Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 29d. 13:10

15min.lt konferencijoje – Natalija Zvonkė (video, nuotraukos)

Natalija Zvonkė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Natalija Zvonkė

Ketvirtadienį 15min.lt redakcijoje lankėsi skandalingoji ir visada ryški pramogų pasaulio liūtė Natalija Zvonkė. Jos apsilankymas susijęs su metamu iššūkiu skeptikams – grupės YVA pirmuoju tikro garso koncertu spalio 31 dieną Vilniuje. Atvykusi į redakciją Natalija buvo puikios nuotaikos ir vaišino žurnalistus cinamoninėmis pastilėmis.

Šeštadienį su trimis grupės YVA merginomis klube „House of Music“ pasirodys penkių muzikantų grupė, kurių tapatybė kol kas neatskleidžiama. Charizmatiškoji dainininkė sutiko atsakyti į skaitytojų pateiktus klausimus.

– Natalija, kam grupei YVA reikalingas tikro garso koncertas? Ką nori juo įrodyti? Ar nemanai, kad pervertinate savo jėgas? (Irena)

– Labai tikėjausi šia tema klausimų. Nesu pasiruošusi apie tai kalbėti, bet manau, kad kiekviena grupė gali turėti tikro garso koncertą. YVA dainuoja jau dvejus metus gyvai, tai kodėl nepadarius visko su gyva muzika. Manau, Irena nėra buvusi tikro garso koncerte. Daugelis nustemba, kai dainuojame gyvai. Aš nedainuoju įspūdingai, neturiu išskirtinio vokalo, bet kaip dainuoju, taip klausytojai ir išgirs tikro garso koncerte.

– Kodėl tikro garso koncertui pasirinkote Helovino vakarą? Nebijote siaubo? (Danielė)

– Jeigu ir pašiurpinsime truputėlį, klaidų gal neišvengsime, tai šia proga bus galima užmaskuoti. Prodiuseris Martynas Tyla pasiūlė ir mums ši idėja visai patiko.

– Jūsų tikro garso koncertas vėl bus eilinė reklama sau? Kadangi jūsų neberodo per TV. (Karolis)

– Manau, kad Karolis šiek tiek klysta. Mane mažiau rodo, nes to noriu pati, pagalvoju, kam duoti interviu ir kam neduoti. Tai jokia reklama, tai tik koncertas.

– Kokiais kostiumais būsite pasipuošusios per koncertą? Gal pristatysite naują įvaizdį, o gal būsite tiesiog šmėklos? (Gabrielė)

– (Juokiasi). Jei Gabrielė pamatytų mus išlipusias iš lovos, mes ir atrodytume kaip šmėklos. Bet nuvilsime – kostiumai jau paruošti, neišlipsime iš grupės YVA konteksto, gražios klasikinės suknelės... Manau, Garbielė pamatys nuotraukas (šypsosi).

– „Muzikos akademijoje“ labai įstrigo Kastyčio Kerbedžio įvertinimas. Ką Jūs apie jį manote? (Dainius)

– Aš manau, kad Kerbedis yra gražaus balso savininkas. Tikėjausi kritikos, tik buvo keista, kodėl visi buvo prieš mus nusiteikę. Komentaruose perskaičiau, kad visiems įstrigo Čivilytės kritika. Nereikia ant jos pykti, ji profesionalė. Įdomu, kaip viskas būtų, jei pasirodymas būtų atiduotas žmonių teismui. Vėliau stebėjau savo pasirodymą internete. Pasakysiu atvirai: man nepatiko. Tą dieną labai sirgau, žinoma, tuo negalima teisintis.


– Sveikos merginos. Jūs kaip visada „fainulkos“. Gabrielė ir Kristina tiesiog trykšta savo energija, nors seniai mačiau jas šokančias (deja). O tau, Natalija, linkiu daugiau pasitikėjimo savimi, nesitikėjau, kad gavusi tokį žemą balą nieko nesakydama nusileisi nuo scenos. Turėjai atkirsti tam stuobriui, kuris kažką vaidina, nors pats ekrane vieną kartą per metus rodosi. Norėjau paklausti, kodėl į šeštadienio koncertą gali patekti tik pilnamečiai žiūrovai? Ši žinia mane labai nuliūdino. Ačiū. Sėkmės. (Andrius)

– Jei man būtų leidę ką nors pasakyti, aš būčiau atkirtusi. Per didelis pasitikėjimas savimi ir liežuvio nelaikymas man kišo koją.  Man vyras sako: „Vėl loji.“ Jei kas nepatinka, bandau atsikirsti. Nederėtų profesionalams atsikirsti, derėtų sutikti su jų nuomone. Kritika visada naudinga. Komisija girdėjo, kad ne viskas mūsų pasirodyme buvo atlikta gerai.

– Kažkur girdėjau jus sakant, kad gyvai dainuojate jau seniai. Kada tai įvyko pirmą kartą? (Vilius iš Klaipėdos)

– Tikrai nepasakysiu kada. Turbūt įrašų studijoje. Ne, „Dainų dainelėje“, 4 metai man buvo. Aš pradėjau nuo kelių dainų gyvai koncertinėje programoje, o dabar apie dvejus metus dainuoju gyvai. Nesiruošiu įrodinėti, kad moku dainuoti, – ateikite į koncertą ir visi išgirsite. Visi bando išpūsti burbulą, kad YVA nedainuoja gyvai. Aš nebemoku, kai reikia „pažiopčioti“, – įprantu dainuoti gyvai, imu sukeisti žodžius vietomis. Niekas per koncertą net nesuabejoja, ar buvo dainuojama gyvai, ar pagal fonogramą.

– Koks jūsų muzikinis išsilavinimas? Ar žinote, kuo si bemolis skiriasi nuo diezo? (Algimantas iš Vilniaus)

– Aš esu baigusi aštuonmetę muzikos mokyklą, stojau į Kauno muzikos akademiją, įstojau, bet vėliau perstojau į KTU, pasirinkau tikslesnius mokslus. Taigi mano vidurinis išsilavinimas, puikiai moku akordus, tačiau negaliu savo sugebėjimų palyginti su Deivydo – jis groja tobulai. Puikiai žinau, ką reiškia padainuoti terciją žemyn ir taip toliau.  Jei nuo si pakiltume pustoniu aukščiau, tai būtų si diezas, o jei nuo si pustoniu žemiau – si bemolis.

– Ar į savo jubiliejinį koncertą šalia kitų draugų pakviestumėte Vilių ir Violetą Tarasovus? (Olga)

– Aš mielai pakviesčiau, bet jie tikrai neateitų. Vakar važiavau iš Klaipėdos ir telefono užrašų knygutėje ieškojau, ką pakviesti į koncertą. Galvojau pakviesti ir Mią. Jei nuo kritikos man jiems yra gerai, tai tegul.

– Natalija, labai gražiai dainuoji, kada išleisi naują CD? (Loreta)

– Kad labai neseniai mūsų naujas albumas „Į dangų“ pasirodė. Kai surinksime naujų dainų, tuomet ir išleisime. Dabar albumų leidyba yra minusinė, pats turi mokėti už albumo išleidimą.

– Daugelis popdainininkų migruoja iš popso į operą ir atvirkščiai. Gal ir jūs turite minčių, kaip kuo geriau pasirodyti rimtame žanre? (Deivis)

– Dar muzikos mokyloje mokiausi solinio dainavimo. Esu sopranas, lengvai sekėsi paimti aukštas natas. Mano specialybė – chorinis dainavimas, sunku buvo pereiti prie estradinio dainavimo, todėl nemanau, kad būtų paprasta pereiti prie operinio dainavimo. Bet jai kas pasiūlytų ką nors įdomaus ta tema, pagalvočiau.

– Karina Krysko dainuoja džiazą, gal ir jūs norėtumėte? Gal jau ir bandėte? (Živilė)

– Mūsų daina „Jūra“ truputėlį turi džiazinio prieskonio. Manau, Karinai labiau sekasi nustatyti džiazinį balsą, aš nemoku taip vinguriuoti balsu. Man labai tinka dainuoti vaikiškas daineles (juokiasi). Kai turėsiu savo vaiką, galvoju išleisti lopšinių albumą. Mano ir trejų metų vaiko labai dera balsai.

– Kada YVA uždainuos angliškai? (Anastazija)

– Esame dainavusios angliškai, tai nėra mano siekiamybė. Manau, Lietuvoje reikia dainuoti ta kalba, kurią visi supranta.

– Kaip sekasi jūsų batų verslas? Ar vis dar kuriate, pardavinėjate? Kur būtų galima įsigyti? (Donata)

– Ko aš apie save nežinau? Aš kūriau sau, batus scenai. Dabar Lietuvoje geri batai labai brangūs. Niekada savo kurtų batų nepardavinėjau. Tie batsiuviai, kurie kūrė mano batus, turi nuotraukas ir pagal jų pavyzdžius būtų nesunku sukurti panašius. Jau seniai nekuriu batų, jei reikia, tobuliname senus.

– Ar jau susitaikėte su Goda Sabutyte? Susitikusios sveikinatės? Nuoskaudas užmiršote? (Karolis)

– Kad aš nepykstu nei ant Godos, nei ant kitų žmonių. Net labai bendraujame, susiskambiname. Goda neseniai su manimi konsultavosi dėl odos problemų. „Skype“ susirašome, nuotraukas viena kitai siunčiame. Kvaila ant žmogaus pykti, kai jis pasirenka naudingesnį darbą.

– Koks tavo „one“? Jei turi. (Indrė)

– Neturiu. Manęs to labai dažnai paaugliai klausia. „Frype“ nesinaudoju, anksčiau buvau prisijungusi, bet paskui ten pasidarė tiršta. Esu „Facebooke“ užsiregistravusi, bet ten yra kelios antrininkės. Galite mane susirasti, bet nepažįstamų nepriimu (šypsosi).

– Ar kvėpintumeisi grupės „69 danguje“ kvepalais? (Feliksas)

– Kodėl gi ne, esu kvepinusis, iš Nijolės skolinausi per „Rožių kerus“, labai skanūs. Kažkodėl visi mano, kad su tos grupės merginomis konkuruojame. Taip nėra. Labai gerai, kad yra konkurencinė grupė, tai verčia tobulėti, stengtis padaryti geriau.

– Miela Natalija, kas tau arčiau širdies: dabartinė prezidentė ar buvęs šalies vadovas? (Deivydas iš Klaipėdos)

– Dabartinė, nes ji yra moteris, ryžtinga, pasitikinti savimi. Panaši į mane? Aš irgi esu ryžtinga, mėgstanti vadovauti, bet mes labai skiriamės (šypsosi).

– „Internet Explorer“ ar „Mozilla Firefox“?

– „Explorer“.

– Kokia tavo mėgstamiausia spalva, be rožinės?

– Lietuvoje yra užstrigę, kad grupės YVA spalva yra rožinė. YVA daugiau nei 2 metus nenaudoja rožinės, rengiamės klasikinėmis spalvomis, juoda, ruda, pilka spalvomis. Nemėgstu rožinės, ji man gerklėje stovi. Galbūt kažkas tikisi, kad dar užsidėsime rožinius pūkelius, bet man jau 26 metai. Senstame (juokiasi), klubai platūs, nebe paauglės figūra. Dabar taip nebedaryčiau.

– Ar vaidintum erotiniame filme, jei Zvonkus neleistų?

– (Galvoja.) Iš principo erotiniame filme nevaidinčiau. Turiu gerą atsakymą, kai kalbina fotografuotis erotinėje fotosesijoje. Sakau, kad dabar dirbu mokytoja, su mažais vaikais. Man tai yra neįdomu. Scenoje per daug erotikos, kam apie tai išvis kalbėti. Deivydas man nieko nedraudžia, jie žino, kad jei man neleis, padarysiu atvirkščiai.

– Sveika Natalija, kodėl nebandai dalyvauti šokių projekte, gi tau visai gerai sekėsi, kol nepatyrei traumos? (Giedrius)

– Pasiūlymą turėjau, svarsčiau, bet atsisakiau. Turėjau šokti su Andriumi Butkumi. Toks projektas atima labai daug jėgų. Su nostalgija prisimenu tą projektą. Neverta antrą kartą bristi į tą pačią balą. Iš manęs visi būtų daug tikėjęsi, kaip ir iš Aistės Paškevičiūtės. Išbandžiau, to man nereikia daugiau.

– Ar neatsibosta kiekvieną dieną girdėti, skaityti straipsnius, kuriuose dažniausiai viskas, kas rašoma, yra išgalvota?  (Kotryna)

– Ne visada viskas išgalvota, bet pastaruoju metu, kai stengiuosi neduoti interviu, žurnalistai dažnai rašo „iš lempos“. Bet jų toks darbas. Jiems liepia redaktorius, liepia parašyti piktai. Nieko nepadarysi, toks gyvenimas.

– Susidarė įspūdis, kad Drąsiaus Kedžio byla nukreipė dėmesį nuo Deivydo Zvonkaus bylos. Ar jums nuo to pasidarė lengviau gyventi? (Valerijus)

– Ši Deivydo byla tuoj bus nutraukta, nes niekas neranda įrodymų. Tai visiška netiesa. Juk bet kas gali parašyti tokį pareiškimą. Tos mergaitės negalima paduoti į teismą, nes pareiškimas surašytas labai gudriai. Ji parašė, kad girdėjo iš draugų, kad ją galbūt išprievartavo. Tokio dalyko negalima naudoti savireklamai, keista, kad taip yra šnekama.  Tas skandalas jau išsisėmė. Pažiūrėkite,  visos rimtos, bulvarinės laidos kalbėjo ta pačia tema.

– Labas, Natalija. Esu tavo gerbėja. Tau viskas gerai, tik ar galėtum sukurti romantišką dainą apie meilę. Labai prašau. (Nida)

– Jei Nida yra mano gerbėja, manau, ji turėtų turėti mūsų plokštelių, ten yra ir tokių romantiškų dainų kaip „Tik tau“, „Kai pravirks dangus“, „Laukiu Kalėdų“.

– Sklando gandas, kad nebegyvenate su Zvonkumi, kad davėte jam laiko apsispręsti dėl tokio elgesio. Ar tikrai jūs apsipykę? (Narbutas)

– Ne, mes nesusipykę. Niekam ne paslaptis, kad gyvenu Klaipėdoje, o Deivydas gyvena čia, nes taip yra patogiau, bet aš apie pusę savaitės būnu Vilniuje. Į Klaipėdą grįžtu bent dviem dienoms, nes ten galiu nuo visko pasislėpti, ten ramiau. Ten ne taip medžioja paparacai, ten galiu daryti viską, ką noriu (juokiasi). Nuo vyro irgi kartais pailsėti norisi (šypsosi). Man patinka patogi virtuvė Klaipėdoje, kur su sese galime gaminti valgį. Deivydui keista, kai negaliu prisitaikyti prie paprastesnių sąlygų.

– Natalija, ar nepavargai dar nuo apkalbų, drabstymo purvais? Ir iš kur semiesi stiprybės? Žaviuosi tavimi. (Roma)

– Jei Roma būtų paklaususi to prieš metelius, būčiau atsakiusi, kad į viską reikia žiūrėti su šypsena. Tačiau dabar man nuo visokių skandalų sunku, norisi pasislėpti. Sunkiai išgyvenau Deivydo skandalą. Visi mano, kad Zvonkė yra robotas, privalo su visais kalbėti,  – negaliu nuo visko atsiriboti. Nuo smulkių skandalėlių atsiriboju, pasijuokiu iš to. Aš niekada nesiaiškinu: jei jums taip gerai, rašykite. Jei liečiama man svarbi tema, man skaudu, bet taip žmogus darosi stipresnis.

– Sveiki, aš esu Vida ir nieko nenoriu jūsų paklausti, tiesiog noriu pasidžiaugti, kad esate stipri moteris, ne kiekviena tiek atlaikytų, kiek jūs atlaikote spaudos drabstymo. Taip ir toliau   laikykitės. (Vida)

– Ačiū labai Vidai, prieš metus po straipsniais komentarai buvo pikti, o dabar jie tampa geresni. Džiugu, kad žmonės manyje mato ne tik arogantišką blogiukę, bet ir mokančią už save pastovėti. Tikrai turiu daug gerų savybių.

–  Jūs per koncertą segite trumpus sijonėlius ir vilkite palaidines, kurios yra atviros ir labai matosi krūtinė.  Tai tam, kad kitus sužavėtumėte ne balsu, o išvaizda? (Karolis)

– Aš manau, kad Karolis nėra buvęs mūsų koncerte. Ne visi mūsų rūbai, ypač naujausi, atviri. Jei Karolis prisimintų mūsų naujausius juodus aptemptus kostiumus – jie yra uždari. Mums pačioms apranga turi pirmiausia patikti, tuomet patiks ir žiūrovams.

– Norėčiau pasiklausti, kaip pati vertinate Jurgos Šeduikytės muzikinę bei intelektualinę veiklą, išvaizdą. (Domas)

– Aš labai atsiprašau, bet nelabai domiuosi, nelabai seku, ypač jos naujausios veiklos. Mačiau, kaip ji atrodė, kad persidažė plaukus, Jurga gražiai atrodo. Man patinka tai, ką ji dainuoja. Aš klausausi labai įvairios muzikos.

– Ar esate buvusi Klaipėdos muzikiniame teatre. Kokia opera jums patiko labiausiai? (Loreta)

– Nesu, nors tiek Vilniaus LNOBT, tiek Kauno muzikiniame teatre esu buvusi. Dažniausiai lankausi teatruose, man labiau patinka humoristinio žanro spektakliai.

– Natalija, kaip reikėtų į jus kreiptis sutikus gatvėje: Natalija, Nataša ar Zvonke? Kuris vardas jums arčiau širdies? (Virginija iš Vilniaus)

– Aš turiu vardą – Natalija, manau, taip ir reikėtų kreiptis. Daugelį stebina, kad vyrą vadinu Zvonkumi. Tai tiesiog įprotis, o mane dažniausiai vadina vardu.

– Labas, Natalija, kaip jautiesi po to skaldalo su Zvonkumi?

– Dabar man geriau, atsigavau. Su koncertu išeisiu į viešumą, merginos lankėsi vakarėliuose. Aš su jomis neidavau, nenorėjau lįsti į viešumą. Kai kartą išlindau, supratau, kad dar nenoriu, buvau įgijusi refleksą bėgti nuo žurnalistų. Manau, jau būsiu pasiruošusi tam. Deivydas sako, kad būčiau pasiruošusi blogiausiam, vakare įsikniaubti į pagalvę. Jau esu pasiruošusi.

Gal kas nors parašys blogai apie koncertą iš pykčio. Norime koncerto metu būti arčiau klausytojų, tarp jų. Norime, kad žmonėms koncerte būtų linksma. Žmonės neateina paklausyti išskirtinio balso, nesu toks žmogus, stengsiuosi tai kompensuoti kitais būdais.

– Ar tiesa, kad žinią apie savo nėštumą žiniasklaidai parduosite už didelius pinigus. Jei taip, tai kada esate suplanavusi tokį neeilinį įvykį? (Artūras)

– Vakar buvau laidoje „Ekstrasensų mūšis“. Mane bandė išprovokuoti, bet neverkiau, prieš kameras verkiau vienintelį kartą, kada man buvo labai skaudu. Pravirkdyti mane sunku. Toje laidoje ekstrasensei buvo užrištos akys – ji paėmė mano ir Deivydo rankas, pasakė, kad aš turėsiu berniuką, pasakė, kad man problemos dėl pastojimo. Apie tai dar nieko nežinau, dar nebandžiau. (Juokiasi.) Sakė, kad vaiko susilauksiu Katino metais. Bus įdomu pasižiūrėti. Labai tiksliai papasakojo ir praeities dalykus, nors buvau skeptikė. Anksčiau man siūlė fotografuotis erotinei fotosesijai už 1000 litų, tačiau man buvo gėda paimti tokią mažą sumą pinigų. Taigi arba parduočiau už labai didelius pinigus, arba žiniasklaidai atiduočiau už dyką. Bet manau, kad neparduosiu. O nėštumo dar neplanuoju, kada nors planuosiu (šypsosi).

– Jeigu mestumėte dainuoti, kokio verslo imtumėtės: įkurtumėte viešųjų ryšių ir reklamos agentūrą, muzikos mokyklą ar psichologinės pagalbos tarnybą moterims? (Valerija)

– Mokyklą jau turime įkūrusios – „Yvos studiją“, kurioje mokome vaikus šokti ir dainuoti. Dainuoti vaikus mokau ne aš – galbūt nemoku parodyti kaip, nors ir žinau, kaip viskas turi skambėti. Kadaise maniau, kad įkursiu apželdinimo firmą: kai želdinome savo kiemą, supratome, kad tai labai brangu. Ir tai darėme viską beveik patys. Kelis sklypus apželdinusi puikiai žinočiau, kaip ką reikia daryti. Esu baigusi tris statybos ir architektūros studijų kursus – turiu supratimą apie statybos darbus.

– Labas, kokią sporto šaką Natalija pasirinktų, jeigu ketintų pradėti profesionalią karjerą? (Mažas)

– Aš nemėgstu sportuoti. Turbūt rinkčiausi pramoginius šokius, tai man arčiausiai širdies. Nemėgstu sporto klubų. Vienu metu atrodė, kad tai visai nieko, bet paskui pamaniau, jog man to nereikia. Sveika ir taip esu (šypsosi).

– Ar jau pasikeitėte padangas? Gal pati mokate tai daryti? (Policininkas)

– Be abejo, kad taip, pasikeičiau prieš dvi savaites, nes teko važiuoti tuo metu, kai iškrito pirmasis sniegas. Važiuodama iš Klaipėdos mačiau gal penkiolika mašinų grioviuose, todėl pamaniau, kad kuo greičiau pasikeisiu, tuo bus geriau. Be problemų pasikeičiu padangas, kadaise pati keičiausi, kai man buvo nuleista. Išmanau apie mašinas daugiau nei mano vyras. Nėra dėl ko ant jo pykti – jis kompozitorius. Ir „rozetes“ visas namuose pati esu įsukusi. Jos kol kas dar laikosi (juokiasi). Ir plyteles namie klijavau.

VIDEO: 15min.lt / Natalija Zvonkė
VIDEO: 15min.lt konferencijoje Natalija Zvonkė
VIDEO: 15min.lt konferencijoje N.Zvonkė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Kultūra

Kultūros ministerija kaltinama dariusi spaudimą savivaldybėms dėl algų kėlimo

Gazas

Vilniaus planuose – naujas tunelis, sujungsiantis Konstitucijos pr. ir Rinktinės g.

Aktualu

Prekyba žmonėmis besivertusiai grupuotei – teismo verdiktas: nuteisti ir du broliai

Aktualu

„Vilniaus vandenys“ apie mergaitę „prarijusį“ šulinį: „Vadovas atsiprašė mamos, atliekame tyrimą“

Sportas

Nerijus Kesminas: „Sveikinimai – misija įvykdyta, lietuviškas futbolas mirė“

Vardai

Karolina Meschino pasidarė tatuiruotę ant veido – išsitatuiravo širdį

Kultūra

2019-ųjų biudžetas: finansų ministras siūlo veržtis diržus ne tik kultūrai, bet ir kitoms sritims

24sek

„Bleacher Report“ NBA 100-ukas: pagyrė J.Valančiūną, bet D.Sabonio net neįtraukė

Aktualu

Visureigis „Mercedes“ Kaune susidūrė su dviratininku

Sportas

„Skrieja kamuolys“: stadionas, Lietuvos rinktinė ir vokiško futbolo bėdos

Aktualu

Tęsiama I.Strazdauskaitės nužudymo byla: itin skausmingą dieną išgyveno nužudytosios artimieji

Sportas

Už Kataro pasaulio čempionato širmos – šokiruojantys žuvusių darbininkų skaičiai

Vardai

Po 2 metų į Lietuvą grįžusi Evelina Young – apie santykius su vyru ir išsiilgtus gruzdintus koldūnus

Aktualu

15min studijoje – sprendimą vėl kandidatuoti paskelbęs Vilniaus meras Remigijus Šimašius

Pasaulis kišenėje

Baltijos šalių siurprizas: valgomas lėktuvas, pomidorų ledai ir e-bilietai į Dainų šventę

Vardai

Richardas Jonaitis su žmona metams išvyksta į Okeaniją: „Kol nėra vaikučių, reikia išnaudoti galimybę“

Vardai

Oficialiai patvirtinta: princas Harry ir Meghan Markle laukia šeimos pagausėjimo

Sportas

Usainas Boltas supyko – įmušęs du įvarčius sulaukė antidopingo specialistų dėmesio

Aktualu

Vilniuje vakare degė butas, o naktį soduose pleškėjo ūkinis pastatas

Gyvenimas

Grybautojai liūdi: šie metai – vieni blogiausių

Naujienos

Kultūra

Kultūros ministerija kaltinama dariusi spaudimą savivaldybėms dėl algų kėlimo

Gazas

Vilniaus planuose – naujas tunelis, sujungsiantis Konstitucijos pr. ir Rinktinės g.

Aktualu

Prekyba žmonėmis besivertusiai grupuotei – teismo verdiktas: nuteisti ir du broliai

Aktualu

„Vilniaus vandenys“ apie mergaitę „prarijusį“ šulinį: „Vadovas atsiprašė mamos, atliekame tyrimą“

Sportas

Nerijus Kesminas: „Sveikinimai – misija įvykdyta, lietuviškas futbolas mirė“

Vardai

Vilniuje slapta susituokė „Eurovizijos“ dalyvė Catrinah: „Daugelis draugų liko mūsų nesupratę“

Kultūra

2019-ųjų biudžetas: finansų ministras siūlo veržtis diržus ne tik kultūrai, bet ir kitoms sritims

Vardai

Karolina Meschino pasidarė tatuiruotę ant veido – išsitatuiravo širdį

24sek

„Bleacher Report“ NBA 100-ukas: pagyrė J.Valančiūną, bet D.Sabonio net neįtraukė

Aktualu

Visureigis „Mercedes“ Kaune susidūrė su dviratininku

Sportas

„Skrieja kamuolys“: stadionas, Lietuvos rinktinė ir vokiško futbolo bėdos

Aktualu

Tęsiama I.Strazdauskaitės nužudymo byla: itin skausmingą dieną išgyveno nužudytosios artimieji

Sportas

Už Kataro pasaulio čempionato širmos – šokiruojantys žuvusių darbininkų skaičiai

Vardai

Po 2 metų į Lietuvą grįžusi Evelina Young – apie santykius su vyru ir išsiilgtus gruzdintus koldūnus

Aktualu

15min studijoje – sprendimą vėl kandidatuoti paskelbęs Vilniaus meras Remigijus Šimašius

Pasaulis kišenėje

Baltijos šalių siurprizas: valgomas lėktuvas, pomidorų ledai ir e-bilietai į Dainų šventę

Vardai

Oficialiai patvirtinta: princas Harry ir Meghan Markle laukia šeimos pagausėjimo

Vardai

Richardas Jonaitis su žmona metams išvyksta į Okeaniją: „Kol nėra vaikučių, reikia išnaudoti galimybę“

Sportas

Usainas Boltas supyko – įmušęs du įvarčius sulaukė antidopingo specialistų dėmesio

Aktualu

Vilniuje vakare degė butas, o naktį soduose pleškėjo ūkinis pastatas

Daugiau vandens

Gera keliauti kartu

Nacionalinis sveikatos egzaminas 2018

Video

01:02
01:11
35:31

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2018

Įkvėpk daugiau gyvenimo

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką