Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„2 minutės šlovės“ finale V.Cololo keičia A.Valinskas

V.Cololo
LNK nuotr. / V.Cololo
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šį sekmadienį talentų laida „2 minutės šlovės“ savo žiūrovus stebins didelėmis permainomis: keičiasi balsavimo taisyklės, o neseniai iš safario į tiesioginį eterį pavėlavusio ir lengvabūdžiu išvadinto komisijos nario Vitalijaus Cololo vietą užima visų laikų didžiausias Lietuvos pramogų verslo ryklys Arūnas Valinskas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Jau nuo šio sekmadienio prasideda paskutinysis kovingiausias etapas – finalai. Artimiausius du sekmadienius net dvidešimt laidos dalyvių stos į lemiamą kovą dėl išlikimo projekte ir kovos dėl pagrindinio prizo – 40 tūkstančių litų.

Pirmajame „2 minutės šlovės“ finale pasirodys 10 talentų - jaunieji „Alemandos“ šokėjai, mažoji šachmatininkė Karolina Misiuk, breiko šokėjai iš Klaipėdos „Brigantina“, ekstremalieji „Niat Nam“ federacijos atstovai, akordeono meistras Augustinas Rakauskas iš Kauno, cirko artistė Rūta Kiverytė iš Šakių, dainuojamosios poezijos atlikėjas Juozapas Liaugaudas iš Kauno, Nemenčinės patriotas Mozė ir mažiausiu pasaulyje instrumentu grojantis Egidijus Darulis.

Prie pirmųjų finalistų taip pat prisijungs ir specialioje praėjusio sekmadienio laidoje „Paskutinis šansas“ triumfavusi Kauno šokėjų grupė „Time to show“. Be šių kauniečių, po įtemptos kovos paskutinis šansas taip pat buvo suteiktas klaipėdiečių merginų grupei „Coma“, kuriai vadovauja Kristina Navickaitė-Tina. Tačiau šį kolektyvą pamatysime vėliau, antrajame finale, gegužės 30 dieną.

Keičiasi ir finalų balsavimo taisyklės. Nuo šiol po kiekvieno pasirodymo dalyvius reitinguos komisija, skirdama nuo 1 iki 10 balų. Ir tik pasibaigus visiems pasirodymams, bus skiriama 15 minučių žiūrovų skambučiams, kuriais jie galės išsakyti savo nuomonę. Galiausiai žiūrovų skambučiai bus sumuojami su komisijos balais ir išvedamas vidurkis. Penki aukščiausią įvertinimą gavę dalyviai iš kiekvieno finalo pateks į superfinalą.

Kurie pirmieji penki dalyviai gaus progą kautis superfinale, sužinosite šį sekmadienį, 19.30 val., LNK laidoje „2 minutės šlovės“.
 

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką