonos“ du aktoriai anglai Džekas ir Leo, nebeturėdami vilties rasti normalų darbą, keliauja į JAV Pensilvanijos valstiją vaidinti per masonų ložės sueigą. Nepavykus sumanymui ir, kai viltys pakeisti savo gyvenimą dūžta, visai atsitiktinai juos pasiekia žinia, kad Jorko miestelyje senyva dama prieš mirtį ketina užrašyti palikimą dviem seniai nematytiems sūnėnams iš Anglijos. Aktoriai nusprendžia važiuoti į Jorką, apsimesti mylimais giminaičiais ir pasiglemžti pinigus. Staiga paaiškėja, kad tie giminaičiai – visai ne sūnėnai, o dukterėčios!

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Spektaklis „Primadonos“
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Spektaklis „Primadonos“

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką