Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 20d. 13:51

15min portale – L.Smagurausko filmas apie kultūrizmą: kaip atrodė jo kelionė raumeningo kūno link

Lukas Smagurauskas
Asmeninio albumo nuotr. / Lukas Smagurauskas

Portalas 15min kviečia skaitytojus žiūrėti Luko Smagurausko filmą „Tikslo link“ apie kultūristo kelionę siekiant raumeningo kūno. Atvėręs savo gyvenimo užkulisius, filmo autorius tikina norintis įkvėpti ir parodyti, kad sunkus darbas anksčiau ar vėliau atsiperka. Būtent taip nutiko ir jam pačiam.

Luko Smagurausko filmo „Tikslo link“ (angl. „LUKAS SMAGURAUSKAS 23 year old/117kg BODYBUILDING MOTIVATION“) ieškokite 15min portale lapkričio 22 dieną, 10 val.

„Tikslo link“
„Tikslo link“

L.Smagurauskas pastebi, kad nors Lietuvoje profesionalių kultūristų nėra daug, tačiau jaunimui patinka sportuoti, visi nori gerai atrodyti. Siekdamas populiarinti kultūrizmą ir pademonstruoti jo užkulisius, Lukas pradėjo kelti vaizdo įrašus į internetą, kurie susilaukė žiūrovų dėmesio.

„Užsienyje yra daug vaizdo įrašų apie kultūristų gyvenimą ir žmonės susidomėję žiūri. Pradėjęs kelti videoįrašus į „Youtube“, taip pat pajaučiau žiūrovų susidomėjimą. Paklausa yra, žmonės to nori, todėl turėtų būti įdomus ir mano sukurtas filmas“, – sako L.Smagurauskas.

Besiruošdamas aukšto lygio pasaulio kultūrizmo varžyboms, Lukas visus metus filmavo savo kasdienybę ir pasakojo apie savo išgyvenimus. Tai žiūrovams leis pamatyti, kaip iš tikrųjų atrodo kultūristų gyvenimas.

Asmeninio albumo nuotr./Lukas Smagurauskas
Asmeninio albumo nuotr./Lukas Smagurauskas

Savo filmu „Tikslo link“ Lukas siekia ne tik patraukti auditorijos dėmesį bei išgarsinti savo vardą, bet ir įkvėpti žiūrovus, kad sunkiu darbu galima daug pasiekti.

„Filme matosi, kaip atrodžiau seniau, nuo ko pradėjau, ir kaip per 7–8 metus sunkaus darbo atėjo rezultatas. Noriu jaunimui pasakyti, kad sunkus darbas atsiperka. Reikia norėti, turėti tikslą ir nuolat dirbant anksčiau ar vėliau jį pasieksi“, – teigia L.Smagurauskas.

Komentarai: 23

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką