Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 23d. 13:13

15min studijoje – naują hitą pristačiusi ekstravagantiškoji Lolita Zero: „Aš esu deimantas“

Lolita Zero
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Lolita Zero

Ketvirtadienį 15min studijoje viešėjo ekstravagantiškoji Lolita Zero. „Eurovizijoje“ išgarsėjusi žvaigždė pristatė savo naują kūrinį „Borderline Queen“ ir atvirai prakalbo apie kritikus, antrąją pusę ir už viso šou slypinčią žinutę.

„Dainai nuo jos teorinio prasidėjimo dabar yra lygiai metai. Ją gavau dovanų savo praeito gimtadienio proga (Gyčio gimtadienis birželio 1 d – aut. past.). Ir kažkaip procesas vis tęsėsi, tęsėsi, bet jos vis neišleisdavom“, – kūrinio gimimą aiškina Lolita Zero, kurią įkūnija aktorius Gytis Ivanauskas.

Dainos „Borderline Queen“ iniciatorius buvo Vitas Vaičiulis, kuris dirba su „Daddy was a Milkman“ ir su SEL‘u, žodžiai – paties G.Ivanausko.

„Kažkada nuėjom į jo studiją, jis uždėjo ritmą, ir man labai greitai į galvą šovė ir melodija, ir tekstas. Bet vis tiek užtrukome metus, nes jis labai preciziškai dirba, dėlioja kiekvieną niuansą. Finalinis rezultatas man labai patinka ir patinka visiems, kas jau turėjo progą išgirsti“, – pasakoja Lolita.

Visą pokalbį su Lolita Zero išvysite vaizdo įraše:

Apie ką daina, aktorius ir šokėjas atskleis tiesioginės transliacijos metu. Pirmoji Lolitos daina buvo skirta „Eurovizijai“ ir filmui, o ši atsirado todėl, kad Gytis norėjo savo gyvenime paleisti kai kuriuos dalykus, atsisveikinti su jais šviesiai, taip, kaip skamba dainoje. Tiesa, šį kartą kūrinyje išgirsime paties Gyčio balsą.

„Aš, kaip Gytis, neturiu ambicijų būti dainininku. Visiems labai sunku patikėti, kad šįkart dainuoju pats, nes kai jau per šį gimtadienį savo draugams paleidau tą dainą, jie klausė: „Na, tai kas dabar įdainuoja?“ – linksmai pasakoja Gytis Ivanauskas.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Lolita Zero ir Elena Varnauskaitė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Lolita Zero ir Elena Varnauskaitė

Tiesa, pasikeitė ne tik užmojai, bet ir pati Lolita. Dabar ji dar labiau pasitikinti savimi, nekreipianti dėmesio į kritikus ir keliaujanti po pasaulį su aukštai iškeltais...ragais.

„Nežinau, kiek tai matysis, bet mes labai daug dirbame ties Lolitos Zero transformacija. Kokia ji buvo prieš dvejus metus, kai reikėjo eiti ragais prieš „Euroviziją“, žygiuoti gatvėmis, ir kokia ji yra dabar. Pasikeitė ir Lolita, ir manyje per tą laiką įvyko daug lūžių.

Prieš dvejus metus reikėjo kovoti su daugeliu dalykų, jie man atrodė normalūs ir natūralūs, bet reikėjo eiti, įrodinėti, ginčytis. Dabar į viską žiūriu daug paprasčiau ir nebesikaunu su tais dalykais, su kuriais nereikia kautis. Kalbu apie heiterius ir apie žmones, kurie yra be nuovokos ir geraširdiškumo, apskritai nematę plačiau nei jų kiemo tvora.“

Komentarai: 5

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką