Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 sausio 29d. 10:55

100 metrų aukščio kranu laipiojęs Edgaras Windzbergas: „Tik darydamas, ką bijau, nugaliu baimę“

Edgaras Windzbergas
Asmeninio albumo nuotr. / Edgaras Windzbergas

Iš aukštai grožėtis miestu mėgstantis 27-erių Edgaras Windzbergas sumanė Vilniaus panoramą apžiūrėti iš 100 metrų aukščio. Ir jis tai darė ne per kokio dangoraižio langą ar televizijos bokštą... O be jokių apsaugų užlipęs ant statybinio krano viršūnės: „Man patinka nugalėti savo baimes“, – sako jis.

Nuo pat vaikystės vilnietį Edgarą adrenalinas lydėjo kone kiekviename žingsnyje – traukė sportas, jis užsiiminėjo parkūru, šokinėjo su virve ir nežinojo, kas yra baimė.

„Kai buvau jaunesnis, nieko nebijojau. Vėliau išvažiavus studijuoti fitneso į Izraelį rizikos mano gyvenime sumažėjo ir galiausiai supratau, kad atsirado aukščio baimė. Man šitas jausmas nepatiko, norėjau, kad tai pasikeistų. Todėl sugalvojau pradėti laipioti, nes manau, kad tik darydamas tai, ko bijau, galiu nugalėti baimę“, – 15min pasakojo Edgaras Windzbergas.

Asmeninio albumo nuotr./Edgaras Windzbergas
Asmeninio albumo nuotr./Edgaras Windzbergas

O baimę jam kėlė lipimas ant vieno iš Vilniaus statybų kranų, kurio aukštis siekė apie 100 metrų... „Iš pradžių užlipus viduj viską suspaudė, bet po to atsipalaidavau, adrenalinas nuslūgo. Tada net pajutau euforiją.“

„Apsiginklavęs“ tik kamera ant galvos jis kopėčiomis užlipo į viršų, apie valandą laipiojo plonais krano turėklais ir net sugebėjo padaryti keletą atsispaudimų.

„Iš tikrųjų viena priežasčių, kodėl man tai patinka, – iš viršaus atsiveria labai gražus vaizdas. Tokių vaizdų iš apačios nepamatysi“, – kalbėjo Edgaras.

Žiūrėkite vaizdo įrašą, kurį nufilmavo Edgaras, lipdamas ant krano

VIDEO: Vilnius Crane Climb | Security sleeping POV

Dėl šios aistros artimųjų palaikymo E.Winzbergas nesulaukia – tėvai bando atkalbėti. Paklaustas, ar nebijo rimtų traumų, šis teigė, kad jo kaulai gyja greičiau nei kitų.

Asmeninio albumo nuotr./Edgaras Windzbergas
Asmeninio albumo nuotr./Edgaras Windzbergas

„Aš sportuoju nuo 6 metų, traumų turėjau tiek, kad suskaičiuoti negalėčiau, bet jos man greit sugyja. Nors tiesą sakant, kai po pertraukos pabandžiau padaryti dvigubą salto, nusileidau ant sprando. Tai tada buvo labai blogai, bet jau dabar gerai“, – juokėsi jis.

Tiesa, Vilniaus kranu Edgaras nežada apsiriboti – jau dairosi į aukštesnius užsienio objektus.

„Lietuvoje pirmą kartą taip aukštai užlipau, bet čia ir nėra, kur laipioti. O kadangi netrukus vyksiu į Lisaboną, žadu ten pakeliauti, palaipioti, pažiūrėti, kaip žmonės gyvena“, – šypsojosi E.Windzbergas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką