Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 4d. 08:41

„24 valandos“: beveik naujametė istorija – seserys susikirto dėl senutės „Audi“

Laidos „24 valandos“ komisarai
LNK nuotr. / Laidos „24 valandos“ komisarai

Naujuosius metus laida „24 valandos“ pasitinka pailgėjusi ir šiek tiek pakeitusi transliacijos laiką. Nuo šiol antradieniais – penktadieniais „24 valandos“ prasidės penkiomis minutėmis anksčiau, nei iki šiol – 17.30 val.

Pirmojoje šių metų laidoje žiūrovų dėmesiui pateikiamos dvi istorijos. Seserų konfliktas prasidėjo dėl senutėlio „Audi“ automobilio. Vyresnioji sesuo Dalia iš jaunėlės Laimos jį žadėjo nupirkti už 1200 litų. Tačiau sumokėjo tik 400 litų. Ir, nors jau praėjo beveik metai, likusios skolos dalies neketina grąžinti. „24 valandų“ komisarui Stasiui pradėjus tirti šią istoriją, paaiškėjo senos konflikto priežastys. Tai ir palikimo dalybos, ir dingęs kompiuteris, ir savavališkai parduoti automobilio ratai bei pasisavinti už juos gauti pinigai. Stasys netruko suprasti, kad sesių konflikto paprastai neišspręs, tačiau, kaip byloja lietuvių liaudies patarlė, į balą puolęs sausas nekelsi. Jam teks išklausyti visą tiradą abipusių kaltinimų ir rasti saliamonišką sprendimą.

Kita istorija – vyras dėl meilužės paliko žmoną su trimis nepilnamečiais vaikais. Atvykęs jų aplankyti, ne tik girtuokliauja ir kelia skandalus, bet ir grasina iššaudyti visą šeimą bei sudeginti namus. Tai – jo buvusios žmonos versija. Pats vyras tikina, kad moters lūpomis kalba nuoskauda ir pavydas.

Nesuvaidintos gyvenimiškos istorijos ir tikros emocijos. „24 valandos“  17.30 val. per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką