Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 12d. 09:20

26-ąjį gimtadienį švenčianti Neringa Šiaudikytė – apie karjeros posūkius ir vestuves

Neringa Šiaudikytė
Adamo Aleksejėvič nuotr. / Neringa Šiaudikytė

„Per pastaruosius metus labai sustiprėjau. Išmokau priimti sprendimus, išmokau stovėti ant savo kojų“, – sako Neringa Šiaudikytė. Trečiadienį dainininkei suėjo 26-eri. Ir nors metai buvo nelengvi, tačiau tuo pačiu – itin turiningi, pilni iššūkių, naujos veiklos, naujų apmąstymų.

„Neleidžiu sau pasiduoti blogoms emocijoms. Problemų visuomet buvo ir bus, niekada nebus viskas idealu. Ir jei jau vienas namų kampas atrodo puikiai, kitame atsiranda kažkas, ką reikia pataisyti. Tačiau daug kas priklauso nuo požiūrio. Šiandien mano nuotaikos pozityvios“, – Žmonės.lt kalbėjo Neringa.

Su draugais ir bičiuliais savaitgalį ji ketina kartu paminėti asmeninę šventę. Viename iš Kauno restoranų Neringa planuoja smagų vakarėlį. „Nuo gimtadienių nebėgu, nors šiek tiek gaila, kad laikas lekia tokiu nežmonišku greičiu. Bandau skaičiuoti nudirbtus darbus, tai, ką nuveikiau naudingo per metus“, – pasakojo dainininkė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Neringa Šiaudikytė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Neringa Šiaudikytė

O tų pokyčių – ne taip ir mažai: pernai per gimtadienį Neringa pristatė debiutinį vaizdo klipą, išleido naują dainą, spėjo dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje, laimėti ne vieną konkursą, išėjo iš grupės „Naujos pupytės“.

„Iki šios akimirkos dėl jokių sprendimų nesigailiu. O dabar žengiu tolyn į naują etapą. Grupė mane išmokė dirbti kolektyve, dirbti stiprių moterų apsuptyje. Su koncertais atėjo ir patirtis – subrendau, užaugau, supratau, ko noriu ir kaip noriu gyventi“, – sakė Neringa.

Atlikėja prasitarė, jog viena iš priežasčių, dėl ko ji paliko grupę, buvo noras ieškoti savojo „aš“. „Užauginti jį nėra paprasta, o ir nepavyktų kopijuojant kieno nors jau sukurtus įvaizdžius. Ne dėl to, kad tai būtų blogai, tiesiog tai niekam, net ir man pačiai nebūtų įdomu“, – kalbėjo ji.

Šiandien ji sako mintis koncentruojanti į naują albumą, išleisti jį kol kas svarbiausias Neringos tikslas. „Tobulinu vokalą studijoje tiek dirbdama su dėstytojais, tiek savarankiškai. Viliuosi didesnės sėkmės „Eurovizijoje“, kituose tarptautiniuose konkursuose. Šie metai – neišvengiamai naujas etapas“, – pasakojo ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Neringa Šiaudikytė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Neringa Šiaudikytė

Pati sau Neringa sako labiausiai norinti palinkėti stiprybės ir sunkiomis akimirkomis nenuleisti rankų. „Tikiu, kad ateis įkvėpimas dideliems darbams ir kartu džiaugsimės jo vaisiais. Šiandien aplink mus mažai kas tebėra gražaus ir tyro, todėl norisi tai kurti aplink save. Linkiu sau neišsenkančios kantrybės, stiprybės kūrybai ir darbui. O meilę aš turiu – tai ir yra mano variklis, kuris užveda dideliems užmojams“, – sakė Neringa.

Po trejų metų draugystės pernai ji susižadėjo su mylimuoju, šokėju ir asmeniniu treneriu Tomu Uroška. Gal jau kvepia ir poros vestuvėmis? Pati Neringa apie tai daug nekalba. „Kol kas neaišku nei dėl vestuvių, nei dėl datos“, – sako.

Teodoro Biliūno / 15min nuotr./Neringa Šiaudikytė ir Tomas Uroška
Teodoro Biliūno / 15min nuotr./Neringa Šiaudikytė ir Tomas Uroška

Šiandien Neringai – 26-eri. Ji įsitikinusi, kad metams bėgant kiekviena moteris tampa vis gražesnė, brandesnė, išmintingesnė. „Nors negaliu sakyti, kad manęs negąsdina tai, kad senstu. Žinoma, man dar ne 40, ne 50, bet... Nerimą kelia laikas – jis taip greitai bėga! O paroje tiek mažai valandų idėjoms realizuoti“, – sakė ji.

Dainininkė sako visuomet didelį dėmesį skyrusi išvaizdai, ji kruopščiai rūpinasi tiek savo sveikata, tiek grožiu. „Norisi, kad gražiausi metai praeitų be zyzimo prieš veidrodį, o tam reikia daug pastangų. Negaliu sau ir kitiems meluoti sakydama, kad nesistengiu, stengiuosi ir esu sau reikli. Reguliariai lankausi pas specialistus, žiūriu, ką valgau, stengiuosi beveik nevartoti alkoholio. Ir nors kartais juokais klausiu savęs, koks skirtumas, kad gulėdama karste turėsiu mažiau raukšlių, nei kaimynė, tikiu, kad ateityje pajusiu sveikos gyvensenos poveikį“, – pasakojo Neringa.

Organizatorių nuotr./Neringa Šiaudikytė ir Tomas Uroška
Neringa Šiaudikytė ir Tomas Uroška
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką