Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 lapkričio 6d. 09:16

15min studijoje – didžiausio lietuviško miuziklo „Mindaugas Karalius“ aktoriai

Jeronimas Milius, Jurga Šeduikytė, Kostas Smoriginas
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Jeronimas Milius, Jurga Šeduikytė, Kostas Smoriginas
15min studijoje antradienį viešėjo didžiausiu ir dramatiškiausiu lietuvių darbu vadinamo miuziklo „Mindaugas Karalius“ veikėjai. Aktoriai Jeronimas Milius, Jurga Šeduikytė ir po ligos į sceną grįžtantis Kostas Smoriginas tiesioginėje transliacijoje papasakojo apie asmeninius išbandymus, pasiruošimo akimirkas ir daug emocijų sukėlusias atrankas.

„Mindaugas Karalius“ jau dabar tituluojamas didžiausiu, dramatiškiausiu lietuvių darbu, didelis dėmesys skirtas ir miuziklo aktoriams.

Po ilgų ir sudėtingų atrankų Mindaugo vaidmuo atiteko šios scenos profesionalui Jeronimui Miliui. Laukta žinia – į didžiąją sceną po pertraukos grįžta ir aktorius Kostas Smoriginas, miuzikle tapsiantis Popiežiumi. Dvi Mindaugo gyvenimo moteris – žmoną Mortą ir jos seserį, įkūnys talentingos dainininkės – Jurga Šeduikytė (Morta) ir Karina Krysko (Mortos sesuo).

J.Milius, J.Šeduikytė ir K.Smoriginas antradienį svečiavosi 15min studijoje, jie pasidalijo ne tik užkulisių detalėmis, nelengvo pasiruošimo akimirkomis, bet ir papasakojo, ko tikėtis scenoje.

Žiūrėkite pokalbį 15min studijoje:

„Mindaugas Karalius“ – naujas svajonių komanda vadinamų, režisierės ir choreografės Anželikos Cholinos, kompozitoriaus Kipro Mašanausko, libreto autoriaus Romo Lileikio ir scenografo Marijaus Jacovskio kūrinys.

Jau netrukus didžiausiose šalies arenose pasirodysiantis miuziklas atvers vieną lemtingiausių Lietuvos istorijos puslapių – XIII amžių. Mindaugo karūnavimą, krikštą, derybas su kryžiuočiais.

Miuziklas primins ir sukrečiančią asmeninę Mindaugo šeimos dramą – mirštanti ištikimoji karalienė Morta, priprašanti valdovu pasirūpinti savo seserį, kuri – likimo ironija, yra ir didžiausio jo priešo žmona.

Garsioji kūrėjų komanda savo išskirtinį talentą jau įrodė sukurdami iki šiol didžiausią ir brangiausiai kainavusį lietuvišką miuziklą „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“.

Šis miuziklas atvertė naują lapą Lietuvos miuziklų istorijoje, tačiau „Mindaugas Karalius“ didingumu ir daromu įspūdžiu žada pranokti savo nuostabųjį pirmtaką.

Miuziklas „Mindaugas Karalius“: lapkričio 10 d. – Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje; 16 d. – Vilniuje, „Siemens“ arenoje; 25 d. – Kaune, „Žalgirio“ arenoje; gruodžio 27 d. – Panevėžyje, „Cido“ arenoje.

VIDEO: Miuziklo MINDAUGAS KARALIUS repeticija (pirmieji vaizdai)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

00:25
28:56
01:28

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką