Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 9d. 14:19

20 paukščių auginanti Rūta Mikelkevičiūtė norėtų ir ožkos: „Su dukra jau sugalvojome vardą“

Rūta Mikelkevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr. / Rūta Mikelkevičiūtė

Laidų vedėja ir prodiuserė Rūta Mikelkevičiūtė į sostinės priemiestį persikraustė prieš ketverius metus. Ir nė karto nepasigailėjo, kad didmiesčio triukšmą iškeitė į gamtą, paukščių čiulbėjimą, lapų ošimą, gaidžių giedojimą ir šunų lojimą. Šiuo metu Rūta kartu su vyru Rolandu ir dviem vaikais čia laiko kone aštuoniolika vištų, dvi antis ir tris šunis.

„Man atrodo, kad vaikai turėtų augti su gyvūnais, nes tada jie išmoksta kažkokios bendrystės, jie išmoksta rūpesčio, supranta, kada skauda, jie supranta, kaip reikia dalintis, kaip globoti, kaip mylėti“, – šeštadienį per LNK pasirodysiančioje laidoje „Gyvūnų pasaulis“ pasakojo Rūta Mikelkevičiūtė.

Rūta nuo pat vaikystės neįsivaizduoja savo gyvenimo be šunų. Tiesa, kai į trijų kambarių butuką atsivedė seterių veislės kalytė Mirta, mama liepė rinktis – ji arba šuo!

„Tuomet bute buvo euroremontas padarytas, išklijuoti tapetai, ir aš tiktai žiūriu, šuo su koja, čikst, čikst, staiga atlupo kampeliuką tapetų, su dantim tik fir, per visą sieną… Naujas euroremontas... Po šito atvejo mano mama pasakė, žinot, ką, aš gal išeinu“, – šypsodamasi prisiminė Rūta.

Asmeninio albumo nuotr./Rūta Mikelkevičiūtė su vyru Rolandu Remeikiu
Asmeninio albumo nuotr./Rūta Mikelkevičiūtė su vyru Rolandu Remeikiu

Tačiau dabar, kai Rūta gyvena nuosavame didžiuliame name ir aplink daugybę vietos, kiekviename kampe rastumėt po augintinį. O norėdama apsaugoti augalus nuo šunų ir vištų, užtvėrė metalinėmis tvoromis. Ne, ne augintinius, o augalus!

„Man patinka tas pilnatvės jausmas, pilni namai. Jie net energetine prasme šilti. Man tai yra svarbu, nenoriu šaltų namų“, – pasakojo Rūta.

LNK nuotr./R.Mikelkevičiūtės paukščiai
LNK nuotr./R.Mikelkevičiūtės paukščiai

Tačiau dabar laidų vedėja Rūta užsigeidė… ožkos. „Sakau, klausykit, nusiperkam ožką. Mažytę ožkytę. Jau su dukra sugalvojom vardą. Net nuvažiavom į turgų pažiūrėti. Ir tada manęs paklausė, ar tu žinai, kad, norint turėti pieno, ožką suvest reikia? Ožio reikia!“ – juokėsi Rūta.

Ar Rūta įsigys ožiukų porelę ir kaip augintiniai padeda auklėti vaikus, pamatysite šį šeštadienį 17.55 val. LNK laidoje „Gyvūnų pasaulis“ su Pauliumi Kaupeliu.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką