Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„24 valandos“: mama iš savo vaikų reikalauja alimentų

Egidijus Knispelis
LNK nuotr. / Egidijus Knispelis
Šaltinis: 15min
0
A A

Mama iš savo vaikų reikalauja alimentų. Sunku patikėti, bet tai tiesa. Ponia Emilija iš Anykščių rajono kreipėsi į laidą „24 valandos“, reikalaudama, kad jos vaikai mokėtų tėvams alimentus.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Negana to, Emilija tikina, kad dukra ją nori nužudyti. Išgirdusi tokį neįprastą pagalbos šauksmą, laidos kūrybinė grupė nedelsdama nuvyko į Vaidlonės kaimą, kur rado ne tik rypaujančią Emiliją, bet ir jos vyrą, dėl prastos sveikatos beveik nesikeliantį iš lovos. Jie abu gauna pensijas, iš viso apie 1300 Lt. Tačiau iš vaikų alimentų reikalaujančiai mamai tiek neužtenka. Ji guodžiasi, kad jau dabar, iki pensijos likus porai savaičių, neturi nei cento. Nieko nelieka, kaip tik kartu su ponia Emilija važiuoti pas tėvus neva likimo valiai palikusius vaikus. Štai tuomet ir prasideda...

Nors ir savaitgalis, tačiau jos sūnų randame dirbantį garaže – remontuojantį automobilį. Savo vaikų jau turintis vyras iš karto sutinka, kad teismas nuspręstų, kiek pinigų per mėnesį jis turi skirti tėvams.

„Geriau jau sumokėsiu, kiek priklauso, kad tik nereikėtų mamos užgauliojimų klausytis“, – paaiškina Emilijos sūnus. Iš jo pokalbio su gimdytoja, labiau primenančio barnį, paaiškėja, kad nuo pat vaikystės sūnus pats turėdavo prasimanyti, ką pavalgyti. Mama juo nesirūpino. Vėliau šiuos žodžius patvirtins ir jo teta, Emilijos sesuo. Tačiau tai tik „žiedeliai“, palyginus su tuo, kokia emocinė iškrova laukia, nuvykus pas Emilijos dukterį.

Tik pamačiusi mamą, ji pradeda raudoti ir nesavu balsu klykti... Čia paaiškėja, kad ponios Emilijos vyras – ne jos biologinis tėvas, atsiveria ir kitos praeities žaizdos, kurios neužgijo iki šiol. Mamos ir dukros akistata baigiasi skandalu, kokio filmavimo kameros jau seniai neregėjo.

Labai savotiška mamos ir vaikų santykių istorija – penktadienio laidoje „24 valandos” su Egidijum Knispeliu 16.40 val. per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką