Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 13d. 15:00

15 faktų, kurių nežinojote apie Kristiną Ivanovą (papildyta rugpjūčio 13 d.)

Kristina Ivanova
Viganto Ovadnevo nuotrauka / Kristina Ivanova

Nors 2011-aisiais apie grupės YVA lyderę K. Ivanovą (23) buvo kaip niekada daug rašoma spaudoje, žavinga mergina mus nustebino pateikdama apie save negirdėtų, itin įdomių faktų.

Perskaitę šį tekstą, sužinosite, kokios mėgstamiausios Kristinos gėlės, koks netradicinis talismanas jai neša laimę ir kokį patiekalą iš savo valgiaraščio visam gyvenimui merginą privertė išbraukti jos sesuo Natalija Bunkė (28).

1. Mano išskirtinis pomėgis – ekstremalus sportas. Dalyvavau lenktynėse sportiniu automobiliu. O didžiausias mano tikslas – artėjančią žiemą išmokti slidinėti snieglente. Ketinu dar šįmet vykti į Austriją, kur bandysiu leistis nuo įspūdingo dydžio kalnų.

2. Mano nuolatinis talismanas ir palydovas yra voras. Nenustebkite, jei atėjusi pas jus į svečius, kartu su savimi „pasikviesiu“ ir vorą. Tiesiog šie žavūs gyviai visada žino, kur būnu, ir palaiko man draugiją. Ar išvykstu į kelionę, ar grįžtu į namus, visuomet iš pakampių išlenda voriukai ir tokiu būdu man neša laimę. Be to, mėgstu papuošalus su šių gyvių atributika – turėjau auskariukus, skirtus ir ausyse nešioti, ir bamboje.

3. Mano svajonių automobilis – raudonas. Visai nesvarbu, kokia jo markė. Svarbiausia, kad jis būtų šios spalvos. Kodėl būtent raudonas? Nes tai pati mėgstamiausia mano spalva. Beveik neabejoju, kad netolimoje ateityje vairuosiu raudoną mašinytę (šypteli).

4. Niekada nešokau pramoginių šokių, nors daugelis galvoja kitaip. Teko girdėti, kad žmonės mane laiko viena iš projekto „Šok su manimi“, kuriame dalyvausiu nuo rudens, favoričių. Mielieji, turiu jus nuvilti, nes kol kas dar nežinau, kuo džaivas skiriasi nuo ča ča ča. Išmanau tik, kaip šokamas valsas, ir sužinojau, kad rumba – meilės bei aistros šokis. Kartą su YVOS merginomis per koncertą Vilniuje man teko šokti viliotinį...

5. Paniškai bijau gylio. Manau, kad ši mano baimė atsirado dar vaikystėje, kai skendau viename nedideliame vandens telkinyje. Buvo labai baisu, todėl iki šiol gylis man kelia siaubą.

Dievinu apatinį trikotažą su animacinių filmų herojais. Mano spintoje rastumėte apie 20 porų įvairiausių apatinukų su zuikučiais, princesėmis, „Simpsonų“ personažais.

6. Paradoksalu: nors bijau gylio, šią vasarą paslapčiomis mokausi skrieti bangomis su banglente. Tokiu būdu stengiuosi įveikti savo baimę. Nors neketinu dalyvauti profesionalų varžybose, noriu išmokti plaukioti kuo geriau.

7. Nekenčiu kambarinių gėlių. Kodėl? Tiesiog man jos nepatinka. Tačiau yra viena išimtis – jaučiu silpnybę orchidėjoms. Todėl mano namuose žydi tik šios gėlės. Taigi, jei kada nors būsite pakviesti į mano šventę ir nežinosite, ką man dovanoti, atneškite orchidėjų – liksiu labai patenkinta.

8. Mano nemėgstamiausias patiekalas – lietiniai su bananais. Pasišlykštėjau šiuo patiekalu, kai pirmą ir paskutinį kartą man jį pagamino sesuo Natalija. Negaliu paaiškinti, kas man tąkart taip nepatiko, tačiau puikiai pamenu, kad skonis nesužavėjo. Jei kada nors leisiu receptų knygą, šio patiekalo joje tikrai nerasite (šypteli).

9. Jei dar nepastebėjote, niekada nenešioju žiedų. Taip elgiuosi dėl asmeninių įsitikinimų – žiedą mūvėsiu tik tada, kai jį man užmaus TAS vienintelis.

10. Dievinu apatinį trikotažą su animacinių filmų herojais. Mano spintoje rastumėte apie 20 porų įvairiausių apatinukų su zuikučiais, princesėmis, „Simpsonų“ personažais. Būdama užsienyje, stengiuosi visuomet nusipirkti bent porą kelnaičių su animacinių filmukų herojais, be to, dažnai iš draugų gaunu tokių lauktuvių.

11. Puikiai žaidžiu krepšinį. Šia sporto šaka susidomėjau dar vaikystėje. Nors daugelis mano klasiokių laisvalaikiu lankė šokių būrelius, aš tuo metu mėčiau į krepšį. Kadaise teko dalyvauti ir čempionatuose – kartą net pataikiau lemiamą tritaškį. Beje, geriausiai pataikau iš vidutinio arba kiek tolesnio nuotolio, sėkmingiau krepšį atakuoju iš dešinės nei iš kairės pusės. Ar taip pat, kaip krepšiniu, domiuosi ir krepšininkais? Man nesvarbu žmogaus profesija, svarbiausia, kad būtų geras vyras (juokiasi).

12. Sklandė mitų, kad pasidariau ne vieną plastinę operaciją. Gal kažką nuvilsiu, bet niekada nesiurbiau nuo savęs riebalų, nesididinau krūtinės ar užpakaliuko, nesiputlinau lūpų. Grožio chirurgas prie manęs nėra prikišęs rankų. Nė karto!

13. Mano laimingas skaičius yra šeši, nors pagal zodiako ženklą (Kristinos horoskopas yra Mergelė – aut. past.) turėtų būti penketas. Pirmą kartą pastebėjau, kad šešetas man neša sėkmę dar vaikystėje. Tuomet buvo daug įdomių sutapimų, susijusių su šiuo skaičiumi. Malonūs netikėtumai mane lydi iki šiol.

14. Ant mano stalo dažniausiai atsiduria ekologiški vaisiai ir daržovės iš Lietuvos ūkininkų. Nepatikėsite, bet dažniausiai su YVOS merginomis apsipirkinėjame koncertinių turų metu, kai maišydamos Lietuvą skersai išilgai pravažiuojame pro įvairius kaimelius. Ten yra daug malonių žmonių, kurie tiesiog savo sodybų kiemuose prekiauja nuostabiais gardumynais. Dažniausiai perkame pomidorus ir agurkus, kuriuos kertame prieš koncertus. Beje, dažnai ūkininkai mums padaro nuolaidų!

15. Vaikystėje mėgau rašyti eilėraščius, dalyvavau ne viename skaitovų konkurse. Pirmą eilėraštį parašiau šeštoje klasėje. Mane paskatino lietuvių kalbos mokytoja. Kadangi man puikiai sekėsi rašyti rašinėlius – už juos nuolat gaudavau dešimtukus, mokytoja pasiūlė rašyti eiles. Kūriau įvairiomis temomis: apie meilę, sėkmę, tikslo siekimą. Nors dabar kūrybai lieka vis mažiau laiko, visai tikėtina, kad ateityje parašysiu tekstą YVOS dainai.
 

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką