Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 24d. 20:00

15min premjera – laida „Edvardas Žičkus. Be ribų“: atviras pokalbis su V.Čmilyte-Nielsen

Išsiilgtas TV veidas, žurnalistas Edvardas Žičkus po metų pertraukos grįžta į eterį darydamas tai, ką moka geriausiai – pasakoti išskirtinių žmonių istorijas. Sekmadienį 15min jis startuoja su laida „Edvardas Žičkus. Be ribų“. Premjeros viešnia – Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen. Kviečiame žiūrėti.

Į 15min laidos filmavimo studiją 37-erių politikė atskubėjo iš gimtųjų Šiaulių, kur paliko keturis sūnus ir dešimtmečiu vyresnį antrąjį sutuoktinį, danų šachmatų trenerį Peterį Heine Nielseną. Nors parlamento vadovės šeima vis dažniau susimąsto apie persikėlimą į sostinę ir tai vadina vienu svarbiausių šių metų tikslų, tačiau Nielsenai dar pratinasi prie gerokai pasikeitusio gyvenimo. Juk vos per kelias valandas V.Čmilytė-Nielsen tapo valstybės saugomu asmeniu, kurį kiekviename žingsnyje lydi asmens sargybiniai.

„Abu jauniausi sūnūs į glėbį puola dar man nė nespėjus nusispirti aukštakulnių. Jie būna taip pasiilgę mamos, kurios nemato visą savaitę. Tie apsikabinimai – labai svarbus persijungimo iš politikės į mamos ir žmonos vaidmenį momentas“, – išskirtiniame interviu atskleidžia naujoji Seimo pirmininkė.

Ji sako, kad šachmatuose reikia numatyti kelis ėjimus į priekį, bet ten nėra blefo, kurio apstu politikoje. Tad 2005 m. patekus į politiką, geriausiai visų laikų šachmatininkei teko mokytis visai kitokių savybių – atlaidumo, pirmiausia. „Politika be konflikto ir karštų diskusijų yra neįmanoma“, – šiandien įsitikinusi Liberalų sąjūdžio lyderė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Ką reiškia gyventi su skandinavu vyru bei auginti keturis vaikus, kai didžiąją dalį laiko tenka praleisti sostinėje? Kaip pasikeitė jos gyvenimas tapus parlamento vadove? Apie visa tai ir dar daugiau – atvirame pokalbyje su Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Visą pokalbį žūrėkite E.Žičkaus laidoje:

Nuo šiol Edvardas Žičkus su 15min skaitytojais susitiks kiekvieną sekmadienio vakarą 20 val. Žurnalistas žada ne skandalingas antraštes, o širdį virpinančias tikras istorijas. O jų, anot TV laidų vedėjo, eteryje trūksta ypač šiuo, visiems nepaprastai sudėtingu pandemijos laikotarpiu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką