Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

28 ypač talentingi fotografai, kurių „Instagram“ paskyras tikrai verta sekti

Fotografų Simone Bramante, Therono Humphrey ir Dane'o Shitagi darbai
„Instagram“ nuotr. / Fotografų Simone Bramante, Therono Humphrey ir Dane'o Shitagi darbai
Šaltinis: 15min
0
A A

„Huffington Post“ atrinko 28 įdomiausias profesionalių fotografų ir mėgėjų „Instagram“ paskyras, kurias tikrai verta sekti visiems, kam atsibodo žiūrėti į asmenukes ar maisto, kurį jūsų pažįstami valgė, nuotraukas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Daugiau visų straipsnyje paminėtų fotografų darbų pažiūrėti galite paspaudę ant ikonėlės su jų vardu ir pavarde.

1. Joshua Lottas: Šis Detroite gyvenantis fotografas savo darbuose užfiksuoja idilišką Mičigano valstijos miesto gyvenimą.

2. Adamas Senatori: šio piloto-fotografo peizažai, padaryti skrendant lėktuvu, tikrai jus sužavės.

3. Vicky Navarro: šios meksikiečių fotografės ir architektės „Instagram“ paskyra yra ryški ir gaivi, labai paprasta į ją pasinėrus ilgam neišlįsti.

4. Alex Prager: naršyti po šios fotografės paskyrą tolygu keliauti meno ir kultūros pasaulių skersgatviais.

5. „Brooklyn Street Art“: norintiems pasigrožėi Niujorko gatvės menu ši paskyra turėtų labai patikti.

6. Paulas Octaviousas: šis fotografas puikiai išmano, kaip kasdienę fotografiją paversti „Instagram“ fenomenu.

7. Hiroaki Fukuda: Tokijuje gyvenančio fotografo darbai įvairūs, tačiau juos vienija bendras bruožas – jie visi pritrenkiančiai gražūs.

8. Garethas Ponas: ši paskyra patiks tiems, kam įdomus gyvenimas Pietų Afrikos miestuose.

9. Davidas Guttenfelderis: šis fotografas yra naujienų agentūros „Associated Press“ vyriausiasis fotografas Azijoje, todėl jo paskyroje tikrai rasite įdomių ir unikalių kadrų.

10. Theronas Humphrey: gyvūnų mylėtojams šio fotografo darbai turėtų patikti – jo augintinių nuotraukos išties mielos ir ypatingos.

11. Dirkas Bakkeris: grafikos dizaineris iš Amsterdamo savo darbuose vaizduoja įspūdingas geometrines figūras ir kompozicijas, kurias pastebi kasdieniame gyvenime.

12. Kevinas Russas: šis Kalifornijoje gyvenantis profesionalus fotografas visus savo darbus, kuriuose įamžintas Vakarų Amerikos grožis ir jo kelionės, daro su „iPhone“ telefonu.

13. Andrew Knappas: šis vyrukas ir jo šuo Momo prieš kurį laiką sužavėjo pasaulį savo originaliais darbais – Andrew fotografavo įvairius peizažus, kuriuose jo augintinis buvo pasislėpęs ar susiliejęs su fonu. Šioje „Instagram“ paskyroje Andrew dalijasi žaviomis nuotraukomis iš kasdienio savo ir augintinio gyvenimo bei įdomių kelionių kartu.

14. Inez van Lamsweerde ir Vinoodhas Matadinas: jie numalšins jūsų mados fotografijos troškulį.

15. Janske: kai norisi paganyti akis į nepakartojamo grožio kraštovaizdžius.

16. Samas Horine'as: šio niujorkiečio darbai tikrai patiks visiems, besižavintiems vienu įspūdingiausių pasaulio didmiesčių.

17. Scottas Rankinas: šio kanadiečio akimis išvysite Britų Kolumbijos grožį.

18. Kirsten Alana: tikrai bus sunku atitraukti akis nuo šios kelionių fotografės, kuri šiuo metu gyvena Niujorke, nuotraukų.

19. Garrettas Cornelisonas: šis fotografas įsitikinęs, kad gyvenimas ir daugelis jame pasitaikančių smulkmenų yra verti būti įamžinti, todėl būtent tai ir daro – visos jo nuotraukos labai įdomios, tačiau tuo pačiu ir labai skirtingos.

20. „Jeff Online“: šioje paskyroje rasite daugybę nepakartojamų Paryžiaus kasdienybės nuotraukų.

21. Romanas Palčenkovas: šio rusų fotografo darbuose užfiksuotos įdomios detalės iš kasdienybės.

22. Sarah Palmer: Kalifornijoje gyvenanti fotografė savo ryškiuose darbuose kitokiu žvilgsniu pažiūri į kitiems įprastus dalykus, pavyzdžiui, savo pėdas ji sugeba įamžinti orginaliai ir nenuobodžiai – kaip ir visus kitus savo darbus.

23. Mike'as Kusas: dar vienas grafikos dizaineris, kurio nuotraukos tikrai vertos dėmesio.


24. Danas Rubinas: šis fotografas meniškai pavaizduoja tokius dalykus, į kuriuos paprastai neatkreiptume dėmesio, ir padeda suprasti, jog grožis slypi ir mažuose dalykuose.

25. Chrysti Hydeck: šios fotografės paskyroje rasite puikių gamtos, kraštovaizdžio ir gyvūnijos nuotraukų.

26. Jussi Ulkuniemi: šis fotografas skelbiasi, kad fotografuoja todėl, kad tiesiog myli tai daryti. Žiūrint jo darbus tuo nesunku patikėti.

27. Simone Bramante: ši fotografė savo darbuose užfiksuoja įvairius judančius ar ore kybančius žmones, gyvūnus bei objekus.

28. Dane'o Shitagi projektas „Ballerina Project“: šis fotografas savo darbuose įamžina neįprastose miesto erdvėse šokančias balerinas – tikrai verta pamatyti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką