Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 lapkričio 18d. 07:52

27-ojo gimtadienio proga Karolina Liukaitytė skrenda į Paryžių pas seserį dvynę

Karolina Liukaitytė su dukra Lukrecija
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Karolina Liukaitytė su dukra Lukrecija
Orų pranešėja Karolina Liukaitytė trečiadienį švenčia 27-ąjį gimtadienį. „Suknelių, makiažų ir puotos šia proga tikrai neruošiu, bet labai laukiu kelionės“, – Žmonės.lt prisipažįsta Karolina, kuri jau poryt išskris į Paryžių – bilietus būtent gimtadienio proga jai jau prieš kurį laiką padovanojo vyras Arnas Jurskis.

Karolina gimtadienio švęsti neplanuoja – Žmonės.lt kalbinta moteris teigė, kad nėra linkusi šia proga rengti siautulingo vakarėlio ar skirti tam daug dėmesio.

„Žinau tik tiek, kad po darbų manęs laukia staigmena – nežinau nei kur, nei kokia, šeima man paliko intrigą.  Visgi manau, kad greičiausiai tiesiog kur nors ramiai visi pavakarieniausime kartu su artimiausiais žmonėmis.

Gimtadieniai, mano nuomone, itin svarbi šventė buvo vaikystėje, o kai viskas pasisuka link trisdešimties – tai tampa nebe taip reikšminga. Gimtadieniai dabar – tiesiog papildoma džiugi proga pabūti su artimais žmonėmis. Kai turi vaikų, dar labiau supranti, kad svarbiausios akimirkos yra tos, kurias leidi kartu su šeima – tai ir būna didžiausia šventė“, – Žmonės.lt sakė K.Liukaitytė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Karolina Liukaitytė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Karolina Liukaitytė

Kraunasi lagaminus į Paryžių

Be kelionių gyventi negalinti K.Liukaitytė geriausią gimtadienio dovaną gavo prieš mėnesį:  vyras Arnas jai padovanojo bilietus į Paryžių, kuriame Karolina praleis savaitgalį su savo seserimi dvyne – ji  gyvena pietų Prancūzijoje, tačiau abi susitiks ir apsigyvens pačiame miesto centre.

„Jis žino, kad seserį matau ne dažnai, todėl suteikė progą po ilgos pertraukos gimtadienį mums atšvęsti kartu su ja“, – džiaugėsi Karolina, Paryžiuje viešėsianti ketvirtąjį kartą.

Jos sesuo dvynė – ne identiška, o gerokai aukštesnė už Karoliną, be to, šviesių plaukų. Pašnekovė atviravo, kad su seserimi pastaruoju metu neturėjo galimybių kartu leisti laiko, mat trukdė atstumas, o vėliau atsirado dukra ir nauji rūpesčiai.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Karolina Liukaitytė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Karolina Liukaitytė

Dukrą Lukreciją Karolina paliks namuose – pašnekovė atsiminė, kad su dukra iki šiol buvo atsiskyrusi tik vienai parai, todėl savaitgalis Paryžiuje – pirmoji Karolinos kelionė be dukros.

Sėdėti namuose, bijoti ir laukti tragedijos – man tai pats blogiausias scenarijus.

„Viską planavausi pati viena, ieškojau viešbučio, maršrutų – tai man labai įdomu. Planuojame daug pamatyti, ieškosime naujų, dar neatrastų Paryžiaus vietų“, – vietoje nenustygsta Karolina, nė kiek nesijaudinanti, kad šįkart į kelionę leisis be šeimos.

Seserys planuoja vaikščioti parkuose, aplankyti keletą muziejų, tiesa, aplenkiant Luvrą – pašnekovė juokėsi, kad vien jam prireiktų viso savaitgalio.

Paryžiaus tragedija planų nepakeitė

Pastarosiomis dienomis netyla kalbos ir žiniasklaidos dėmesys Paryžiui – dėl prieš keletą dienų įvykusio siaubingo teroro akto, nusinešusio daugiau kaip šimtą žmonių gyvybių. Ar po šių įvykių nekilo abejonių atsisakyti savaitgalio Paryžiuje plano?

„Manau, kad šiuo metu vykti į kitas didžiąsias Europos sostines yra kur kas pavojingiau negu į Paryžių. Juolab, kad terorizmas sienų neturi ir niekada negali žinoti, kas kur ir kada gali atsitikti. Esu fatalistė ir galvoju, kad jeigu tau lemta, kad nutiktų nelaimė, ji nutikti gali kad ir tavo namo kieme. Gal skeptiškai mąstau, bet man atrodo, kad šiuo metu niekur nesame 100 procentų saugūs...“ – svarstė Karolina.

Pašnekovė kelionės neatšauks ir tikisi, kad viskas praeis sklandžiai ir saugiai, o su seserimi praleistas laikas bus nuostabus. Karolina tiki, kad Paryžiaus centras dabar saugus, nes patruliuoja daug pareigūnų, todėl abejonių dėl skrydžio neturi.

„Sėdėti namuose, bijoti ir laukti tragedijos – man tai pats blogiausias scenarijus. Galvoju ramiai – nereikia kelti panikos ir tikėti, kad viskas bus gerai“, – šypteli ji.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Karolina Liukaitytė
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Karolina Liukaitytė

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

02:04
31:41
24:11

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką