Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 9d. 12:50

„24 valandose“: šių dienų pasaka – kiauliaganys siekė „Mis ūkininkaitės“ širdies

Egidijus Knispelis
LNK nuotr. / Egidijus Knispelis
Klysta tie, kurie mano, kad meilės be išskaičiavimo nėra. LNK laida „24 valandos“ parodys sukrečiančią begalinės meilės ir atsidavimo istoriją.

Ponia Valė prašo grąžinti jai vyrą, kuris jau septynerius metus gyvena pas kitą moterį. Svetimoteriauti Povilas pradėjo dar anksčiau, tačiau Valė visus paklydimus jam atleisdavo. O šiemet jų santuokai būtų jau 35-eri metai.

Dar įspūdingiau tai, kad Povilas po patirto insulto tapo sunkiu ligoniu – praktiškai nekalba. Bet dabartinė jo draugė nė už ką nesutinka grąžinti Povilo teisėtai žmonai, o ji pasiryžusi padaryti bet ką, kad tik trijų vaikų tėvas grįžtų namo. Sutuoktiniai nesimatė jau ketverius metus, tad galima įsivaizduoti Valės jaudulį, kai ji, „24 valandų“ kūrybinės grupės lydima, pabeldė į namų, kuriuose dabar gyvena Povilas, duris. Patikėkite, vaizdo, kai Povilas, jaukiai įsitaisęs tarp dviejų svarbiausių savo gyvenimo moterų, pasiryžusių dėl jo padaryti bet ką, koketuoja su abiem iš karto, jūs dar ilgai nepamiršite.  

Kitas laidos pasakojimas – apie Tadą, save vadinančiu „rimtu bachūru“. Vienuolika metų už grotų praleidęs jaunas vyras laisvėje nusprendė išbandyti... kiauliaganio amatą. Tačiau įsidarbinęs pas ūkininkus, auginančius pusantro šimto kiaulių, Tadas ištvėrė tik penkias dienas. Už kurias dabar nori atgauti neva sutartą atlygį – 500 Lt. Versijos, kodėl kiauliaganio karjera tęsėsi taip trumpai, skiriasi, tačiau besigilinant į šią istoriją vis stiprėja įtarimas, kad ji galėjo nepasisekti dėl Tado simpatijos žaviai ūkininkų dukrai, net pelniusiai „Mis ūkininkaitės“ titulą. 

Apie meilę neįtikėčiausiomis jos formomis „24 valandos” pasakos 16.40 val. trečiadienį per LNK.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką