Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 12d. 15:42

„24 valandos“: dūžtantys jaunų merginų gyvenimai

Egidijus Knispelis
LNK nuotr. / Egidijus Knispelis

Sakoma, kad vaikai – mūsų visuomenės veidrodis. Jeigu iš tikrųjų yra taip, kažkas su mūsų visuomene, bent dalimi jos, labai blogai. LNK laidoje „24 valandos“ – sukrečiančios, šokiruojančios ir verčiančios susimąstyti paauglių merginų išpažintys. Jas vienija vaikystės tragedija – nedarni šeima.

Prasčiau apsirengusios, su pažeistu savivertės jausmu. Ir vien dėl to nusipelniusios bendraamžių patyčių. Alkoholis, narkotikai – šioms jaunoms merginoms ne iš pasakojimų pažįstami kvaišalai. Muštos tėvų, skriaustos mamų, jos savo širdyse brandino neapykantą.

„Buvo šilta birželio diena. Vidurdienis. Goda skubėjo į klasikinių šokių būrelį, kai netikėtai į troleibusą, kuriuo važiavo, įlipo dvi merginos. Pažinojo jas. Viena iš jų – prieš kelis mėnesius šešioliktąjį gimtadienį atšventusi Silva. Tačiau didžiausią baimę Godai kėlė kita, pusmečiu jaunesnė Sandra, tų pačių globos namų, kuriuose gyveno Goda, auklėtinė. Kai Kaune, šeštojo forto rajone, prie Nemuno šlaito, vidury dienos dvi merginos tempė į miškelį liesutę Godą, šunis vedžiojantys miestelėnai ir į prekybos centrus skubantys miegamojo rajono gyventojai liko abejingi. Vėliau Goda išgirdo, jog buvo baudžiama kaip skundikė. Nors, tikino, niekam Sandros neskundusi. Egzekuciją stebėti merginos pasikvietė liudininkus. Vaikinus, su kuriais draugavo. Jie nesikišo, tik atokiai, nuo kalniuko stebėjo, kaip „smaginasi“ draugės. Beje, viena jų netrukus pati tapo auka...“, – kraupi istorija aprašoma LNK pranešime.

Nežinia, kas labiau šokiruoja – ar pasakojimų atvirumas, ar tai, kokiu ramiu, sakytum, abejingu tonu merginos dėsto smulkmenas apie tai, kaip kankino savo bendraamžę. Anot laidos rengėjų, ją būtina pamatyti manantiems, kad baisūs dalykai vyksta kažkur kitur, už jų saugių namų sienų. Iš tikrųjų jie visai šalia mūsų. „24 valandos“ – pirmadienį 16.40 val. per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką