Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 10d. 09:28

„24 valandos“ – apie pelningą kruviną verslą

Goda Alijeva
LNK nuotr. / Goda Alijeva

Ukmergė jau ne kartą linksniuota gyvūnų mylėtojų dėl žiauraus elgesio su šunimis. Tačiau paskutiniai įvykiai atvertė naują ir negarbingą šio miesto istorijos puslapį.

Pačiame miesto centre, apie 19 val., nušauta katė. Bent taip LNK laidai „24 valandos“ pasakoja kaimynai, matę du vyrus, nešinus dėklu, panašiu į skirtą šautuvui dėti. Jie įėjo į sandėliuką, kuriame nelaimėlę buvo uždariusi kaimynė, neslepianti savo neapykantos katėms. Netrukus pasigirdo šūvis ir iš sandėliuko išėjo tie patys vyrai, kažką suvynioję į skudurą. Tikėtina, kad viso gyvenamojo rajono numylėtinės kūnelį. Kieme buvo žaidžiančių vaikų.

Gyventojai pasakoja, kad tai jau ne pirmas atvejis, kuomet jų kaimynė į pagalbą naikinant kates pasikviečia medžiotojus. Mat pastarieji su seniūnija yra sudarę sutartį, pagal kurią už beglobio gyvūno galvą jiems mokama 60 arba 80 litų, priklausomai nuo to, mieste ar rajone „sumedžiotas“ kačiukas arba šunelis.

Kačių nekenčianti moteris laidai guodėsi, kad šie gyvūnai iškasa jos pasėtas ridikėlių sėklas. Pasak jos, „kačių š... aš tikrai nevalgysiu“. Tačiau visi kiti nuosavų namų rajono gyventojai tikino kates mylintys ir neketinantys taikstytis su neseniai jų kaimynystėje namą paveldėjusios moters užgaidomis. Jie paliudijo, kad jau ne kartą prie kaimynės namo buvo atvažiavęs raudonas visureigis, po kurio vizito rajone sumažėja kačių. Ne valkataujančių, o tų pačių gyventojų prižiūrimų.

Laidos žurnalistui pavyko surasti raudonojo visureigio šeimininką, remontuojantį savo automobilį Ukmergės medžiotojų ir žvejų draugijos kieme. Čia ir prasidėjo pats įdomumas. Net neišklausęs klausimo, vyras iš karto pradėjo grasinti teismais, kol galiausiai pasiūlė žurnalistui duoti „į liūlį“...

„24 valandos” klausia: kas tai – nužmogėjimas ar pelningas, nors ir kruvinas verslas? Antradienį 17.40 per LNK su Goda Alijeva.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką