Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

12 klaidų, kurias moterys daro lovoje

N-18
Seksuali moteris
„Shuterstock“ nuotr. / Seksuali moteris
Šaltinis: 15min
0
A A

Nesvarbu, kokia gausi ir turtinga jūsų seksualinė patirtis, tikrai buvo akimirka ar kelios, kai galvoje vidury proceso sušmėžuodavo mintis: „Pala, ar aš viską tikrai darau teisingai? Ar jam tikrai patinka?“ Portalas yourtango.com pateikia sąrašą dalykų, kuriuos jūs, mielos moterys, iš tiesų darote blogai. Ir jiems tai nepatinka.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

1.    Esate per daug tyli. Nėra nieko keistesnio nei mylėtis tokioje tyloje, kad viskas, ką gali girdėti, tai girgždanti lova. Jei jis viską daro gerai, išspauskite kokį nors garsą!

2.     Vaidinate orgazmą. Vyrai nenori, kad moterys vaidintų orgazmą. Jie geba priimti kritiką ir, galų gale, tai tik padės jiems tobulėti.

3.    Neliečiate jo sėklidžių. Nespauskite jų, bet pamasažuokite. 

4.    Galvojate, kad abudu mėgstate tą patį. Vien todėl, kad jums patinka, kai kandžioja jūsų spenelius, dar nereiškia, kad patinka ir jam. Visų pirma išsiaiškinkite, ką jis mėgsta. 

„Shuterstock“ nuotr./Mergina
„Shuterstock“ nuotr./Mergina

5.    Esate per daug susikaupusi. Daug moterų nepriima jokių naujovių vien todėl, kad nėra jų patyrusios. Atsipalaiduokite – jei jis nori atlikti jums oralinį, leiskitės.

6.    Agresyvi masturbacija. Vyrai nenori, kad sužeistumėte jų pasididžiavimą. Tai reikia daryti ritmiškai. 

7.    Bučinių žymės. Nesistenkite „pažymėti“ vaikino tam, kad kitos matytų, jog jis – užimtas. Tai nėra patrauklu. Be to, atrodote it jaustumėtės nesaugi. 

Fotolia nuotr./Gundymas.
Fotolia nuotr./Gundymas.

8.    Abejingumas. Seksu užsiima du žmonės, abu jie turėtų noriai dalyvauti procese ir tuo mėgautis.

9.    Pirmo žingsnio vengimas. Vyrams patinka, kai seksą išprovokuoja moterys.

10.    Nutylėjimas, ką iš tiesų mėgstate. Moterys žino, ką mėgsta ir ko ne. Dauguma jų to tiesiog nepasako. Tačiau būtent jūs esate savo kūno ekspertės, taigi jeigu jam reikia kažką žinoti, tai ir pasakykite. 

11.    Atsiduodate per greitai. Supraskite: tai ne konkursas. Atsipalaiduokite ir leiskite viskam tekėti sava vaga. Nebent, žinoma, tai – greitukas. Tada skubėti reikėtų. 

12.    Per daug dantų. Atsargiai elkitės su savo dantimis. Jie gali sukelti daug skausmo atliekant oralinį. 

Fotolia nuotr./Intymi akimirka
Fotolia nuotr./Intymi akimirka

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką