Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 12d. 15:20

23-iąjį gimtadienį švenčiantis „Labas rytas“ sveikinsis 23 kalbomis

Guoda Pečiulytė ir Ignas Krupavičius
LTV nuotr. / Guoda Pečiulytė ir Ignas Krupavičius

Ilgametė visų Lietuvos gyventojų ryto draugė, Lietuvos televizijos informacinė-pramoginė laida „Labas rytas“ savo gyvavimo eteryje 23 metus nutarė paminėti simboliškai. 23 metus kasryt žvaliai taręs labas rytas lietuviškai, „Labas rytas“ imasi švietėjiškos misijos: nuo šiol su televizijos žiūrovais savo gimtąja kalba rytais sveikinsis 23 šalių atstovai. Besilabinančiųjų geografija labai plati: nuo Švedijos iki Naujosios Zelandijos, nuo Latvijos iki Tailando, nuo Kolumbijos iki Kinijos.

„Daugybę kartų iš mūsų žiūrovų esu girdėjęs, kad jų rytas prasideda „Labo ryto“ ritmu, o žadintuvai derinami prie laidos. Vieni keliasi kartu su pirmosiomis Edvardo Špoko rengiamomis žiniomis, kiti iš lovos lipa tik išklausę naujausios spaudos apžvalgą“, – džiaugiasi laidos prodiuseris Modestas Naudžius. 

„Labo ryto“ žiūrovus žadina patikima ir susitelkusi žurnalistų komanda. „Igną Krupavičių jau įrašėme į neoficialią „Labo ryto“ rekordų knygą“, – juokauja M.Naudžius. Ignas laidą ves jau penktąjį sezoną. Nuo jo nedaug atsilieka Guoda Pečiulytė. Jai šis sezonas – ketvirtasis.

Neatskiriama laidos dalimi yra tapusi klimatologė dr. Audronė Galvonaitė, ketvirtadieniais pasakojanti apie klimato reiškinius ir pristatanti orų prognozę.

Naujajame sezone žiūrovai matys daugybę jau pamėgtų dalykų. Žiūrovai jau įprato pirmadieniais „Žvalaus ryto“ skiltyje mokytis nesudėtingų, tačiau naudingų rytinės mankštos pratimų, padedami žurnalistės Simonos Stanapėdytės. Antradieniais rodoma „Augintinių“ skiltis toliau pasakos apie naminių gyvūnų veisles, teiks veterinarų patarimų. 

Trečiadieniais laidoje – nauja skiltis „Sukaktys“, kurioje minėsime iškilių asmenybių, svarbių įvykių jubiliejus. Ketvirtadieniais „Jaukių namų“ skilties autorė Ieva Žigaitė rodys patogaus ir estetiško būsto pavyzdžius. Tą pačią dieną „Muzikos enciklopediją“ vartys Eglė Daugėlaitė, penktadieniais pateikianti ir pačią naujausią kino naujienų apžvalgą. Penktadieniais, kaip ir iki šiol, kviesime į virtuvę – „Gardus rytas“ mokys, kaip pasigaminti išradingų patiekalų.

Pirmoji „Labame ryte“ gruziniškai sveikinasi dainininkė Šorena:

VIDEO: Gruzija

Žvalus rytas su „Labu rytu“ – šiokiadieniais nuo 6 iki 9 val. per Lietuvos televiziją.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką